برنامه حسابداری آنلاین

برنامه حسابداری آنلاین

در انتخاب یک برنامه حسابداری موارد متعددی بسته به نوع فعالیت کسب و کارها اهمیت دارد. یکی از این موارد که پس از شیوع بیماری کرونا بیشتر به چشم آمد داشتن یک برنامه حسابداری آنلاین بود. با داشتن یک برنامه حسابداری آنلاین و تحت وب دسترسی به اطلاعات در هر زمان و هر مکانی و با هر دستگاهی به راحتی امکان پذیر است. نرم افزار حسابداری آنلاین و تحت وب ابزاری بسیار مناسب برای حسابداری دورکاری کسب و کارها به شمار می آید. در حسابداری دورکاری صاحبان کسب و کارها و حسابداران می توانند در هر مکان و هر زمانی با نرم افزار کار کنند و تبادل اطلاعات داشته باشند.

کسب و کارها برای انتخاب نرم افزار حسابداری ملاک های بسیاری دارند اما برنامه حسابداری آنلاین مزایای ویزه ای را به همراه دارد. این مزایا کسب و کارها را به استفاده از حسابداری آنلاین ترغیب می کند.

ملاک های انتخاب برنامه حسابداری

  • سهولت کاربری بالایی داشته باشد
  • جامع و یکپارچه باشد
  • گزارش های دقیق و تحلیلی ارائه دهد
  • به روز و پیشرفته یاشد
  • امنیت بالایی داشته باشد
  • پشتیبانی خوب و آنلاین داشته باشد
  • مناسب انواع کسب و کارها باشد
  • همیشه و همه جا در دسترس باشد
  • با وسیله ای بتوان با نرم افزار کار کرد
  • قیمت مناسبی داشته باشد

مزایای اصلی برنامه حسابداری آنلاین

به روز و پیشرفته بودن

برنامه حسابداری آنلاین نسل جدیدی از نرم افزارهای حسابداری است که بر اساس پردازش ابری طراحی شده است. پردازش ابری واژه ای است که به مدلی از پردازش های شبکه ای اشاره می کند، مدلی که در آن برنامه ها و نرم افزارها بر روی مجموعه ای از سرورهای متصل به یکدیگر به جای یک سرور یا کامپیوتر محلی، پردازش و اجرا می شوند و هر یک از این برنامه ها می توانند از طریق هر دستگاه متصل به اینترنت همچون کامپیوتر، لپ تاپ، نوت بوک و تبلت در دسترس بوده و استفاده شوند.

امنیت بالا

فضای ابری در برنامه حسابداری آنلاین، این قابلیت را برای مشتریان خود فراهم می سازد که برخلاف نرم افزارهای تحت Windows که اطلاعاتشان ممکن است در سازمان شان سرقت و یا سرور شان دچار آسیب شود، اطلاعات شان همواره و بدون هیچ آسیبی در دسترس شان خواهد بود. در نرم افزار حسابداری ابری باج افزارها و ویروس ها خطری برای اطلاعات کاربران نخواهند داشت و از هزینه های مربوط به آن و آزمون های تست نفوذ و آسیب پذیری به دور خواهند بود. برخلاف تصور عموم، این نرم افزارها بالاترین امنیت اطلاعات نرم افزاری را دارا می باشند.

پشتیبانی خوب و آنلاین

کاربران برنامه حسابداری آنلاین می توانند همواره در هر زمکان و هر مکان به صورت آنلاین از خدمات پشتیبانی به صورت مناسب استفاده کنند.

دسترسی در هر زمان و هر مکان

با توجه به تکنولوژی رایانش ابری ، امکان درسترسی در هر زمان و هر مکان برای کاربران نرم افزار حسابداری آنلاین فراهم آمده است.

استفاده از نرم افزار با هر وسیله ای

این برنامه دیگر نیاز به نصب و دانلود ندارد. هر کاربری می توانند با یک مرورگر به راحتی وارد نرم افزار حسابداری شده و با هر وسیله ای که داشته باشد با آن کار کند.

قیمت بسیار مناسب

کسب و کارها در پی این هستند که هزینه های خود را کاهش دهند. در حوزه تهیه یک نرم افزار حسابداری این هزینه ها شامل، سخت افزارها، نرم افزارها، نصب، آموزش و … می باشد. با توجه به افزایش نرخ ارز این هزینه ها در چند سال گذشته بسیار بالا رفته است. با افزایش نرخ ارز استفاده از خدمات رایانش ابری نیز افزایش یافته است. در برنامه حسابداری آنلاین دیگر نیاز به تهیه لایسنس نرم افزار و هزینه های فوق نیست. کاربران می توانند متناسب با ظرفیت کاری خود یکی از اشتراک های نرم افزار را به صورت ماهانه و یا سالانه پرداخت نمایند

برنامه حسابداری آنلاین ابرستان

برنامه حسابداری آنلاین ابرستان به عنوان یک نرم افزار حسابداری ساده علاوه بر مزیت های اشاره شده راهکارهای مناسبی را برای کسب و کارهای کوچک و متوسط دارد:

راهکار شرکت ها

راهکار اصناف

راهکار استارت اپ ها

 

14 روز استفاده رایگان از تمامی امکانات نرم افزار حسابداری ابرستان

آخرین نوشته ها

پیوست سند حسابداری نرم افزار حسابداری تحت وب ابرستان
نرم افزار حسابداری مالی آنلاین ابرستان
برنامه حسابداری آنلاین
نرم افزار حسابداری ساده و هوشمند آنلاین