مزیت های حسابداری ابرستان

چرا نرم افزار حسابداری ابرستان ؟

حسابداری ابرستان

حسابداری ابرستان یک نرم افزار آنلاین و راهکار ابری است. صاحبان کسب و کار می توانند در هر زمان و مکان امور حسابداری خود را از طریق ابرستان به راحتی مدیریت کنند. این ویژگی یکی از مزیت های راهکارهای ابری همچون نرم افزار حسابداری ابرستان می باشد که پیامدهای زیر را برای شما به ارمغان می آورد:

مزیت های ابرستان

  • اگر می خواهید از داده ها و اطلاعات نرم افزار حسابداری خود همیشه بک آپ و پشتیبان داشته باشید؛
  • یا می خواهید یک سیستم حسابداری جامع داشته باشید؛
  • از پرداخت هزینه های نگهداری، پشتیبانی و بروز رسانی خسته شده اید؛
  • می خواهید در هر زمان و مکان به سیستم حسابداری خود دسترسی داشته باشید؛
  • اگر می خواهید خودتان با کمترین هزینه و در سریعترین زمان ممکن فاکتور های خود را به سامانه مودیان ارسال کنید؛
  • اگر می خواهید یک نرم افزار حسابداری خوب با کمترین هزینه داشته باشید؛

همین الان وارد ابرستان شوید و 14 روز به رایگان از تمامی امکانات آن استفاده کنید.

انیمیشن معرفی ابرستان

امکانات برنامه حسابداری ابرستان

  •  حسابداری ابرستان با تکنولوژی ابری دسترسی شما را به  کلیه امکانات مورد نیاز مانند : انبار، خزانه،خرید، فروش، دریافت، پرداخت، ورود و خروج فاکتورها، اتصال به سامانه مودیان و… فراهم می کند.
  • می توانید با ثبت نام در سایت، به صورت رایگان از نرم افزار ابرستان استفاده کنید.
  • ضمن اینکه با اشتراک این نرم افزار از  هزینه های خرید، نصب، راه اندازی،   پشتیبانی، بروز رسانی و نگهداری بی نیاز می شوید و همه این موارد برای شما رایگان محاسبه می شود.
حسابداری ابرستان

کاربردها

شماره تماس 02188533266 داخلی 360

به کمک بیشتر نیاز داری ؟

تماس با ما

نرم افزار بازرگانی ابرستان امکان عملیات خرید و فروش هم به صورت اتوماتیک و هم با رسید و حواله انبار به صورت کامل امکان پذیر است.همچنین امکان تعریف بازاریاب و حسابداری پورسانت بازرایاب ها نیز فراهم آمده است.

توضیحات تکمیلی

نرم افزار خزانه داری آنلاین ابرستان ، بر اساس تسویه آسان فاکتور ها طراحی شده است. از آنجایی که اکثر دریافت و پرداخت های کسب و کارها مربوط به خرید و فروش های آنها است امکانات متعددی در این سیستم خزانه داری طراحی شده است. صاحبان کسب وکار به راحتی می توانند نسبت به تسویه حساب طرف حساب های خود اقدام کنند.

توضیحات تکمیلی

بازاریاب ها افرادی هستند که با معرفی محصولات کسب و کارها به خریداران از محل دریافت کمیسیون یا حق الزحمه فروش امرار معاش می کنند. از آنجایی که حق الزحمه این افراد بصورت درصدی از میزان فروش تعیین می شود علاوه بر محاسبه میزان حق الزحمه نیازمند اطلاع از میزان مطالبات فروش های هر بازاریاب نیز هستیم.

توضیحات تکمیلی

حسابداری انبار به فعالیت هایی گفته می شود که موجودی دقیق انبار را تعیین می‌کند. موجودی انبار، تعداد و مقدار مواد اولیه، کالاهای در جریان ساخت و محصولات هستند. نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان، حسابداری انبار را برای انبارداران و صاحبان کسب و کار ساده کرده است.

توضیحات تکمیلی

در همه کسب و کارها و تجارت های آنلاین، ارتباط بین فروشگاه آنلاین(فروشگاه اینترنتی) و نرم افزار حسابداری یکی از دغدغه های مهم و اساسی می باشد. انتقال اطلاعات کاربران فروشگاه آنلاین(فروشگاه اینترنتی) و سفارشات و رخدادهای مالی به نرم افزار حسابداری، کاربر را در انجام هر چه بهتر فعالیت اقتصادی یاری می رساند. افزونه ووکامرس ابرستان این امکان را به کاربر میدهد تا نرم افزار حسابداری خود را به فروشگاه آنلاین(فروشگاه اینترنتی) متصل نماید.

توضیحات تکمیلی

امروزه با فراگیری استفاده از برنامه ها در تلفن های همراه، داشتن نرم افزار صدور فاکتور برای صاحبان کسب و کارها و بازاریاب ها در تلفن همراه امری ضروری شده است. صاحبان کسب و کارهای مختلف و ویزیتورها به برنامه ای نیاز دارند که به توانند فاکتورهای خرید و فروش ثبت کنند. آنها می خواهند فاکتورهای کاغذی را کنار بگذارند و با بالاترین میزان امنیت با نرم افزار کار کنند. نرم افزار صدور فاکتور برای گوشی خصوصا گوشی های دارای سیستم عامل اندروید می تواند این نیاز را پاسخگو باشد. 

توضیحات تکمیلی

صدور و ارسال صورتحساب های الکترونیکی مالیاتی مستلزم رعایت استانداردها و دستورالعمل های صادره از سوی سازمان امور مالیاتی است. از این رو لازم است نرم افزار پایانه فروشگاهی کلیه نیازمندی  های اجرای قانون را برای مودی فراهم کند. در این بخش امکانات نرم افزار صدور صورتحساب مالیاتی و ارسال آن به کارپوشی مالیاتی مودی را که بر اساس استاندارد ها و دستورالعمل های سازمان امور مالیاتی در ابرستان اضافه شده است را تشریح می کنیم.

توضیحات تکمیلی

حسابداری یکپارچه ابرستان