نرم افزار یکپارچه و آنلاین حسابداری ابرستان با زیر سیستم های حسابداری، خزانه داری، خرید، فروش، انبار و مدیریت تولید با امکان پرداخت آنلاین فاکتور توسط مشتری، راهکاری مناسبی برای حسابداری جامع صنایع کوچک و متوسط و کارگاه های تولیدی و خدمات وابسته آنها  خصوصا در زمان دورکاری می باشد. هر کسب و کاری می تواند به مدت 14 روز رایگان از این نرم افزار استفاده کند.

راهکار نرم افزار حسابداری ابرستان برای صنایع:

یکی از عمده نگرانی های مدیران صنایع و حسابداران شان یکپارچگی ابزارهای مالی است که به طور دقیق فرایند های تولید، خرید و فروش ، انبارداری و امور مالی را مدیریت کنند. در نرم افزار ابرستان فرایند های تولید به صورت جامع و اتوماتیک می باشد که به اختصار توضیخ داده می شود:

  • آسان نمودن فرایند های ثبت و به روز رسانی موجودی کالا مواد اولیه
  • اتوماتیک سازی تغییر موجودی کالا در انبار مواد اولیه ، انبار کالای در جریان ساخت و انبار کالای تولید همزمان با دریافت و تولید و تکمیل سفارشات تولید.
  • هوشمند سازی در محاسبه و ثبت تمامی هزینه های مرتبط با تولید در تمامی سرفصل های حسابداری و محاسبه هوشمند بهای تمام شده کالای تولیدی

اگر شما صاحب کسب و کار و یا حسابدار صنایع برق و الکترونیک، مواد نسوز و عایق، فلز، آب و فاضلاب، لوازم ایمنی، رباتیک، مخابرات، چوب، نساجی، کاغذ، مواد معدنی، ابزار و یراق، لوله و اتصالات و یا هر صنعت دیگری هستید می توانید به صورت رایگان دموی نرم افزار حسابداری ابرستان را به مدت 14 روز استفاده کنید.

حسابداری ابرستان را
رایگان امتحان کنید

تخفیف ویژه صنایع

رسید و حواله انبار در نرم افزار حسابداری ابری ابرستان

انبارداری مهمترین فرآیندهای مهم در هر کسب و کاری است. نظارت بر فعالیت انبارداری به کمک اسنادی مانند رسید و حواله انبار انجام می‌شود. با کمک رسید و حواله انبار حسابداری انبار به طور دقیق شکل می گیرد. حسابداری انبار به فعالیت هایی گفته می شود که موجودی دقیق انبار را تعیین می‌کند. موجودی انبار، تعداد و مقدار مواد اولیه، کالاهای در جریان ساخت و محصولات هستند. نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان، حسابداری انبار را برای انبارداران و صاحبان کسب و کار ساده کرده است. نرم افزار حسابداری انبار ابرستان با امکانات ویژه ی خود، گزارشات دقیق از مدیریت انبار را ارائه میدهد.

برای مطالعه بیشتر به رسید و حواله انبار نرم افزار حسابداری ابری ابرستان مراجعه نمایید.

متن سربرگ خود را وارد کنید.

راهکار نرم افزار حسابداری ابرستان برای خدمات وابسته صنایع:

شرکت هایی که خدمات ویژه به صنایع تولیدی ارائه می دهند حسابداری انها عموما از دو گروه کالا و خدمات تشکیل می شود که عموما نگرانی این شرکت ها محاسبه خدمت مورد نظر برای آن صنایع می باشد. نرم افزار ابرستان با سادگی و اتوماتیک بودن زیر سیستم های معرفی شده راهکاری مناسب می باشد.

در نرم افزار ابرستان امکان ثبت انواع کالا و خدمات به صورت گروهای کاملا مجزا وجود دارد که پس از ثبت هر کالا در انبار مربوطه قرار می گیرد و در هنگام ثبت فاکتور فروش امکان انتخاب کالای مورد نظر و یا خدمت مورد نظر به صورت کاملا مشخص وجود دارد و بهای تمام شده ی خدمت مور نظر را طی فرایند فروش محاسبه می کند. همچنین در این فرآیند امکان ارسال لینک پرداخت فاکتور برای مشتریان بصورت رایگان و نامحدود برای مشتریان این شرکت ها فراهم آمده که به صورت آنلاین مبلغ درخواستی را واریز نمایند. 

ویژگی های عمومی نرم افزار حسابداری ابرستان:

استفاده از نرم افزار در هر زمان و هر مکان با هر دستگاهی

عدم نیاز به نصب و دانلود و راه اندازی و استقرار

صرفه جویی در هزینه های کسب و کار حتی با افزایش نرخ ارز

استفاده بهینه از نرم افزار در انجام حسابداری دورکاری و مدیریت از راه دور به عنوان یک ابزار آفلاین به آنلاین

استفاده چندین کاربر به طور همزمان در چند نقطه ی جغرافیایی مختلف

قیمت های مناسب نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان متناسب با ظرفیت هر کسب و کار به صورت ماهانه و سالانه (پایه، پیشرفته و حرفه ای)

آموزش، پشتیبانی و به روز رسانی رایگان نرم افزار

ماندگاری اطلاعات نرم افزار حتی پس از منقضی شدن لایسنس خریداری شده

استفاده راحت از نرم افزار و کاربر پسند بودن آن حتی برای کسانی که دانش بسیار اندکی در زمینه حسابداری دارند

استفاده گزارش های متنوع و جامع برای هر کاربر متناسب با وظیفه ی کاری خود

حسابداری چند شرکتی در نرم افزار ابرستان

شرکت های دانش بنیان می توانند از 25% تخفیف تا پایان سال جاری برخوردار شوند و از امکانات آن استفاده نمایند.

بیشتر بدانیم

امکان دریافت آنلاین وجوه فاکتور های فروش ابرستان

یکی از مزایای آنلاین بودن حسابداری ابرستان ، امکان یکپارچه سازی این نرم افزار با دیگر امکانات فضای مجازی است. امکان دریافت و پرداخت آنلاین وجوه از طریق درگاه مجازی اختصاصی هر مشتری با همکاری پرداخت یار "آیدی پی" راه اندازی شد. از این پس می توانید مبلغ فاکتورهایتان را بصورت آنلاین و از طریق درگاه مجازی اختصاصی از مشتریان ( طرف حساب ها ) دریافت کنید.

محمد علی جواهری
منتشر شده توسط محمد علی جواهری
ادامه مطلب

برنامه ریزی تولید

تمامی کسب و کارهای تولیدی نیاز به ابزار حسابداری تولید هستند. میزان پیچیدگی نحوه محاسبه و بروز رسانی حساب ها در کسب وکارهای تولیدی همواره یکی از دغدغه های صاحبان کسب وکار ها و حسابداران تولیدی است. ابزار برنامه ریزی تولید ابرستان ، ابزاری ساده ، هوشمند و چابک برای انجام این امور است که با حذف امور زائد و پیچیدگی های برنامه ریزی تولید در کارخانجانت بزرگ ، برای کسب وکارهای کوچک و متوسط بهینه سازی شده است.

محمد علی جواهری
منتشر شده توسط محمد علی جواهری
ادامه مطلب

ایرج جاوید
ایرج جاوید

ایرج جاوید هستم، مدیر عامل شرکت جاویدان و افتخار همکاری با شرکت عصر فناوری دانش را دارم. فعالیت شرکت جاویدان، ارائه مشاوره مالیاتی به شرکتهای مختلف است که به راحتی با کمک نرم افزار ابرستان بصورت از راه دور انجام امور مالی، مالیاتی و جاری شرکتهای مختلف را نیز در دست داریم. استفاده آنلاین نرم افزار خصوصا در زمینه دورکاری در شرایط بروز کرونا کمک شایانی به انجام امور فعالیت ما کرده و در هر زمان به راحتی می توانم گزارشات متنوع مالی را تهیه و مشاهده کنم

مدیر شرکت خدمات مالی جاویدان