لوگو ابرستان
مرکز آموزش ابرستان
دسترسی سریع
ما را دنبال کنید...
نحوه معرفی نرم افزار حسابداری ابرستان

امکان معرفی نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان برای تمامی کاربران فراهم آمده است. هر کاربر می تواند کد معرفی نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان را که به صورت یکتا هست دریافت نماید و آن را جهت تخفیف خرید دوستان خود به اشتراک بگذارد. همچنین امکان دریافت لینک معرف نیز فراهم آمده است که قابل انتشار می باشد.

پیش نیازها برای معرفی نرم افزار حسابداری ابرستان

راهنمای جامع ( نحوه دسترسی ، استفاده و نتایج حاصل )

از منو فوقانی نرم افزار، سمت چپ نوار بالا، بر روی علامت قلب کلیک می کنیم. صفحه ای مانند تصویر زیر مشاهده می نماییم:

معرفی نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان

به یکی از روش های اعلام کدمعرف، ارسال ایمیل برای دوستان و یا به اشتراک گذاشتن لینک ثبت نام در شبکه های اجتماعی می توانیم ابرستان را به دوستانمان معرفی نماییم. 

چگونه کد معرف خود را برای دوستانم ارسال کنم؟

کافی است شما از روی گوشی همراه یا کامپیوتر خود وارد ابرستان شوید.

سپس با کلیک بر روی آیکن معرفی به دوستان وارد این صفحه شوید.

از طریق یکی از روشهای ذیل آنها را دعوت کنید:

  • از طریق ارسال دعوت نامه با ایمیل

کافی است ایمیل دوستان خود را در بخش مربوطه وارد کنید و دکمه ارسال را بزنید. همه کارها را ما برایتان انجام می دهیم. با ارسال یک ایمیل رایگان برای دوستانتان کد معرف شما را برایشان ارسال می کنیم و آنها می توانند از طریق آن کد و ثبت نام در ابرستان از ۱۰% تخفیف ویژه بهره مند شوند و شما هم پاداش خود را دریافت کنید.

  • از طریق به اشتراک گذاری لینک اختصاصی خودتان در گروه و یا کانال های شبکه های اجتماعی

با کلیک بر روی هر یک از آیکن های شبکه های اجتماعی ما لینک دعوت نامه را برای آنها ارسال می کنیم. این لینک بطور اختصاصی کد معرف شما را در صفحه ثبت نام قرار می دهد. بدین نحو شما مطمئن خواهید شد هر کسی که از این صفحه وارد ثبت نام ابرستان شود حتما از طریق شما به سیستم معرفی شده است. علاوه بر او شما هم از این معرفی نرم افزار حسابداری سودمند خواهید شد. بیشتر بخوانید

ما را دنبال کنید...