لوگو ابرستان

ضرورت اخذ خدمات مشاوره مالیاتی

تغییرات قانونی در اخذ روش ها و شیوه های مالیاتی از یک سو و تغییرات فناوری به خصوص فناوری اطلاعات منجر به ظهور و پیدایش واژه های جدید و روش های جدید در اخذ مالیات شده است. یکی از این واژه ها مالیات هوشمند است.

لیکن هنوز اکثر مدیران و صاحبان کسب و کار و مشاغل بر اساس تجارب گذشته نسبت به تهیه و تنظیم اظهارنامه و پرداخت مالیات اقدام می نمایند. هنوز بسیاری از فعالان اقتصادی  و حسابداران و مشاوران مالیاتی آنها با تغییرات زیرساختی در مواد و مفاد قوانین مالیاتی نا آشنا هستند. این امر می تواند آنها را با چالش های بسیار بزرگی در عرصه محاسبه و پرداخت مالیات مواجه نماید.

امروزه جهت مصون ماندن از گزند های ناخواسته در محاسبه و پرداخت مالیات ،  ضرورت داشتن یک مشاور مالیاتی آشنا و خبره به هر دو موضوع فناوری اطلاعات و مسلط به قوانین برای هر مدیری امری اجتناب ناپذیر است. 

ابرستان با اتکا به تجارب مدیران خبره در حوزه فاوا از یک سو و با همکاری با مرکز پژوهش ها و تحقیقات راهبردی حقوقی – اقتصادی روزنامه سراسری صدای ملت و موسسه حقوقی امید رحمت حق متشکل از ده ها اندیشمند و محقق و خبره مسلط به فنون و قوانین می تواند مشاور مطمئن و بی نظیری برای کسب و کارها باشد.

 

خدمات مشاوره مالیاتی ابرستان چیست؟

ما معتقد هستیم می توان با استاندارد سازی رفتارهای مالیاتی ضمن کاهش هزینه ها نسبت به افزایش ارزندگی های مشتریانمان اقدام نماییم.

بدین منظور از یک سو با راه اندازی مرکز پژوهش ها نسبت به مطالعه مسائل و مشکلات گوناگون مطرح شده از سوی مودیان مالیاتی پرداخته ، سپس با استفاده از جلسات هم اندیشی میان خبرگان مالیاتی و دیگر صاحب نظران و خیرگان حقوقی نسبت به تهیه و الگو سازی و استاندارد سازی رفتارهای مودیان اقدام می نماییم.

از سوی دیگر با راه اندازی یک سامانه کاملا تخصصی توانسته ایم دریافت و پاسخ دهی به ده ها درخواست از هزاران مشتری را به نحوی ساماندهی نماییم که هزینه های ارائه خدمت مشاوره را به پایین ترین و کمترین هزینه ممکن برسانیم.

سامانه خدمات یکپارچه حقوقی ابرستان ، سامانه ای کاملا مکانیزه است که افراد می توانند با ثبت نام و و ورود به آن اقدام به ثبت درخواست های مشاوره ای خود نموده و پس از آن از روند رسیدگی به درخواست های خود اطلاع حاصل نمایند.

خدمت مشاوره مالیاتی ، تنها یکی از ده ها خدمات یکپارچه حقوقی ابرستان است!

ما جهت آسودگی مشتریان خود با تجمیع و یکپارچه سازی ده ها خدمت مشاوره حقوقی در بیش از ۶۰ موضوع و قانون به همراه  دو خدمت دیگر خدمات مربوط به مشاوره مالیاتی را ارائه می دهیم. این  دو خدمت عبارتند از :

  • خدمت تهیه و تنظیم مکاتبات اداری 
  • خدمت تهیه و تنظیم لوایح و دفاعیه های مورد نیاز

ما با دریافت یک هزینه تمامی خدمات ذیل مورد نیاز را برای شما مهیا نموده ایم.

 

مشخصات بسته خدمات یکپارچه ابرستان

دریافت نامحدود خدمت مشاوره مالیاتی

  +

تهیه و ارائه متن کلیه نامه ها و مکاتبات اداری مورد نیاز با اداره مالیات

+

تهیه و تنظیم لوایح دفاعیات در هیئت های حل اختلاف مالیاتی  و کلیه مراحل دادرسی مالیاتی

 

مدت ارائه خدمت : یکسال از زمان پرداخت وجه

 

 مبلغ : هزینه تمامی خدمات فوق برای مدت یکسال فقط یک میلیون و هشتصد هزار تومان است!

 

نحوه ارائه خدمات مشاوره

خدمات حقوقی ابرستان

ارسال درخواست از طریق سامانه

برای دریافت خدمات کافی است به سامانه خدمات ابرستان مراجعه نموده و پس از ثبت نام و خرید بسته خدمات یکپارچه حقوقی نسبت به ثبت و ارسال نامحدود درخواست مشاوره اقدام نمایید.

کلیه خدمات مربوطه بصورت غیر حضوری و از طریق سامانه مدیریت درخواست ها در سامانه فوق انجام می پذیرد

ما را دنبال کنید...