25% تخفیف نرم افزار ابرستان به شرکت های دانش بنیان

25% تخفیف نرم افزار ابرستان به شرکت های دانش بنیان

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، سید مجید اورعی، مدیرعامل شرکت دانش بنیان عصر فناوری دانش، جزییات و قابلیت‌های نرم‌افزار حسابداری «ابرستان» را تشریح کرد و گفت: ویژگی بارز این نرم‌افزار، ابری بودن آن است و نیاز به دانلود و نصب ندارد. همچنین ارتباط بین سیستم‌ها نیز اتوماتیک و هوشمند است، به این معنی که کاربر کار خود را انجام می‌دهد و سیستم سند مربوطه را به صورت خودکار ثبت می‌کند. به نوعی ارتباط سیستماتیک بین حسابداری و انبار و موجودی کالا برقرار است و فاکتور خرید به صورت اتوماتیک ارسال می‌شود.
آقای اورعی مهمترین نوآوری این نرم‌افزار را امکان پرداخت آنلاین در آن معرفی کرد و گفت: فاکتور به صورت آنلاین برای مشتری ارسال می‌شود و مشتری می‌تواند فاکتور را به صورت آنلاین پرداخت کرده و تسویه کند.

وی ادامه داد: علاوه بر آن نرم‌افزار حسابداری ابرستان در مارکتینگ نیز نوآوری ایجاد کرده است و تمامی امکانات حسابداری مانند خرید، فروش، انبارداری، خزانه دریافت و پرداخت، حسابداری تولید، مدیریت پخش و تولید به صورت یکپارچه در قالب یک نرم‌افزار در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. این در حالی است که شرکت‌ها برای استفاده از نرم‌افزارهای دیگر حسابداری باید هر کدام از این خدمات را جداگانه خریداری کنند، اما امکانات نرم‌افزار حسابداری ابرستان به صورت نامحدود در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان مناسب حسابداری دورکاری

 شما می توانید به مدت 14 روز از هدیه لایسنس حرفه ای نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان با تمامی امکانات به صورت رایگان استفاده نمایید. همین حالا شروع کنید و از این تخفیف ویزه بهره مند شوید

تخفیف 25% نرم افزار ابرستان

آقای اورعی از امکان دریافت نرم‌افزار حسابداری ابرستان با 25 درصد تخفیف تا پایان سال جاری برای شرکت‌های دانش بنیان خبر داد و در مورد چشم‌انداز آینده شرکت گفت: هدف ما تسهیل‌گری در کسب و کارهای کوچک است؛ بر این اساس در نظر داریم که علاوه بر خدمات حسابداری خدمات مالیاتی و حقوقی را نیز به نرم‌افزار اضافه کنیم و در یک سیستم یکپارچه نیاز کسب و کارهای کوچک را به اداره امور شرکت برطرف کنیم تا صاحبان کسب و کارها دغدغه مالی و حقوقی نداشته باشند.
مدیر عامل شرکت عصر فناوری دانش ادامه داد: همچنین خدمات حقوقی و مالیاتی را نیز به شرکت‌ها آموزش می‌دهیم و می‌توانیم به صورت ماهیانه مشاوره غیر حضوری نیز برای شرکت‌ها داشته باشیم.
وی در پایان خاطرنشان کرد: از آنجایی‌که حاشیه کسب و کار برای شرکت‌های نوپا و کوچک بسیار زیاد است این نرم‌افزار می تواند بسیاری از امور را برای شرکت‌های دانش بنیان و فناور تسهیل کند.

جهت اطلاع از دریافت کد تخفیف با ما در تماس باشید: 02188533266 داخلی 450و 400 و یا به ادرس ایمیل : cso@abrestan.com درخواست بفرستید.

می توانید خبر مربوطه را نیز در سایت صندوق نوآوری و شکوفایی مطالعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 10 =