نرم افزار حسابداری آنلاین

برنامه حسابداری آنلاین ابرستان، ابزاری کارآمد و ساده برای مدیریت آسان کسب و کارهاست. با نرم افزار حسابداری ابری ابرستان راحت کار کنید

برنامه حسابداری آنلاین ابرستان ، نسل جدیدی از نرم افزارهای مالی است که دارای ویژگی های عمده ذیل می باشد:

برنامه حسابداری آنلاین ابرستان بر اساس تکنولوژی ابری طراحی شده است. این نرم افزار بطور کامل در گروه برنامه های حسابداری تحت وب و آنلاین قرار می گیرد.

نرم افزارهای حسابداری ابری نسبت به حسابداری های سنتی دارای مزایا و امتیازات زیادی هستند که بسیاری از دغدغه ها و مشکلات کاربران برنامه های حسابداری را حل و فصل نموده است.

 اهم این ویژگی ها عبارتند از :

  • در دسترس بودن همیشگی نرم افزار یا به عبارت دیگر در دسترس بودن حساب و کتاب کسب و کار و مشتریان و تامین کنندگان شما از هر زمان و در هر مکان.
  • کاهش هزینه های نگهداری و بروز رسانی برنامه های حسابداری.
  • بی نیازی از خرید تجهیزات گران قیمت سخت افزاری و امنیتی جهت محافظت از داده ها.
  • امکان ارائه دسترسی های خاص و محدود برای مشاهده تراکنش های فی مابین کسب وکار شما با طرف های حسابتان
  • امکان استفاده و یکپارچه سازی با دیگر سیستم های ابری مانند ارسال فاکتور یا لیست تراکنش ها از طریق ایمیل ، پیامک و فاکس های اینترنتی.

جهت آشنایی با ویژگی های نرم افزارهای حسابداری ابری کلیک کنید.

بی نیاز از نصب و بروزرسانی !

برنامه حسابداری آنلاین ابرستان نیازی به نصب و بروزرسانی ندارد. همیشه آخرین تغییرات نرم افزار به صورت خودکار در اختیار شما قرار میگیرد. دیگر نیاز نیست منتظر آپدیت نرم افزار باشید.

با ثبت نام رایگان، نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان آماده استفاده ی شما است!
بدون نگرانی بابت بروز رسانی و خرابی احتمالی!

امکانات برنامه حسابداری آنلاین ابرستان

سر فصل حسابداری ابرستان
سرفصل حساب ها

ارائه کدینگ حسابداری پیش فرض بر اساس آخرین استانداردهای حسابداری

سیستم کدینگ پیشرفته برنامه حسابداری آنلاین ابرستان بر اساس آخرین استانداردهای حسابداری و بر اساس یکپارچه سازی بین محصولات ابرستان بطور اتوماتیک و بر اساس نوع کسب و کار ایجاد می شود.
هر کاربر می تواند به محض ورود به سیستم بدون نیاز به تعریف هر گونه حسابی فعالیت خود را آغاز کند.

امکان تعریف کُدینگ دلخواه حسابداری در چهار سطح ( گروه ، کل ، معین ، تفصیلی )

حسابداران و افراد حرفه ای می توانند نسبت به تعریف حساب در سطوح گروه ، کل ، معین و تفصیلی به دلخواه نیز اقدام نمایند.

کدینگ دلخواه حسابداری
تعریف کُدینگ دلخواه
طرف حساب
تعریف طرف حساب ( تفصیلی شناور)

حساب تفصیلی شناور طرف حساب

 در عالم واقع کسب وکار هر یک از طرف های معاملات شما می توانند دارای چندین وجهه باشند و گاهی بعنوان خریدار و گاها بعنوان فروشنده هستند. در برنامه حسابداری آنلاین ابرستان نیز به راحتی می توانید طرف حساب خود را بعنوان تفصیلی شناور در انواع حسابهای بستانکار و بدهکار به عنوان یک حساب تفصیلی شناور استفاده کنید.
برنامه حسابداری آنلاین ابرستان از طریق ساده سازی و یکپارچه سازی این امکان را در بخش های مختلف همچون سیستم های دریافت و پرداخت ، خرید و فروش و انبار و حتی اسناد حسابداری نیز فراهم نموده است.

سیستم هوشمند دوره مالی

برنامه حسابداری آنلاین ابرستان با اخذ تکنیک های جدید و ارائه راهکارهای نوین بکارگرفته شده در سطح بین الملل، اقدام به خودکار سازی دوره های مالی در نرم افزار حسابداری ابری خود نموده است.

در این روش مشتریان ابرستان براحتی می توانند در هر زمان از هر دوره زمانی دلخواه نسبت به اخذ گزارش های مورد نظر خود اقدام نمایند و سیستم با استفاده از محاسبات خودکار و هوشمند خود نسبت به محاسبه مقادیر اولیه هر حساب در سند افتتاحیه و مانده حساب در سند اختتامیه اقدام می کند.

دوره مالی
تعیین بازه زمانی دوره مالی

سیستم درج هوشمند اسناد مالی دیگر سیستم ها مانند اسناد خرید ، اسناد فروش ، اسناد دریافت و پرداخت و ....

برنامه حسابداری آنلاین ابرستان به نحوی طراحی شده است که سیستم حسابداری بطور اتوماتیک و متناظر با کلیه عملیات هایی که در دیگر سیستم های یکپارچه مالی ابرستان رخ می دهد ، نسبت به ثبت یک سند حسابداری با آرتیکل های مورد نیاز می نماید.

سیستم هوشمند محاسبه اسناد افتتاحیه و اختتامیه

برنامه حسابداری آنلاین ابرستان در راستای ساده سازی حسابداری ، شما را از هر نوع ثبت اسناد افتتاحیه و اختتامیه بی نیاز ساخته است. سیستم هوشمند محاسبات اسناد افتتاحیه و اختتامیه تمامی کارهای لازم را بطور اتوماتیک و هوشمند برای شما انجام خواهد داد.

سیستم محاسبه هوشمند بهای تمام شده کالای فروش رفته

سیستم محاسبه هوشمند بهای تمام شده کالای فروش رفته، بطور اتوماتیک و با درج، ویرایش یا حذف هر یک از فاکتورهای خرید و فروش نسبت به بروز رسانی و محاسبه مجدد بهای تمام شده کالای فروش رفته اقدام می نماید. نرم افزار حسابداری ابری ابرستان با هوشمند سازی محاسبه بهای تمام شده کالای فروش رفته آسودگی و آسایش را برای شما به ارمغان آورده است.

پیوست اسناد حسابداری

در نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان امکان ویژه ای طراحی شده است که هر کاربر می تواند متناسب با نیاز خود فایل های مرتبط سند حسابداری را پیوست نمایند. هر کاربر در دوره ی آزمایشی 14 روز رایگان ابرستان می تواند 10 فایل را(حداکثر حجم هر فایل 3 مگا بایت) را برای اسناد حسابداری که به صورت دستی ثبت شده اند پیوست نمایند. برای خرید حجم فایل ها هم می توانند بسته 100 عددی فایل پیوست را به مبلغ 10,000 تومان در ماه خریداری نمایند. این امکان سهولت آرشیو مدارک حسابداری را برای کاربران ابرستان بسیار بالا خواهد برد

مرور حساب ها در ابرستان

 

گاهاً کاربر نرم افزار حسابداری لازم است که گردش و مانده سرفصل ها و حسابهای مختلف را در همه سطوح مشاهده نماید. همچنین از مقادیر پروژه، مرکز هزینه و گردش طرف حساب مرتبط با هر حساب مطلع گردد. برنامه حسابداری آنلاین ابرستان با در اختیار گذاشتن گزارشهای استاندارد و مورد نیاز کاربر در هر کدام از زیر سیستم ها، سعی در برطرف کردن نیازهای کاربران خود در حصوص گزارشدهی نموده است. یکی از این گزارش های رایج و کاربردی، گزارش مرور حسابها می باشد. در این گزارش امکان بررسی و ردیابی گردش یک حساب از سطح کل تا تفصیل و یا بلعکس وجود دارد.

امنیت اطلاعات خیلی مهم است!

ابری بودن نرم افزار حسابداری ابری ابرستان، باعث میشه تا تمام جنبه‌های امنیت اطلاعات در اون رعایت بشه و خیال کاربران از بابت عدم دسترسی دیگران به اطلاعات اونها و همچنین از بین نرفتن اطلاعات راحت باشه !

 

1- عدم دسترسی دیگران به اطلاعات شما

2- پاک نشدن و از بین نرفتن اطلاعات مگر به خواست شما
اعزام کارشناس