حسابداری دورکاری ابزار استراتژی آفلاین به آنلاین

ابزار استراتژی آفلاین به آنلاین

ابزار استراتژی آفلاین به آنلاین یکی از دغدغه های اصلی صاحبان کسب و کارهاست.با توجه به شیوع بیماری کرونا از اوایل اسفند ماه سال 1398 و عدم حضور مدیران، کارمندان و صاحبان مشاغل در محل فعالیت خود، استفاده از دورکاری که شاید در ایران به آن کمتر اهمیت داده می شد را بیشتر مورد استقبال قرارداد.استفاده از دورکاری بدون بهره مندی از ابزارهای مورد نیاز، عملا سخت و شاید غیر ممکن می باشد اما برای آن دسته از شرکت ها و اصنافی که ابزارهای مربوطه ی خود را داشتند توانستند تا حد قابل توجه ای از آسیب های جدی بهداشتی و مالی افراد و کسب و کار خود بکاهد. نرم افزار حسابداری آنلاین یک ابزار بسیار مناسب  و مهم جهت حسابداری دورکاری کسب و کارها می باشد.

 

نگرش تغییر ابزار استراتژی آفلاین به آنلاین

شاید ذکر این مثال قابل توجه باشد: در داستان های اساطیری مشرق زمان که می توان به نمونه ی بارز و شاخص آن یعنی نبرد رستم و اسفندیار اشاره کرد. اسفندیار از ناحیه چشم دچار آسیب می شود(بینش) و در داستان اساطیری معروف مغرب زمین به آشیل اشاره کرد که از ناحیه پاشنه ی پا( روش ) آسیب می بیند.

بله، شرقی ها در اکثر موارد از بینش خود و غربی ها از روش خود آسیب دیدند. شاید تا قبل از بحران کرونا کمتر نگرشی به استفاده از ابزار استراتژی آفلاین به آنلاین می شد اما با توجه به ظرفیت های کسب و کارها در استفاده از این ابزارها، نگرش ها تا حد زیادی تغییر یافته و اکثر کسب و کارها به فکر تهیه نرم افزارهای آنلاین و یا تغییر نرم افزار های آفلاین خود به آنلاین می باشند.

این استراتژی طیف گسترده ای از جمله خدمات سایت های معامله و خرید و فروش کالا، ارائه ی خدمات،  حمل و نقل، سفارش غذا ، خرید آنلاین، تولید و همه و همه می تواند می باشد

مزایای استراتژی آفلاین به آنلاین برای کسب و کارها

  • مدیریت از راه دور(دورکاری)
  • هزینه پایین تر در کسب و کار
  • رشد بیشتر بهر وری و کارایی
  • رشد بیشتر عملکرد کارمندان و کارگران
  • دسترسی همیشگی به اطلاعات در هر زمان و هر مکان با هر دستگاهی
  • امنیت بالای اطلاعات
  • امکان پرداخت آنلاین فاکتور توسط مشتری
  • و..

نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان ، ابزار مناسبی برای شرکت ها و کسب و کارها در این زمینه می باشد . چرا که علاوه بر دارا بودن ماژول های حسابداری، خزانه داری، خرید و فروش، انبار، تولید و امکانات مدیریت پورسانت و پرداخت آنلاین فاکتور، موارد فوق الذکر را به صورت راحت و مناسب برای کاربران خود مهیا نموده است.

حسابداری دورکاری با نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان

حسابداری دورکاری یکی از دغدغه های اصلی کسب و کارها در دوران کرونا محسوب می شود. پس از شیوع کرونا تهیه ی گزارش های مالی از نرم افزار حسابداری برای حسابداران و صاحبان کسب و کارها دچار مشکل شد. بسیاری از شرکت ها که حتی به صورت سنتی فعالیت می کردند برای رفع این موضوع به دورکاری سوق پیدا کردند. این موضوع خصوصا در انجام امور حسابداری به عنوان حسابداری دورکاری نمود پیدا کرد. این مورد با استقبال بسیاری از شرکت های جهان برای استفاده از نرم افزار حسابداری آنلاین قرار گرفت.

 به جرات می توان گفت اصلی ترین فرایند هر کسب و کار، حسابداری آن است. صاحبان کسب و کارها  نیاز به گزارشات حسابداری و مالی صحیح و به موقع دارند. حسابداران نیز نیاز دارند تا با صرف زمان کمتر، گزارشات و عملکرد خود را به صاحبین کسب و کارها ارائه دهند.

از این رو بسیاری از کسب و کارها به استخدام حسابداران و مدیران مالی به صورت دورکاری روی آوردند و یا کارمندان مالی خود را به دورکاری فرستادند. باید توجه کرد که دورکاری و انجام وظایف و گزارشات مربوطه به هر فرد نیاز به بستری مناسب برای آن دارد که باید شرکت ها از آن آگاهی یابند.

شما می توانید از تمامی امکانات نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان به مدت 14 روز رایگان استفاده نمایید

راحتی کار با نرم افزار حسابداری ابرستان

چشم ها را باید شست

جور دیگر باید دید

نگرش خود را تغییر دهیم تا راحت کار کنیم

آخرین نوشته ها

پیوست سند حسابداری نرم افزار حسابداری تحت وب ابرستان
نرم افزار حسابداری مالی آنلاین ابرستان
برنامه حسابداری آنلاین
نرم افزار حسابداری ساده و هوشمند آنلاین