لوگو ابرستان
مرکز آموزش ابرستان
دسترسی سریع
ما را دنبال کنید...
نحوه ثبت نام و ورود به نرم افزار

برای اینکه بتوانیم از امکانات نرم افزار حسابداری ابرستان استفاده نماییم لازم است در سیستم ثبت نام کنیم. تنها پس از یکبار ثبت نام، حساب کاربری ایجاد می شود و کاربر از این پس می تواند با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود وارد محیط  نرم افزار حسابداری انلاین ابرستان گردد.

داشتن شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل معتبر

راهنمای جامع ( نحوه دسترسی ، استفاده و نتایج حاصل )

ابتدا در مرورگر خود سایت https://abrestan.com را باز می کنیم. در صفحه اصلی سایت در قسمت بالا سمت چپ بر روی گزینه ثبت نام رایگان  کلیک می نمایم. همچنین بر روی عبارت میانه صفحه نیز می توانیم کلیک کنیم.

مستقیما وارد صفحه ثبت نام میشویم. 

https://kasb.abrestan.com/user/signup/create_user

در این صفحه لازم است ایمیل یا شماره همراه (۱) وارد و یک نام برای کسب و کار خود انتخاب نمایید(۲) و با فعالسازی باکس در کنار عبارت “با ثبت نام، شرایط و قوانین استفاده از ابرستان را می پذیرید.” را فعال (۳) و بر روی گزینه ایجاد حساب کاربری” کلیک نمایید  (۴).

همچنین می توانید مستقیما با حساب گوگل خود وارد محیط نرم افزار ابرستان شوید (۵).

چنانچه کد معرف در اختیار دارید می توانید با فعالسازی قسمت مربوطه (۶) و وارد نمودن کد معرف (۷) از مزایای آن استفاده کنید. در انتها بر روی گزینه ایجاد حساب کاربری” کلیک نمایید (۸).

در این مرحله پیامک یا ایمیلی برای شما ارسال می شود که حاوی یک کد می باشد. این کد را در قسمتی که نرم افزار از شما درخواست می کند وارد (۹) و فعالسازی حساب خود را انجام دهید(۱۰).

از این پس این کد بمنزله گذرواژه حساب شماست و تا زمانی که اقدام به تغییر کلمه عبور ننموده اید معتبر خواهد ماند.

جهت ورود به نرم افزار ابرستان از طریق آدرس  https://kasb.abrestan.com/show/login_form   اقدام می کنیم. در این صفحه با وارد نمودن شماره همراه یا آدرس ایمیل (۱۱) و رمز عبور (۱۲) بر روی گزینه ورود به ابرستان (۱۳) کلیک می کنیم. چنانچه کاربر حساب گوگل داشته باشد می تواند از قسمت مشخص شده استفاده نماید (۱۴).

اگر کاربر رمز خود را فراموش کرده باشد می تواند جهت دریافت کد بر روی گزینه “فراموشی رمز عبور” (۱۵) کلیک نماید. 

مزیت (های) امکان

  •  آسانی در فرآیند ثبت نام
  • ایجاد سریع کسب و کار
  • ورود به محیط نرم افزار بلافاصله پس از ثبت نام

جهت فعال شدن حساب کاربری لازم است شماره تلفن همراه و یا ایمیل را از طریق کد دریافتی تایید نمایید.

پس از وارد نمودن کد تایید، کسب و کار بصورت نسخه آزمایشی ایجاد می گردد. در این مرحله با کلیک بر روی گزینه خرید می توانید اشتراک نرم افزار حسابداری ابرستان را با طرح و مدت دلخواهتان تهیه نمایید.

“خطای اعتبارسنجی”: در مرحله ورود اطلاعات، شماره همراه و یا آدرس ایمیل با فرمت ناصحیح وارد نموده اید. لازم است اطلاعات وارد شده را بررسی نمایید.
“کاربری با ایمیل / شماره همراه مرتبط قبلا ثبت نام شده است”: در این حالت لازم است آدرس ایمیل و یا شماره همراه وارد شده را تغییر دهید.
“رمز عبور شما (کد تایید شده) اشتباه است”: کدی که برایتان پیامک و یا ایمیل شده است را بدرستی وارد ننموده اید.

ثبت نام کننده و دارنده شماره همراه و آدرس ایمیل تایید شده هنگام ثبت نام، مالک و صاحب این حساب کاربری خواهد بود.
پیشنهاد می شود پس از ورود به نرم افزار، اطلاعات حساب کاربری خود را تکمیل نمایید. برای مثال چنانچه با ایمیل و یا حساب گوگل ثبت نام نموده اید بهتر است شماره همراه را نیز در قسمت مربوطه وارد و نسبت به فعالسازی آن (از طریق کد تایید) اقدام فرمایید.

ما را دنبال کنید...