نرم افزار حسابداری ابری چیست؟

نرم افزار حسابداری ابری چیست؟

نرم‌افزار حسابداری ابری و آنلاین مشابه نرم افزارهای حسابداری سنتی ، نصبی و شبکه ای است، با این تفاوت که این نرم افزار‌حسابداری درمراکز داده و سرورهای امن اینترنتی نصب و راه اندازی شده اند و بر اساس مدل SaaS (نرم افزار به عنوان یک سرویس) است.

این نرم افزارها بر اساس فناوری پردازش ابری ارائه شده اند و دارای تمامی مزایا و ویژگی های آن می باشند. در این حالت داده ها به ابر فرستاده می شوند، جایی که پردازش شده و پس از آن به کاربر منتقل می شود.

تمامی پردازش های مربوط به نرم افزارها ابری بر روی سرورهای ارائه دهنده سرویس انجام می شود و هیچ نیازی به امکانات سخت افزاری کامپیوتر کاربر ندارد.

بنابراین کاربران بدون اینکه نیاز به امکانات فنی خاصی داشته باشند به راحتی می توانند تنها از طریق برقراری یک ارتباط اینترنتی به راحتی به سرورهای ارائه دهنده دسترسی پیدا کرده و نسبت به استفاده از خدمات آن سرویس دهنده بهره مند شوند.

پیشنهاد ما به شما : امنیت اطلاعات نرم افزارهای حسابداری ابری

در محاسبات ابر ، کاربران از طریق ارائه دهنده سرویس ابر نرم افزارها از طریق اینترنت یا سایر شبکه ها به برنامه های کاربردی نرم افزار دسترسی دارند. استفاده از نرم افزار حسابداری ابری و آنلاین، کسب و کار شما را از نصب، نگهداری و پشتیبانی هر گونه نرم افزاری در رایانه های شخصی و رومیزی بی نیاز می سازد و از این طریق دیگر شما نیازی به پرداخت هزینه های گزاف بابت خرید نرم افزار یا پرداخت هزینه های پشتیبانی نخواهید داشت.

مهمترین مزیت راه حل های حسابداری ابری و آنلاین این است که اجازه می دهد تا کاربران سطوح مختلف یک کسب و کار اعم از صاحب کسب و کار ، حسابدار ، مدیر مالی ، مشاورمالی و فروشندگان آن چه آنهایی که در محل کسب و کار هستند و چه آنهایی که در شعب مختلف کسب و کار هستند همگی در هر زمان دلخواه و هر مکانی که باشند براحتی به یک نسخه واحد و یکپارچه از اطلاعات دسترسی دارند.

14 روز استفاده رایگان از تمامی امکانات نرم افزار حسابداری ابری و آنلاین ابرستان

پربازدید ترین ها

حق تمبر
نرم افزار حسابداری رایگان
صورت سود و زیان
موجودی کالا در حسابداری