لوگو ابرستان
آخرین مطالب
دفاتر قانونی و روکش اسناد حسابداری

دانلود نرم افزار حسابداری

هر نوع کسب و کاری که داشته باشید، برای بقا نیاز است با نرم افزار حسابداری کار کنید. با نرم افزار حسابداری می‌توان بخش عظیمی از کارها را پیش برد. این کار باعث می‌شود نیاز به صرف هزینه‌های هنگفت برای امور مالی نباشد. طوری که بیشتر افراد با آموزش بتوانند از طریق دانلود نرم افزار حسابداری، کار حسابداری را انجام دهند. نوع دیگری از نرم افزارهای حسابداری هم هست که به صورت آنلاین در دسترس است. بدین نحو که نرم افزار حسابداری آنلاین اصلا نیازی به نصب  و دانلود ندارد و تنها نیاز به یک دستگاه متصل به اینترنت دارد. دستگاه می‌تواند تبلت، موبایل، رایانه یا لپ تاپ باشد. نرم افزارهای حسابداری که به صورت رایگان دانلود می‌شوند، تقریبا می‌توان گفت جنبه تبلیغات دارند. یعنی مدت زمان کوتاه می توان از نرم افزار با صورت رایگان استفاده کرد و کارایی کمی دارند. مدت زمان استفاده از نرم افزار حسابداری رایگان به مدت چند روز و محدود است. کارایی کم نرم افزار رایگان حسابداری به این دلیل است که فرد با امتحان نسخه رایگان، خواهد دانست که نسخه اصلی آن پاسخگوی نیازهای وی است یا خیر. همچنین شاید برای سازمان‌های بسیار کوچک که تنها برای چند روز به نرم افزار مالی و حسابداری نیاز دارند پاسخگو باشد. در ادامه این مطلب نیاز به دانلود نرم افزار حسابداری و دانلود نرم افزار حسابداری صدور فاکتور می پردازیم

اهمیت نرم افزار حسابداری برای کسب و کارها

اهمیت نرم افزار حسابداری بر هیچ کس پوشیده نیست. در دنیای امروزه که میان انبوهی از اطلاعات هستیم، با دانلود نرم افزار حسابداری می‌توان سرمایه گذاری و نیاز نقدی کسب و کارها را مدیریت کرد. با وارد کردن اطلاعات در سیستمی که نرم افزار مالی بر روی آن نصب شده است می‌توان:

 • امور مالی را یک جا ثبت کرد
 • دریافت‌ها و پرداخت‌ها را مدیریت کرد
 • حقوق و دستمزده‌ها را ثبت و مدیریت کرد
 • گزارش گیری جامع داشت

با ثبت اطلاعات خروجی‌های لازم در یک گزارش به طور جامع و خلاصه دریافت می‌شود. هر کسب و کار با توجه به نیاز خود باید از نرم افزار حسابداری مناسب استفاده کند. نرم افزار حسابداری مناسب کمک می‌کند تا علاوه بر رسیدن به اهداف شرکت، هزینه‌ها در بلند مدت کاهش یابد.

آیا برای کار با نرم افزار حسابداری واقعا نیاز به دانلود و نصب می باشد؟

خیر، می توان بدون دانلود و نصب هم با نرم افزار حسابداری به صورت آنلاین کار کرد که توضیح خواهیم داد.

نرم افزار حسابداری ویندوزی

نرم افزار حسابداری ویندوز باید بر روی سیستم مرکزی نصب شود. نرم افزار حسابداری ویندوزی نیاز به سیستم عامل ویندوز دارند. در نرم افزار‌های حسابداری ویندوزی محل اصلی ذخیره‌سازی داده‌ها هارد دیسک است. نصب نرم افزار حسابداری ویندوز را می‌توان از طریق سی دی  و یا فلش انجام داد. در غیر این صورت با دانلود نرم افزار حسابداری، می‌توان به برنامه‌های نرم افزار مالی و حسابداری دسترسی داشت. کافی است از طریق شرکت ارائه کننده نرم افزار حسابداری مورد نظر اطلاعات لازم را گرفته و پس از پرداخت مبلغ، لینک ارسال خواهد شد. از طریق لینک می‌توانید با وارد کردن رمز به دانلود نرم افزار حسابداری بپردازید.

نرم افزار حسابداری آنلاین، ابری و تحت وب

نام دیگر نرم افزار حسابداری آنلاین، نرم افزار حسابداری ابری و یا تحت وب است. نرم افزار حسابداری آنلاین از طریق مرورگرها با استفاده از اینترنت بدون نیاز به نصب در دسترس است. در نرم افزار حسابداری آنلاین داده‌ها روی یک سرور فیزیکی متصل به اینترنت قرار دارند. از هر جا که بتوان به اینترنت متصل شد قابل دسترسی خواهند بود. نرم افزارهای ابری هم مانند نرم افزارهای تحت وب هستند. در نرم‌افزار حسابداری ابری هسته اصلی فضایی در اینترنت است که در ازای دریافت هزینه در اختیار فرد قرار می‌گیرد. کاربر با عضویت در یک سایت که حسابداری آنلاین را ارائه می‌کند در مدت زمانی کوتاه می‌تواند نرم افزار خود را تهیه کرده و از آن استفاده کند. مشتری به صورت اجاره‌ای و در مدت محدودی با توجه به تعرفه‌ای که به صورت ماهانه یا سالانه به شرکت پرداخت می‌‌کند از سرویس ابری استفاده می‌کند.

نرم افزار حسابداری رایگان

دانستیم اهمیت دانلود نرم افزار حسابداری چیست، اما درمورد رایگان بودن آن چه می‌دانیم؟ نرم افزار حسابداری رایگان طرفداران بسیاری دارد. اما باید دانست که در نرم افزارهای حسابداری رایگان با وجود قیمت و هزینه کم آن‌ها موارد زیر در سطح پایینی قرار دارند:

 • سرعت
 • پیش بینی
 • سهولت استفاده
 • ارزیابی نمودن عملکرد

نرم افزار حسابداری رایگان کارایی کمی دارد. حتی با دانلود آن‌ها تنها مدت محدودی می‌توان از آن استفاده کرد. سازمان‌هایی با گردش مالی بسیار پایین و کوچک شاید بتوانند از نرم افزار حسابداری رایگان استفاده کنند اما پس از مدتی با بیشتر شدن امور حسابداری نیاز است تا یک نرم افزار حسابداری با قابلیت‌های بیشتر خریداری شود. سایر معایب نرم افزار حسابداری رایگان عبارتند از:

 • بدون پشتیبان: پشتیبانی مناسبی برای نرم افزار وجود ندارد.
 • بدون آموزش: آموزش خاصی برای آن ارائه نمی‌شود.
 • بدون به روز رسانی: به روز رسانی مناسب نداشته و در نتیجه با تغییرات سیستم عامل سازگار نخواهند بود.
 • امکان از دست رفتن و هک شدن اطلاعات: امنیت خوبی نداشته و ممکن است اطلاعات حسابداری از بین برود و یا به دست غیر بیفتد.
 • عدم تناسب برای انواع کسب و کارها: با توجه به گستردگی کسب و کارها مناسب یکایک کسب و کارها نخواهد بود.

دانلود نرم افزار حسابداری صدور فاکتور

نرم افزار حسابداری صدور فاکتور چیست؟ چرا کسب و کارها نیاز به دانلود نرم افزار حسابداری صدور فاکتور دارند؟ ویژگی‌های نرم افزار حسابداری صدور فاکتور آنلاین چیست؟ نرم افزار حسابداری صدور فاکتور کمک می‌کند تا کسب و کارها با حداقل پیچیدگی در زمان کم فاکتور صادر کنند. فاکتور می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 • فاکتور خرید (پرداخت وجه)
 • فاکتور فروش (دریافت وجه)
 • برگشت از خرید و فروش
 • گزارش از موجودی کالا
 • پیش فاکتور خرید
 • پیش فاکتور فروش
 • جـستجو کالا در فاکتور با استفاده از بارکد خوان
 • ثبت مبلغ و درصد پورسانت برای هر واسطه در فاکتور
 • صدور فاکتور با احتساب مالیات بر ارزش افزوده
 • گزارش فروش ماهیانه کاربران

نرم افزارها می‌توانند فاکتور را به صورت آنلاین صادر کنند. فاکتورهای سنتی بر قالب‌های WORD و EXCEL استوار است. در واقع از ویژگی‌های نرم افزار حسابداری صدور فاکتور آنلاین باید به موارد زیر اشاره شود:

 • فرآیند پرداخت مشتریان آسان می‌شود
 • همه چیز بصورت خودکار و اتومات انجام می‌شود
 • ابزارهای قدرتمند به شما ارائه می‌دهد
 • امکان و توانایی استفاده در لحظه (on the go) وجود دارد

نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان

نرم افزار حسابداری ابرستان، نرم افزار حسابداری آنلاین، ابری و تحت وب است که اصلا نیازی به نصب و دانلود ندارد. شما می توانید در هر زمان و هر مکان و با هر دستگاهی به راحتی با ابرستان کار کنید و از تمامی امکانات ابرستان استفاده کنید. سیستم های ابرستان شامل حسابداری، خزانه داری، خرید و فروش، انبارداری و مدیریت تولید است. بیش از ۲۰۰۰۰ کاربر فعال با ابرستان کار می کنند

دانلود نرم افزار حسابداری

 

شما می توانید با ثبت نام در سایت ابرستان به مدت ۱۴ روز کاملا رایگان از تمامی امکانات ابرستان استفاده نمایید

دانلود نرم افزار صدور فاکتور ابرستان برای اندروید

 صاحبان کسب و کارهای مختلف و ویزیتورها به برنامه ای نیاز دارند که به توانند فاکتورهای خرید و فروش ثبت کنند. آنها می خواهند فاکتورهای کاغذی را کنار بگذارند و با بالاترین میزان امنیت با نرم افزار کار کنند. نرم افزار صدور فاکتور برای گوشی خصوصا گوشی های دارای سیستم عامل اندروید می تواند این نیاز را پاسخگو باشد. با دانلود نرم افزار حسابداری صدور فاکتور و نصب آن هر کاربری می توانند در هر زمان و مکان و با اتصال به اینرنت برای مشتریان فاکتور صادر کند. همچنین کاربران می توانند همزمان از نسخه تحت وب نرم افزار حسابداری ابرستان هم استفاده نمایند. اپلیکیشن صدور فاکتور ابرستان با نسخه تحت وب کاملا متصل است.

نظرات

4 پاسخ

 1. سه سوالی داشتم. در نرم افزار حسابداری انلاین ابرستان میشه همزمان هم از نسخه تحت وبش استفاده کرد و هم از اپلیکیش؟

  1. سلام بله
   نرم افزار حسابداری ابرستان هم نسحه تحت وب داره که شامل سیستم های حسابداری، خزانه داری، خرید و فروش، انبار و تولید هست و هم برنامه صدور فاکتور برای اندورید داره که این دو مورد به هم متصل هستند و اگر در نسحه تحت وب فاکتور بزنید در اپلیکیشن مشاهده می کنید و برعکس. ممنونم از توجه شما

  1. سلام بله، نرم افزار حسابداری تحت وب ابرستان کار حسابداری رو برای کسب و کارهای کوچیک خیلی آسون کرده و همه می توان در هر زمان و مکانی باهاش کار کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را دنبال کنید...