حضور ابرستان در نمایشگاه اینوتکس 2020

حضور ابرستان در نمایشگاه اینوتکس 2020

شرکت دانش بنیان عصر فناوری دانش ارائه دهنده نرم افزار حسابداری ابرستان بر پایه فناور بودن نرم افزار ابرستان در نمایشگاه اینوتکس 2020حضور خواهد داشت. ابرستان از استارتاپها، شرکت های فناور، سرمایه-گذاران، شتابدهنده ها و مراکز رشد و سایر شرکت ها در این نمایشگاه پذیرا خواهد بود.

جهت بازید از غرفه ی ابرستان کافی است در سایت نمایشگاه اینوتکس ثبت نام نمایید و از تخفیف 25% به بازدیدکنندگان و همچنین اعطای امتیازات ویزه در جهت اخذ نمایندگی فروش بهره مند شوید.

 

 

جهت بازید از غرفه ی ابرستان کافی است در سایت نمایشگاه اینوتکس ثبت نام نمایید و از تخفیف 25% به بازدیدکنندگان بهره مند شوید.

 

 

 

نمایشگاه اینوتکس

نمایشگاه اینوتکس یک رویداد منحصر به فرد در زمینه نوآوری و فناوری در کشور است که هر ساله با حضور پرشور اجزای اکوسیستم نوآوری کشور توسط پارک فناوری پردیس برگزار می شود.  با توجه رشد و گسترش ویروس کرونا در سال آتی، نهمین دوره این نمایشگاه به عنوان نمایشگاه اینوتکس 2020 به شیوه ای خلاقانه و از راه دور به صورت مجازی (Virtual) برگزار می شود.

زمان برگزاری نمایشگاه

زمان برگزاری نمایشگاه از تاریخ 22 مرداد تا 25 مرداد از ساعت 15 الی 21 خواهد بود.

موضوعات نمایشگاه

نمایشگاه اینوتکس در طول ادوار خود میزبان شرکتهای متعددی که در زمینه های مختلف فناوری و نوآوری فعالیت می کنند، بوده است. در واقع نمایشگاه میزبان شرکتهای صاحب فناوری و بنگاههای نوآور است و محدودیتی برای حوزه فعالیت قائل نشده است.

به طور کلی نمایشگاه اینوتکس دربرگیرنده فناوریها و نوآوریها حوزه های ذیل می باشد:

  1. 1. فناوری زیستی و زیست محیطی
  2. 2. تجهیزات و ملزومات پزشکی و بیمارستانی
  3. 3. فناوری اطلاعات و ارتباطات و مخابرات
  4. 4. فناوری های مرتبط با نفت و گاز
  5. 5. انرژی های تجدید پذیر
  6. 6. نانو فناوری، شیمی و مواد جدید
  7. 7. فناوری های شهری
  8. 8. هوافضا و مکانیک
  9. 9. دستگاهها و تجهیزات پیشرفته
  10. فناوری های شناختی

راهکار نرم افزار حسابداری ابرستان برای شرکت های استارت آپی

شرکت های استارت آپی که  به صورت ویژه کار پخش انجام می دهند می توانند از راهکار حسابداری ابرستان برای شرکت های استارت آپی بهره مند شوند چرا که بیشتر استارت آپ ها منابع مالی اندکی برای آزمون و خطا در حوزه ی فناوری اطلاعات دارند. این شرکت ها نسب به هزینه های نصب و راه اندازی فناوری اطلاعات بسیار حساس هستند. این هزینه ها شامل تهیه ی نرم افزار مناسب با نصب، آموزش، راه اندازی، نگهداری، پشتیبانی و تهیه سخت افزارهای مرتبط با آنها می شود و این امر موجب تردید در استفاده از فناوری اطلاعات یا استفاده موثرتر از آن می گردد.

 

شما می توانید از امکانات ویزه نرم افزار حسابداری ابرستان برای شرکت های استارت آپی به مدت 14 روز و رایگان استفاده نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + هشت =