۰۲۱-۸۸۵۳۳۲۶۶
× تعرفه ها
ابرستان
دسته بندی موضوع : حسابداری جامع
برنامه حسابداری تحت وب
نویسنده :
منتشر شده در تاریخ :
مدت زمان لازم برای مطالعه :
محمدرضا آسایش
محمدرضا آسایش
مدیریت وبسایت
۱۱ بهمن ۱۳۹۸
۷ دقیقه

برنامه حسابداری تحت وب ابرستان

برنامه حسابداری تحت وب ابرستان ، نسل جديدی از نرم افزارهای مالی است که دارای ويژگی های عمده ذيل می باشد:

  1. برنامه حسابداری تحت وب  ابرستان بر اساس تکنولوژی ابری طراحی شده است. اين نرم افزار بطور کامل در گروه برنامه های حسابداری تحت وب و آنلاين قرار می گيرد.
  2. نرم افزارهای حسابداری ابری نسبت به حسابداری های سنتی دارای مزايا و امتيازات زيادی هستند که بسياری از دغدغه ها و مشکلات کاربران برنامه های حسابداری را حل و فصل نموده است. اهم اين ويژگی ها عبارتند از :
  1. در دسترس بودن هميشگی نرم افزار يا به عبارت ديگر در دسترس بودن حساب و کتاب کسب و کار و مشتریان و تامين کنندگان شما از هر زمان و در هر مکان.
  2. کاهش هزینه های نگهداری و بروز رسانی برنامه های حسابداری.
  3. بی نيازی از خرید تجهیزات گران قيمت سخت افزاری و امنيتی جهت محافظت از داده ها.
  4. امکان ارائه دسترسی های خاص و محدود برای مشاهده تراکنش های فی مابين کسب وکار شما با طرف های حسابتان
  5. امکان استفاده و يکپارچه سازی با ديگر سیستم های ابری مانند ارسال فاکتور يا ليست تراکنش ها از طريق ايميل ، پيامک و فاکس های اينترنتی جهت آشنايي با ويژگی های نرم افزارهای حسابداری ابری کليک کنيد.

امکانات برنامه حسابداری تحت وب ابرستان :

حسابداری جامع و آنلاین ابرستان

• ارائه کدينگ حسابداری پيش فرض بر اساس آخرین استانداردهای حسابداری

سیستم کدينگ پيشرفته حسابداری ابرستان بر اساس آخرين استانداردهای حسابداری و بر اساس يکپارچه سازی بين محصولات ابرستان بطور اتوماتيک و بر اساس نوع کسب و کار ايجاد می شود.
هر کاربر می تواند به محض ورود به سیستم بدون نياز به تعريف هر گونه حسابی فعاليت خود را آغاز کند.

• امکان تعريف کدينگ دلخواه حسابداری در چهار سطح ( گروه ، کل ، معين ، تفصيلی )

حسابداران و افراد حرفه ای می توانند نسبت به تعريف حساب در سطوح گروه ، کل ، معين و تفصيلی به دلخواه نيز اقدام نمايند.

حسابداری جامع و آنلاین ابرستان

حسابداری جامع و آنلاین ابرستان

• حساب تفصيلی شناور طرف حساب

همانطور که در عالم واقع کسب وکار هر يک از طرف های معاملات شما می توانند دارای چندين وجهه باشند و گاهی بعنوان خريدار و گاها بعنوان فروشنده هستند در حسابداری ابرستان نيز به راحتی می توانيد طرف حساب خود را بعنوان تفصيلی شناور در انواع حسابهای بستانکار و بدهکار به عنوان يک حساب تفصيلی شناور استفاده کنيد.
ابرستان از طريق ساده سازی و يکپارچه سازی اين امکان را در بخش های مختلف همچون سیستم های دريافت و پرداخت ، خريد و فروش و انبار و حتی اسناد حسابداری نیز فراهم نموده است.

• سیستم درج هوشمند اسناد مالی ديگر سیستم ها مانند اسناد خريد ، اسناد فروش ، اسناد دریافت و پرداخت و ….

سیستم یکپارچه ابرستان به نحوی طراحی شده است که سیستم حسابداری بطور اتوماتیک و متناظر با کلیه عملیات هايي که در ديگر سیستم های يکپارچه مالی ابرستان رخ می دهد ، نسبت به ثبت یک سند حسابداری با آرتیکل های مورد نياز می نمايد.

حسابداری جامع و آنلاین ابرستان

• سیستم هوشمند دوره مالی

ابرستان با اخذ تکنیک های جديد و ارائه راهکارهای نوين بکارگرفته شده در سطح بين الملل، اقدام به خودکار سازی دوره های مالی در نرم افزار حسابداری ابری خود نموده است.
در اين روش مشتريان ابرستان براحتی می توانند در هر زمان از هر دوره زمانی دلخواه نسبت به اخذ گزارش های مورد نظر خود اقدام نمايند و سیستم با استفاده از محاسبات خودکار و هوشمند خود نسبت به محاسبه مقادير اوليه هر حساب در سند افتتاحيه و مانده حساب در سند اختتاميه اقدام می کند.

• سیستم هوشمند محاسبه اسناد افتتاحيه و اختتاميه

ابرستان در راستای ساده سازی حسابداری ، شما را از هر نوع ثبت اسناد افتتاحيه و اختتاميه بی نياز ساخته است!سیستم هوشمند محاسبات اسناد افتتاحيه و اختتاميه تمامی کارهای لازم را بطور اتوماتيک و هوشمند برای شما انجام خواهد داد.

• سیستم محاسبه هوشمند بهای تمام شده کالای فروش رفته

سیستم محاسبه هوشمند بهای تمام شده کالای فروش رفته، بطور اتوماتیک و با درج، ویرایش یا حذف هر یک از فاکتورهای خرید و فروش نسبت به بروز رسانی و محاسبه مجدد بهای تمام شده کالای فروش رفته اقدام می نماید. ابرستان با هوشمند سازی محاسبه بهای تمام شده کالای فروش رفته آسودگی و آسایش را برای شما به ارمغان آورده است.

اشتراک گذاری در :
اخبار پر بازدید
جشنواره عید ۱۳۹۹
محمدرضا آسایش
جشنواره ها
۱۰ اسفند ۱۳۹۸
جشنواره عید ۹۹
متاسفانه امسال در آستانه نوروز ۱۳۹۹ ، با شیوع دامنگیر ویروس کرونا مواجه شدیم که کسب و کارها را با چالش های جدی مواجه کرده است. در این شرایط "دور کاری" بهترین راهکار برای ادامه فعالیت های کسب و کار ها است که نرم افزار جامع مدیریت کسب و کار آنلاین ابرستان راهکاری مطمئن و ارزان برای این منظور است. ابرستان به ارزان بودن خود بسنده نکرده است و به منظور تسهيل کسب و کارها در دسترسی آسان تر به این ابزار، با ارائه کد تخفیف "9930" شرایط تهیه این ابزار کارآمد را تا 47% تخفیف برای خریداران خود تا 29 اسفند 98 مهیا نموده است.
منتشر شده توسط: محمدرضا آسایش
ادامه
عبور از مرز ۶۰۰۰ هزار کاربر
محمدرضا آسایش
اخبار ابرستان
۴ اسفند ۱۳۹۸
با شما بزرگ شدیم !
با توجه به تلاش بی وقفه تیم نرم افزار حسابداری ابرستان(فنی، پشتببانی و فروش) و قرار گرفتن امکانات بیشتر همچون امکان پورسانت بازاریاب ها و ماژول برنامه ریزی تولید و همچنین تبلیغ ابرستان در متروی تهران، استقبال بیشتری از نرم افزار طی بک ماه گذشته شد و تعداد کاربران آن از ۶۰۰۰ نفر عبور کرد.
منتشر شده توسط: محمدرضا آسایش
ادامه
برنامه ریزی تولید در ابرستان
کارشناس ابرستان
تازه‌های ابرستان
۱۳ بهمن ۱۳۹۸
برنامه ريزی توليد در ابرستان
تمامی کسب و کارهای توليدی نياز به ابزار حسابداری توليد هستند. ميزان پيچيدگی نحوه محاسبه و بروز رسانی حساب ها در کسب وکارهای توليدی همواره يکی از دغدغه های صاحبان کسب وکار ها و حسابداران توليدی است. ابزار برنامه ريزی توليد ابرستان ، ابزاری ساده ، هوشمند و چابک برای انجام اين امور است که با حذف امور زائد و پيچيدگی های برنامه ريزی توليد در کارخانجانت بزرگ ، برای کسب وکارهای کوچک و متوسط بهينه سازی شده است.
منتشر شده توسط: سجاد اسکندریان
ادامه