ســـاده و هوشمنــد

نرم افزار حسابداری ساده و هوشمند آنلاین ابرستان

ابرستان نرم افزار حسابداری ساده و هوشمند آنلاین و برنامه حسابداری هوشمند است که با اصلاح و بهبود روش ها و فرایند های ثبت اسناد مالی از یک سو و استفاده از الگوریتم های پیشرفته نرم افزاری نسل جدیدی از نرم افزار حسابداری را ارائه نموده است.
مهمترین ویژگی آن سادگی و سهولت کار با آن است. این امر با استراتژی های ذیل محقق شده است:
• حذف عملیات زائد که قبلا در روش های حسابداری سنتی و دفتری مورد نیاز بوده است.
• یکپارچه سازی سیستم های حسابداری، خرید و فروش، انبار و خزانه
• ثبت اتوماتیک اسناد مرتبط با هر تراکنش در طی فرایند های کسب وکار
• هوشمند سازی محاسبات موردنیاز برای ارائه گزارشات مالی و مالیاتی

هدف ما آن بوده است که صاحبان مشاغل و کسب و کارها یا حسابداران و مدیران مالی آنها بتوانند با عملیاتی به مراتب کمتر و ساده تر نسبت به ثبت و ضبط حساب و کتاب و دریافت گزارشات مورد نیاز اقدام نمایند.

14 روز استفاده رایگان از نرم افزار حسابداری ساده آنلاین ابرستان

ثبت نام رایگان، سهولت ورود به نرم افزار ، بی نیازی از دانلود و نصب نرم افزار، بی نیازی از قفل سخت افزاری و نرم افزاری ، استفاده رایگان به مدت 14 روز ، دسترسی کاملا رایگان و نامحدود به تمامی زیر سیستم ها ، پشتیبانی رایگان ، آموزش رایگان ، دسترسی از هر جا و در هر مکان منجر به پیوستن بیش از هرازان کاربر به نرم افزار حسابداری ساده و هوشمند آنلاین ابرستان شده است. شما نیز می توانید هم اینک با ثبت نام رایگان از لینک زیر به جمع مشترکین ابرستان بپیوندید.

چرا هوشمندی در حسابداری لازم است؟

نرم افزار حسابداری ساده و هوشمند آنلاین

امروزه کسب و کارها علاوه بر اینکه باید در عرصه رقابت هوش و حواس خود را جمع کنند؛ باید از انواع و اقسام قوانین و مقرراتی که از سوی دستگاه های نظارتی و اجرایی در محیط کسب و کارشان تدوین و ابلاغ می گردد نیز مطلع شوند سپس سعی کنند این قوانین و مقررات را در نحوه ثبت اسناد و حسابداری خود رعایت کنند.

بسیار دیده و شنیده شده است که کسب و کارها به علت نا آگاهی از این قوانین با چالش های جدی مالیاتی و بیمه ای روبرو شده اند که گاها منجر به ورشکستگی و تعطیلی کسب و کارها شده است.
از آنجایی که عمده توجه صاحبان کسب و کار به امور بازرگانی و تولید است وظیفه رعایت قوانین و مقررات به عهده حسابداران خواهد بود.

قوانین مختلف ، متعدد و گاها متناقض مالی ، مالیاتی ، ارزش افزوده ، بیمه و قانون کار پیچیدگی این کار را بسیار افزایش داده است. در روش های سنتی ، اگر صاحب کسب و کاری بخواهد با اقدامات پیشگیرانه نسبت به رعایت این قوانین در ثبت اسناد حسابداری خود اقدام کند ناگزیر است که با استخدام و بکارگیری نیروهای گران قیمت این کنترل ها را انجام دهد. لیکن در روش های نوین با بکاگیری از تکنیک های کنترلی و هوش مصنوعی به همراه نو آوری های متعدد در نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان موجب کاهش نگرانی های آینده شما در مواجه با مشکلات قانونی خواهد شد.

پیشنهاد برای مطالعه : چگونه با ابرستان کسب درآمد کنیم؟

• سیستم درج هوشمند اسناد مالی دیگر سیستم ها مانند اسناد خرید ، اسناد فروش ، اسناد دریافت و پرداخت و ….
نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان به نحوی طراحی شده است که اسناد سیستم حسابداری بطور اتوماتیک و متناظر به فعالیت کاربران در دیگر بخش ها مانند خرید ، فروش
• سیستم هوشمند دوره مالی
با اخذ تکنیک های جدید و ارائه راهکارهای نوین بکار گرفته شده در سطح بین الملل، اقدام به خودکار سازی دوره های مالی در نرم افزار حسابداری ابری خود نموده است.
در این روش مشتریان به راحتی می توانند در هر زمان از هر دوره زمانی دلخواه نسبت به اخذ گزارش های مورد نظر خود اقدام نمایند و سیستم با استفاده از محاسبات خودکار و هوشمند خود نسبت به محاسبه مقادیر اولیه هر حساب در سند افتتاحیه و مانده حساب در سند اختتامیه اقدام می کند.

• سیستم محاسبه هوشمند بهای تمام شده کالای فروش رفته
سیستم محاسبه هوشمند بهای تمام شده کالای فروش رفته، بطور اتوماتیک و با درج، ویرایش یا حذف هر یک از فاکتورهای خرید و فروش نسبت به بروز رسانی و محاسبه مجدد بهای تمام شده کالای فروش رفته اقدام می نماید.

پیشنهاد برای مطالعه : مالیات بر درآمد حقوق و مشاغل

 

 

• سیستم هوشمند محاسبه اسناد افتتاحیه و اختتامیه
در راستای ساده سازی حسابداری، شما را از هر نوع ثبت اسناد افتتاحیه و اختتامیه بی نیاز ساخته است.
سیستم هوشمند محاسبات اسناد افتتاحیه و اختتامیه تمامی کارهای لازم را بطور اتوماتیک و هوشمند برای شما انجام خواهد داد.

 

بی نیاز از دانلود و نصب

سادگی استفاده از نرم افزار حسابداری را با ابرستان تجربه کنید.