خدمت جدید دریافت شناسه یکتای حافظه مالیاتی فراهم شد!

خدمت ثبت نام در سامانه مودیان و اخذ شناسه یکتای مالیاتی توسط تیم ابرستان ارائه می گردد.

همزمان با الزام صاحبان کسب و کار نسبت به انجام تکالیف اجرای قانون سامانه مودیان مالیاتی و ارسال صورتحساب های خرید و  فروش روزانه از طریق پایانه فروشگاهی به این سامانه، لازم است در اولین گام هر یک از مودیان مالیاتی ( صاحبان مشاغل و کسب و کارها ) نسبت به دریافت شناسه یکتای حافظه مالیاتی اقدام نمایند.

لیکن از آنجاییکه انجام این فرایند برای بسیاری از افراد سخت و دشوار است، تیم ابرستان با تعریف خدمت دریافت شناسه یکتای حافظه مالیاتی تمهیداتی را فراهم نموده است که این شناسه را برای متقاضیان در کمتر از 2 روز کاری دریافت کند.

ماژول اتصال به سامانه مودیان و پایانه فروشگاهی

در این خدمت کلیه مراحل انجام کار و تکمیل فرم ها در سامانه های مورد نیاز جهت دریافت شناسه یکتای حافظه مالیاتی برای کاربران توسط کارشناسان ابرستان بصورت خدمات غیر حضوری ارائه می گردد. این شناسه برای انجام الزامات جدید مالیاتی جهت استفاده از سامانه مودیان مورد نیاز
همه اشخاص حقوقی (شرکت ها) و حقیقی (اصناف و صاحبان کسب و کار) خواهد بود.

 

مدارک مورد نیاز جهت انجام ثبت نام و اخذ شناسه یکتای مالیاتی:

  •        تصویر کارت ملی مدیرعامل و یا صاحب کسب و کار و یا نماینده ایشان (جهت ثبت نام اولیه در سامانه صدور گواهی الکترونیکی)
  •        آگهی تاسیس
  •        آخرین آگهی تغییرات       
  •        تصویر نامه درخواست صدور گواهی الکترونیکی ممهور به مهر شرکت و بصورت چاپی بر روی سربرگ شرکت (مطابق فرمت نمونه)

مطالب مرتبط ( بیشتر بدانیم )

تخفیف ویژه خرید اشتراک نرم افزار حسابداری ابرستان به مناسبت تولد پنج سالگی ابرستان

مجموعه ابرستان به مناسبت پنجمین سال تولد نرم افزار حسابداری ابرستان تخفیف ویژه 20 درصدی را برای تمامی طرح ها و تمامی بازه های زمانی در نظر گرفته است. تمامی کاربران عزیز ابرستان می توانند با استفاده از کد تخفیف 5years اقدام به خرید تمامی امکانات و لایسنس های ابرستان نمایند. شایان ذکر است که […]

ادامه مطلب
تخفیف ویژه خرید اشتراک نرم افزار حسابداری ابرستان به مناسبت تولد پنج سالگی ابرستان

مقایسه نرم افزارهای حسابداری سنتی با حسابداری ابری

انتخاب یکی از مراحل خرید است. هر چقدر تنوع یک محصول در بازار بیشتر باشد انتخاب کاری سخت تر و پیچیده ترم می شود. اگر می خواهید کسب و کار خود را مجهز به یک نرم افزار حسابداری کنید، لازم است که ابتدا بتوانید نرم افزارهای موجود در بازار را دسته بندی نموده و با مقایسه آنها دامنه انتخاب خود را محدود کنید. بعد از دسته بندی لازم است بتوانیم گروه های مختلف نرم افزارهای حسابداری را با هم مقایسه کنیم و گزینه مناسب تر را انتخاب کنیم. در این مقاله دو دسته نرم افزارهای حسابداری سنتی با نرم افزارهای حسابداری ابری با یکدیگر مقایسه می شوند.

ادامه مطلب
مقایسه نرم افزارهای حسابداری سنتی با حسابداری ابری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =