حسابداری دورکاری با نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان

حسابداری دورکاری با نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان

حسابداری دورکاری یکی از دغدغه های اصلی کسب و کارها در دوران کرونا محسوب می شود. پس از شیوع کرونا تهیه ی گزارش های مالی از نرم افزار حسابداری برای حسابداران و صاحبان کسب و کارها دچار مشکل شد. بسیاری از شرکت ها که حتی به صورت سنتی فعالیت می کردند برای رفع این موضوع به دورکاری سوق پیدا کردند. این موضوع خصوصا در انجام امور حسابداری به عنوان حسابداری دورکاری نمود پیدا کرد. این مورد با استقبال بسیاری از شرکت های جهان برای استفاده از نرم افزار حسابداری آنلاین قرار گرفت.

 به جرات می توان گفت اصلی ترین فرایند هر کسب و کار، حسابداری آن است. صاحبان کسب و کارها  نیاز به گزارشات حسابداری و مالی صحیح و به موقع دارند. حسابداران نیز نیاز دارند تا با صرف زمان کمتر، گزارشات و عملکرد خود را به صاحبین کسب و کارها ارائه دهند.

از این رو بسیاری از کسب و کارها به استخدام حسابداران و مدیران مالی به صورت دورکاری روی آوردند و یا کارمندان مالی خود را به دورکاری فرستادند. باید توجه کرد که دورکاری و انجام وظایف و گزارشات مربوطه به هر فرد نیاز به بستری مناسب برای آن دارد که باید شرکت ها از آن آگاهی یابند.

ابزار آفلاین به آنلاین

افزایش هزینه های زیرساخت های شبکه و سخت افزاری در شرایط دورکاری کسب و کارها را دچار مشکل کرده است. با این وجود بهترین بستر و راهکار مناسب برای انجام دورکاری علی الخصوص حسابداری دورکاری( مالی دورکاری) استفاده از بسترها و نرم افزارهای آنلاین است. نرم افزاری که بتوان در هر نقطه ی زمانی و مکانی و با هر دستگاهی به راحتی و آنلاین با آن کار کرد. نرم افزاری که ابزار مناسبی برای پویایی کسب و کار از آفلاین به آنلاین باشد.

 

شما می توانید از تمامی امکانات نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان به مدت 14 روز و به صورت رایگان استفاده نمایید. 

مزایای استراتژی دورکاری برای کسب و کارها

 • مدیریت از راه دور
 • هزینه پایین تر در کسب و کار
 • رشد بیشتر بهر وری و کارایی
 • رشد بیشتر عملکرد کارمندان
 • دسترسی همیشگی به اطلاعات در هر زمان و هر مکان با هر دستگاهی
 • امنیت بالای اطلاعات
 • و..

نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان با 20000 کاربر ، ابزار مناسبی برای شرکت ها و کسب و کارها در این زمینه می باشد . چرا که علاوه بر دارا بودن ماژول های حسابداری، خزانه داری، خرید و فروش، انبار، تولید و امکانات مدیریت پورسانت و پرداخت آنلاین فاکتور، موارد فوق الذکر را به صورت راحت و مناسب برای کاربران خود مهیا نموده است.

 

شما می توانید از تمامی امکانات نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان به مدت 14 روز و به صورت رایگان استفاده نمایید

ویژگی های عمومی نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان

استفاده از نرم افزار در هر زمان و هر مکان با هر دستگاهی

عدم نیاز به نصب و دانلود و راه اندازی و استقرار

صرفه جویی در هزینه های کسب و کار حتی با افزایش نرخ ارز

استفاده بهینه از نرم افزار در انجام حسابداری دورکاری و مدیریت از راه دور به عنوان یک ابزار آفلاین به آنلاین

استفاده چندین کاربر به طور همزمان در چند نقطه ی جغرافیایی مختلف

قیمت های مناسب نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان متناسب با ظرفیت هر کسب و کار به صورت ماهانه و سالانه (پایه، پیشرفته و حرفه ای)

آموزش، پشتیبانی و به روز رسانی رایگان نرم افزار

ماندگاری اطلاعات نرم افزار حتی پس از منقضی شدن لایسنس خریداری شده

استفاده راحت از نرم افزار و کاربر پسند بودن آن حتی برای کسانی که دانش بسیار اندکی در زمینه حسابداری دارند

استفاده گزارش های متنوع و جامع برای هر کاربر متناسب با وظیفه ی کاری خود

حسابداری چند شرکتی در نرم افزار ابرستان

مزایای ابرستان برای حسابداران

نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان با توجه به بستری ابری بودن امکان دسترسی همیشگی در هر زمان و هر مکان را چه به فعالان حوزه ی حسابداری و چه به مشتریان آنها را فراهم آمورده است. اگر شما در حوزه ی حسابداری فعالیت دارید می توانید فراتر از یک حسابدار باشید و سرعت عملکرد خود را به بالاترین سطح برسانید و هزینه های مرتبط با کارتان را کاهش دهید

2 دیدگاه

 • ایمان همایونفر

  1400/10/19 در 11:14 ق.ظ

  من به عنوان یه حسابدار برای شرکت هایی که باهاشون کار می کنم نیاز به نرم افزار حسابداری تحت وب داشتم که بتونم از راه دور کار کنم.

  • مدیر فروش

   1400/10/19 در 2:19 ب.ظ

   سلام بسیار عالی، نرم افزار حسابداری تحت وب برای حسابداری دورکاری بسیار مناسبه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − پنج =

آخرین نوشته ها

نرم افزار حسابداری تحت شبکه
دانلود نرم افزار حسابداری
نرم افزار حسابداری مالی آنلاین ابرستان
برنامه حسابداری آنلاین
نرم افزار حسابداری ساده و هوشمند آنلاین

حسابداران

راهکار ابری ، بهترین راه حل برای حسابداری دورکاری است.
اهمیت نرم افزار حسابداری آنلاین برای حسابداران و مدیران مالی

برای بسیاری از حسابداران، مدیران مالی پیش آمده است که نیاز مبرمی به دسترسی سریع به اطلاعات مشتریان شان داشته باشند. آنان می خواهند امور محوله شان را در اسرع وقت انجام دهند. اهمیت این حسابداری از راه دور(حسابداری دورکاری) با شیوع بیماری کرونا افزایش پیدا کرد به طوری که بسیاری از فعالان حوزه ی حسابداری با مشکل رجوع به محل کار مشتریان شان مواجه شدند.

نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان با توجه به بستری ابری بودن امکان دسترسی همیشگی در هر زمان و هر مکان را چه به فعالان حوزه ی حسابداری و چه به مشتریان آنها را فراهم آمورده است. اگر شما در حوزه ی حسابداری فعالیت دارید می توانید فراتر از یک حسابدار باشید و سرعت عملکرد خود را به بالاترین سطح برسانید. شما می توانید به راحتی هزینه های مرتبط با کارتان را کاهش دهید

مزایای نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان برای حسابداران در حسابداری دورکاری

 • شما نیاز به نصب، دانلود و استقرار نرم افزار ندارید.
 • شما نیاز به قفل سخت افزاری ندارید که نگران از دست دادن آن باشید.
 • شما به راحتی می توانید با هر وسیله ای در هر زمان و هر مکان با نرم افزار کار کنید.
 • دیگر نیازی نیست داده های خود را از محلی به محل دیگر جابجا کنید.
 • ما از داده ها و اطلاعات شما با پشتیبان گیری منظم حفاظت می کنیم. با این حال شما می توانید در هر زمان بک آپ کسب و کار مشتریان تان را داشته باشید.
 • داده های مالی و فروش مشتریان را در کنار هم و با هم ترکیب شده است.
 • ابرستان تمامی داده های کسب و کار مشتریان شما را در کنار هم یکپارچه می سازد و شما می توانید به چندین شرکت همزمان دسترسی داشته باشید.
  • شما می توانید برای هر کسب و کار مشتری تان، کاربران متعدد تعریف کنید که هم امور حسابداری را انجام بدهند و هم برای مشتریان تان دسترسی های لازم را برای انجام فعالیت شان بدهید.
 • حسابداری دورکاری را به راحتی انجام دهید. نیاز به حضور فیزیکی در محل فعالیت مشتریان تان با حداقل خواهد رسید و یا اصلا نیازی بر این موضوع نخواهید داشت.
 • هزینه های رفت و آمد و زمانی طی مسیر به محل فعالیت مشتریان را حذف می کنید.
 • مشتریان شما می توانند با کمترین هزینه نرم افزار مالی مناسب شان تهیه کنند چرا که با ثبت کد معرف شما در هنگام ثبت نام 10% به صورت خودکار تخفیف خواهند گرفت و 10% هم به صورت اتوماتیک کیف پول تان در ابرستان شارژ می گردد که در پایان هر ماه تسویه می گردد و با توجه به اشتراکی بودن نرم افزار پس از هر بار تمدید از جانب مشتری تان و حتی معرفی نرم افزار از جانب مشتری شما به کسب و کار دیگر تا 20% دریافت خواهید نمود.

پیوست سند حسابداری مزیت آنلاین برای حسابداران

در نرم افزار حسابداری تحت وب ابرستان، اسناد حسابداری به دو دسته اتوماتیک و دستی تقسیم می شوند. اسناد اتوماتیک اسنادی هستند که نرم افزار حسابداری ابرستان به صورت اتوماتیک بر اساس روبدادهای مالی در خرید و فروش، خزانه داری، انبار و تولید ثبت می تماید. اسناد دستی اسنادی هستند که حسابدار و یا مدیر مالی به صورت دستی آنها را ثبت می نماید. در نرم افزار حسابداری تحت وب ابرستان امکان پیوست در سند حسابداری برای اسناد حسابداری دستی به راحتی وجود دارد.

 • اگر خود شما وظیفه ی تهیه نرم افزار را دارید می توانید با مبلغی مناسب نرم افزار را دریافت کنید که اگر مشتریان متعددی دارید می توانید با واحد نمایندگی ابرستان به شماره 02188533266 داخلی 450 تماس حاصل فرمایید.
 • تمامی اسناد حسابداری مربوط به سایر ماژول های نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان به صورت اتوماتیک می باشد. شما می توانید به راحتی حتی در منزل تان تنها آنها را به صورت قطعی تبدیل کرده و حسابداری دورکاری را انجام دهید.
 • با امکان پرداخت آنلاین فاکتور توسط مشتریان کسب و کارها، با ارسال لینک پرداخت از جانب مشتریان شما برای مشتری شان، آنان می توانند مبلغ مورد نظر را به صورت آنلاین پرداخت نموده و تسویه فاکتور به صورت اتوماتیک انجام شده و سند حسابداری آن اتوماتیک صبت خواهد شد و دیگر نیازی به ثبت حسابداری توسط شما نمی باشد. این امکان کاملا رایگان و نامحدود است و حتی نیاز به تهیه پنل ارسال پیامک نیز نمی باشد.
 • در صورتی که قرارداد نمایندگی داشته باشید آن دسته از مشتریان ابرستان که نیاز به انجام امور حسابداری، مالی و مالیاتی دارند به شما معرفی خواهند شد.
 • در صورتی که تمایل به دریافت مرکز آموزش ابرستان در شهر خود را داشته باشید مشتریان ابرستان در محل شما آموزش خواهند دید و امور مالی شان مستقیما به شما معرفی خواهد گردید.
 • با ارائه ی نرم افزاری راحت و کاربرپسند و با گزارشات متنوع ابرستان، هم مشتری تان می توانند به راختی با نرم افزار کار کنند و هم شما می توانید به راحتی امورشان را انجام دهید.

کم هزینه کن، زمان کمتری صرف کن، درآمدت را زیاد کن

راحت کار کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 1 =

آخرین نوشته ها

نرم افزار حسابداری تحت شبکه
دانلود نرم افزار حسابداری
نرم افزار حسابداری مالی آنلاین ابرستان
برنامه حسابداری آنلاین
نرم افزار حسابداری ساده و هوشمند آنلاین