حسابداری دورکاری با نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان

حسابداری دورکاری با نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان

حسابداری دورکاری یکی از دغدغه های اصلی کسب و کارها در دوران کرونا محسوب می شود. پس از شیوع کرونا تهیه ی گزارش های مالی از نرم افزار حسابداری برای حسابداران و صاحبان کسب و کارها دچار مشکل شد. بسیاری از شرکت ها که حتی به صورت سنتی فعالیت می کردند برای رفع این موضوع به دورکاری سوق پیدا کردند. این موضوع خصوصا در انجام امور حسابداری به عنوان حسابداری دورکاری نمود پیدا کرد. این مورد با استقبال بسیاری از شرکت های جهان برای استفاده از نرم افزار حسابداری آنلاین قرار گرفت.

 به جرات می توان گفت اصلی ترین فرایند هر کسب و کار، حسابداری آن است. صاحبان کسب و کارها  نیاز به گزارشات حسابداری و مالی صحیح و به موقع دارند. حسابداران نیز نیاز دارند تا با صرف زمان کمتر، گزارشات و عملکرد خود را به صاحبین کسب و کارها ارائه دهند.

از این رو بسیاری از کسب و کارها به استخدام حسابداران و مدیران مالی به صورت دورکاری روی آوردند و یا کارمندان مالی خود را به دورکاری فرستادند. باید توجه کرد که دورکاری و انجام وظایف و گزارشات مربوطه به هر فرد نیاز به بستری مناسب برای آن دارد که باید شرکت ها از آن آگاهی یابند.

ابزار آفلاین به آنلاین

افزایش هزینه های زیرساخت های شبکه و سخت افزاری در شرایط دورکاری کسب و کارها را دچار مشکل کرده است. با این وجود بهترین بستر و راهکار مناسب برای انجام دورکاری علی الخصوص حسابداری دورکاری( مالی دورکاری) استفاده از بسترها و نرم افزارهای آنلاین است. نرم افزاری که بتوان در هر نقطه ی زمانی و مکانی و با هر دستگاهی به راحتی و آنلاین با آن کار کرد. نرم افزاری که ابزار مناسبی برای پویایی کسب و کار از آفلاین به آنلاین باشد.

 

شما می توانید از تمامی امکانات نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان به مدت 14 روز و به صورت رایگان استفاده نمایید. 

مزایای استراتژی دورکاری برای کسب و کارها

 • مدیریت از راه دور
 • هزینه پایین تر در کسب و کار
 • رشد بیشتر بهر وری و کارایی
 • رشد بیشتر عملکرد کارمندان
 • دسترسی همیشگی به اطلاعات در هر زمان و هر مکان با هر دستگاهی
 • امنیت بالای اطلاعات
 • و..

نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان با 20000 کاربر ، ابزار مناسبی برای شرکت ها و کسب و کارها در این زمینه می باشد . چرا که علاوه بر دارا بودن ماژول های حسابداری، خزانه داری، خرید و فروش، انبار، تولید و امکانات مدیریت پورسانت و پرداخت آنلاین فاکتور، موارد فوق الذکر را به صورت راحت و مناسب برای کاربران خود مهیا نموده است.

 

شما می توانید از تمامی امکانات نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان به مدت 14 روز و به صورت رایگان استفاده نمایید

ویژگی های عمومی نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان

استفاده از نرم افزار در هر زمان و هر مکان با هر دستگاهی

عدم نیاز به نصب و دانلود و راه اندازی و استقرار

صرفه جویی در هزینه های کسب و کار حتی با افزایش نرخ ارز

استفاده بهینه از نرم افزار در انجام حسابداری دورکاری و مدیریت از راه دور به عنوان یک ابزار آفلاین به آنلاین

استفاده چندین کاربر به طور همزمان در چند نقطه ی جغرافیایی مختلف

قیمت های مناسب نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان متناسب با ظرفیت هر کسب و کار به صورت ماهانه و سالانه (پایه، پیشرفته و حرفه ای)

آموزش، پشتیبانی و به روز رسانی رایگان نرم افزار

ماندگاری اطلاعات نرم افزار حتی پس از منقضی شدن لایسنس خریداری شده

استفاده راحت از نرم افزار و کاربر پسند بودن آن حتی برای کسانی که دانش بسیار اندکی در زمینه حسابداری دارند

استفاده گزارش های متنوع و جامع برای هر کاربر متناسب با وظیفه ی کاری خود

حسابداری چند شرکتی در نرم افزار ابرستان

2 دیدگاه

 • ایمان همایونفر

  1400/10/19 در 11:14 ق.ظ

  من به عنوان یه حسابدار برای شرکت هایی که باهاشون کار می کنم نیاز به نرم افزار حسابداری تحت وب داشتم که بتونم از راه دور کار کنم.

  • مدیر فروش

   1400/10/19 در 2:19 ب.ظ

   سلام بسیار عالی، نرم افزار حسابداری تحت وب برای حسابداری دورکاری بسیار مناسبه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − یازده =

آخرین نوشته ها

نرم افزار حسابداری تحت شبکه
دانلود نرم افزار حسابداری
نرم افزار حسابداری مالی آنلاین ابرستان

حسابداران

ابرستان، ابزاری کارآمد برای حسابدران
مزایای حسابداری آنلاین برای موسسات مالی و حسابدران

روزگای نه چندان دور حسابداران ناگزیر بودند برای انجام حسابداری مشتریان و کارفرمایان خود به محل مشتری رفته و با نرم افزارهای حسابداری محلی آنها نسبت به ثبت و نگهداری حساب ها اقدام نمایند. امروزه با استفاده از فناوری و ارائه راهکارهای حسابداری ابری دیگر نیاز نیست برای حسابداری حتما به محل مشتری مراجعه کنید. 

با استفاده از نرم افزار حسابداری ابری ابرستان براحتی می توانید از هر کجا که هستید و در هر زمانی که وقت داشته باشد امور حسابداری مشتریان یا کارفرمایان خود را سامان دهید. با استفاده از حسابداری های آنلاین همچون ابرستان می توانید وقت و زمان خود را بهینه مدیریت نمایید و با حذف زمان های غیر ضرور مانند زمان رفت و برگشت و حتی استفاده از زمان های آزاد مانند تعطیلات، ظرفیت دریافت کار بیشتر را برای خودتان فراهم نمایید.

در بسیاری از مواقع که کارفرما نیاز ضروری و مبرم به حضور شما برای تهیه گزارشات لحظه ای دارد شما می توانید به سرعت و در لحظه با باز کردن برنامه از هر مجا که هستید گزارش مربوطه را برای او تهیه کنید و بدین ترتی با افزایش رضایت او درآمد خود را نیز پایدار نمایید.

همه این موارد مرهون امتیاز حسابداری آنلاین است که ابرستان به بهترین وجه برای شما مهیا نموده است . این امر که امروزه تحت عنوان حسابداری دورکاری نیز مطرح است جزو ویژگی ها و الزامات کار حسابداران و موسسات مالی پیشرو و موفق شده است. اگر تا کنون هنوز تجربه استفاده از یک حسابداری آنلاین را نداشته اید می توانید با مراجعه به بخش ثبت نام رایگان ابرستان در کمتر از یک دقیقه وارد این نرم افزار شده و قبل از پرداخت یک ریال ، 14 روز به رایگان از تمامی امکانات آن استفاده نمایید و با خیالی آسوده نسبت به ورود به این دنیای جدید اقدام نمایید.

با حسابداری دورکاری و آنلاین ابرستان چه مزیتی خواهید داشت؟

 • دیگر هیچ گاه نیاز به خدمات نصب و بروزرسانی نخواهید داشت! ( زیرا نرم افزارهای حسابداری آنلاین همواره برای همه مشتریان بطور اتوماتیک بروز رسانی شده و نیاز به نصب مجزا ندارند.)
 • بدون نیاز به قفل سخت افزاری از هر مکانی که باشید اجرا می شوند.
 • این نرم افزار مستقل از سکو  است. حتی می توانید با استفاده ز گوشی هوشمند یا تبلت خود در مسافرت با حسابداری آنلاین ابرستان به راحتی کار کنید.
 • داده های سامانه بر روی فضای ابری امن نگهداری می شوند و شما نیازی به فضای ذخیره سازی مجزا ندارید! دیگر نگران از دست دادن داده های مهم مالی مشتریان خود نباشید.
 • امکان همکاری همه جانبه برای شما مهیا می کنیم. کاربران مختلف کسب و کار اعم از خریداران و تامین کنندگان کالا، بازاریابت ها و فروشندگان کالا و خدمات در کنار حسابدار و مدیران آن با سطوح دسترسی مجزا در یک بستر یکپارچه و آنلاین هر کدام از محل کار خود به حسابداری آنلاین و یکپارچه ابرستان دسترسی دارند.
 • مدیریت همزمان شعب و شرکت ها : بعنوان حسابدار از طریق مدیریت کسب و کار ها چندین مشتری خود را با یک نرم افزار مدیریت کنید.

آرشیو الکترونیکی اسناد در فضای ابری حسابداری ابرستان

در نرم افزار حسابداری تحت وب ابرستان، اسناد حسابداری به دو دسته اتوماتیک و دستی تقسیم می شوند. اسناد اتوماتیک اسنادی هستند که نرم افزار حسابداری ابرستان به صورت اتوماتیک بر اساس روبدادهای مالی در خرید و فروش، خزانه داری، انبار و تولید ثبت می تماید. اسناد دستی اسنادی هستند که حسابدار و یا مدیر مالی به صورت دستی آنها را ثبت می نماید. در نرم افزار حسابداری تحت وب ابرستان امکان پیوست در سند حسابداری برای اسناد حسابداری دستی به راحتی وجود دارد.

از این پس با استفاده از امکان پیوست اسناد، تصویر فاکتورهای خرید، فروش، اسناد دریافتی و پرداختی خود را به سند های خود ضمیمه کنید و این اسناد را در فضای ابری ابرستان نگهداری کنید. ما در ابرستان این اسناد را برای شما نگهداری می کنیم و در هر زمانی که نیاز به آنها داشته باشید برایتان نمایش می دهیم. بدین نحو شما را در  انواع حسابرسی ها یاری رسانده و از ضرر و زیان از دست دادن اطلاعات و یا نگهداری فضای بایگانی بی نیاز می کنیم.

 • شبکه معرف ابرستان یک سیستم پاداش دهی هوشمند و شبکه ای برای قدردانی از مشتریان وفادار و هر فردی می باشد که تجربه استفاده از حسابداری ابرستان را با دیگر دوستان و آشنایان خود به اشتراک می گذارد. هر یک از مشترکین ابرستان دارای یک کد اختصاصی هستند که می توانند آن را در هنگام معرفی حسابداری ابرستان به دیگران در اختیار آنها قرار دهند. ما به پاس قدردانی از این کار به هر دو طرف هم معرفی کننده و هم استفاده کننده از کد معرف بصورت مادام العمر از تمامی خریدها پاداش می دهیم. این پاداش برای مصرف کننده بصورت تخفیف به میزان 10 درصد از خرید و برای معرفی کننده بصورت اعتبار معادل 10 درصد از خرید مصرف کننده می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کیک کنید.
 • اگر شما صاحب یک موسسه مالی و حسابداری هستید و یا بعنوان یک حسابداری آزادکار دارای مشتریان متعدد هستید می توانید از مزایای نمایندگی ابرستان بهره‌مند شوید. ما در ابرستان آماده هستیم با عقد قرارداد نمایندگی و اعطای عاملیت فروش شما را در کسب درآمد و منافع ناشی از استفاده ابرستان برای مشتریانتان شریک نماییم.
 • جهت کسب اطلاع بیشتر با شماره 02188533266 داخلی 443 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 4 =

آخرین نوشته ها

نرم افزار حسابداری تحت شبکه
دانلود نرم افزار حسابداری
نرم افزار حسابداری مالی آنلاین ابرستان