لوگو ابرستان
آخرین مطالب
دفاتر قانونی و روکش اسناد حسابداری

۲۰% تخفیف خرید نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان ویژه پاییز ۱۴۰۰

شرکت مهندسی مشاور عصر فناوری دانش ۲۰% تخفیف خرید نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان ویژه پاییز ۱۴۰۰ را برای تمامی کاربران خود  تا ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ در نظر دارد. کاربران می توانند برای تهیه تمامی اشتراک های ابرستان چه به صورت ماهانه و یا سالانه از ۲۰% تخفیف با کد تخفیف ” ۷۷۰۰۰” استفاده کنند. خاطر نشان می شود که در صورت تهیه اشتراک های سالانه ۲ ماه اشتراک رایگان نیز به کاربران گرامی اعطا می شود. در این حالت کاربران مبلغ ۸ ماه اشتراک را پرداخت می کنید اما به مدت یکسال از نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان می توانند استفاده نمایند.

اهمیت نرم افزار حسابداری آنلاین

بدون شک قرن جدید قرن استفاده از ابزارها و نرم افزارهای ساده، راحت و در عین حال هوشمند است. شیوع بیماری کرونا به همه ثابت کرد که برای هر تغییری باید آماده بود این آمادگی جز با هوشمندی امکان پذیر نیست. بسیاری از کسب و کارها در سال ۱۳۹۹ از عدم تطابق شان با دورکاری، دچار آسیب شدند زیرا ابزار مناسب این کار را نداشتند. کسب و کارهایی که توانستند از این آسیب دور باشند، کسب و کارهایی بودند که توانستند از ابزارها و نرم افزارهای آنلاین، ابری و تحت وب استفاده کنند. همچنین با استفاده از خدمات رایانش ابری کسب ‌و کارها با بی‌نیاز شدن از تمرکز بر امور it و برون‌سپاری آنها، توانستند بر هسته اصلی فعالیت کسب‌وکار خودشان تمرکز کنند.

به جرات می توان گفت که مهمترین ابزار کسب و کارها برای مدیریت امور، نرم افزار حسابداری و مالی است. نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان از بهترین نرم افزار های حسابداری است که با تکنولوژی رایانش ابری است. ابرستان ابزاری مناسب برای حسابداری دوکاری و تغییر کسب و کار از آفلاین به آنلاین است.

نرم افزار حسابداری ابری ابرستان برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

نرم افزار حسابداری ابرستان مناسب کسب و کارهای کوچک و متوسط است. این کسب و کارها به نرم افزاری نیاز دارند که در عین سادگی، هوشمند، جامع و یکپارچه و کم هزینه باشد. نرم افزار حسابداری ابری ابرستان با تکیه بر رایانش ابری و تیم فنی قوی خود نیاز های گروه های مختلف کاری را پاسخگو باشد. در حال حاضی بیش از ۱۲۰۰۰ کاربر در کسب و کارهای مختلف از این نرم افزار استفاده می کنند. ابرستان برای این کسب و کارها راهکارهای جامع همراه با تخفیف ویژه ی خرید نرم افزار حسابداری در نظر دارد:

راهکار شرکت های بازرگانی

راهکار شرکت خدماتی

راهکار شرکت تولیدی

راهکار شرکت پیمانکاری

راهکار شرکت پخش

راهکار استارت آپ ها

راهکار اصناف و مشاغل

قیمت نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان

با توجه به افزایش نرخ تورم و نرخ ارز، نگهداری ، به روز رسانی و مدیریت سیستم‌های سخت‌افزاری مورد نیاز در داخل هر شرکت هزینه بر شده است. چون در نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان نگهداری و مدیریت سیستم ها به عهده ماست هزینه های مربوط به آن برای شرکت ها به صفر خواهد رسید.

همچنین آموزش، پشتیبانی و به روز رسانی نرم افزار حسابداری ابرستان کاملا رایگان است . تعرفه های نرم افزار مناسب با ظرفیت کاری هر کسب و کار است که تا پایان مهر ۱۴۰۰ با تخفیف خرید نرم افزار حسابداری  کد تخفیف”۷۷۰۰۰″ ارائه می شود.

تخفیف خرید نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان

شما می توانید از تمامی امکانات ابرستان به مدت ۱۴ روز کاملا رایگان استفاده کنید. ۲۰% تخفیف ویژه برای خرید نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان دریافت کنید . با تهیه اشتراک یکساله شما مبلغ ۸ ماه را پرداخت خواهید کرد

سیستم های نرم افزار حسابداری تحت وب ابرستان

تمامی کاربران می توانند در همه ی لایسنس ها، از تمامی امکانات و سیستم های نرم افزار حسابداری تحت وب ابرستان استفاده کنند. با این حال ۲۰% تخفیف خرید نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان برای تمامی لایسنس ها و اشتراک ها قابل اجراست. سیستم های نرم افزار ابرستان عبارتند از:

حسابداری، خزانه داری(دریافت و پرداخت)، خرید، فروش، انبارداری و مدیریت تولید

امکانات ویژه ی نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان

امکانات عمومی نرم افزار حسابداری تحت وب ابرستان

  • استفاده از نرم افزار در هر زمان و هر مکان با هر دستگاهی
  • عدم نیاز به نصب و دانلود و راه اندازی و استقرار
  • استفاده چندین کاربر به طور همزمان در چند نقطه ی جغرافیایی مختلف
  • ماندگاری اطلاعات نرم افزار حتی پس از منقضی شدن لایسنس خریداری شده
  • استفاده راحت از نرم افزار و کاربر پسند بودن آن حتی برای کسانی که دانش بسیار اندکی در زمینه حسابداری دارند
  • استفاده گزارش های متنوع و جامع برای هر کاربر متناسب با وظیفه ی کاری خود
  • حسابداری چند شرکتی در نرم افزار ابرستان
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را دنبال کنید...