همکاری ابرستان با پرداخت یار آیدی پی در پرداخت آنلاین

همکاری ابرستان و آیدی پی

همکاری ابرستان با پرداخت یار آیدی پی در پرداخت آنلاین فاکتور

به اطلاع می رساند، نرم ازفار حسابداری آنلاین ابرستان با همکاری شرکت شرکت وب کاران ایمن- آیدی پی به ادرس https://idpay.ir/  امکان “دریافت وجوه الکترونیکی را برای مشتریان خود فراهم نمود که در این راستا پرداخت آنلاین فاکتور ها به راحنی صورت می گیرد.

نکات مهمی که در انتخاب این شرکت توانمند برای پرداخت آنلاین فاکتورها و همکاری در این زمینه وجود داشت عبارتند از :

1- اعتبار پرداخت یار : شرکت آیدی پی از مجموعه های مورد تایید و داری مجوز از بانک مرکزی است که در فهرست شرکت های پرداخت یار شاپرک  بانک مرکزی آمده است .

2-  امکانات : امکانات مجموعه های پرداخت یاری در زیرساخت و پشتیبانی و ابزارهای مدیریت دریافت و پرداخت ها نکته مهم دیگری بود که در ارزیابی های ابرستان، آیدی پی ،  مجموعه امکانات مورد نیاز را دارا بود.

3-  رایگان بودن عضویت و درگاه اختصاصی  : نکته دیگری که منجر به همکاری با آیدی پی گردید هزینه های ورود مشتریان ابرستان به آیدی پی است که کاملا رایگان است. به عبارت دیگر هیچ یک از مشتریان ابرستان هیچ هزینه ای برای ورود به آیدی پی نمی پردازند. حتی دریافت درگاه اختصاصی به نام کسب وکار آنها رایگان می باشد.

4-  کارمزد جابجایی پول : یکی دیگر از مزیت های آیدی پی نسبت به سایر پرداخت یارها کارمزد بسیار پایین و تنوع روش های دریافت کارمزد است. و این مطلب که  صاحبان کسب وکار بنا به استراتژی هایشان می توانند این کارمزد را خودشان بپردازند یا از مشتری دریافت کنند.

5- اتصال اتوماتیک ابرستان و آیدی پی با API Key : در راستای همین همکاری هر یک از مشتریان ابرستان می توانند با دریافت یک کلید رابط مخصوص به خود تحت عنوان API Key از آیدی پی و تنظیم آن در برنامه ابرستان ، تمامی دریافت ها و پرداخت هایشان با ابرستان را بصورت مکانیزه و اتوماتیک انجام دهند. برای اطلاع بیشتر امکان پرداخت آنلاین فاکتور را ملاحظه فرمایید.

 

شما می توانید از تمامی امکانات نرم افزار حسابداری ابرستان به مدت 14 روز و به صورت رایگان استفاده نمایید