شخصی و ایــــمن

امنیت حسابداری ابری

نرم افزار حسابداری ابری ابرستان با رعابت بالاترین استانداردها امنیت حسابداری ابری را تضمین می نماید.

استفاده از مراکز داده معتبر جهانی
مبتنی بر استانداردهای سطوح بالای امنیت حسابدرای ابری در لایه های مختلف
مبتنی بر سطوح دسترسی مشخص
مبتنی بر الگوریتم های قوی احراز هویت
امینت حسابداری ابری نرم افزار حسابداری ابری

مفاد قانونی حفظ حریم شخصی افراد در ابرستان

تمامی کاربران و مشترکین نرم افزار حسابداری ابری ابرستان در بدو ورود به ابرستان  و هنگام ثبت نام با خواندن قوانین و مقررات ابرستان و اطلاع از مکانیسم های حفظ حریم شخصی کاربران  و امنیت حسابداری ابری وارد این نرم افزار می شوند.

جهت اطلاع بیشتر صفحه قوانین و مقررات را  ببینید.

نرم افزار حسابداری ابری ابرستان با رعایت استانداردهای امنیتی، ورود به نرم افزار و محیط کاربری نرم افزار بستری مطمئن و امن را برای کاربران خود در راستای امنیت حسابداری ابری فراهم نموده است.

اهم مفاد این قوانین در ذیل آمده است :

بند 4 از ماده 1 :

اطلاعات شخصی: اطلاعات شخصی دریافتی از کاربر یعنی نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه و یا اطلاعات اختیاری مانند میزان تحصیلات، جنسیت، وضعیت تاهل و شهر و تعداد فرزند می­باشد.

بند 5 از ماده 1 : 

 اطلاعات محرمانه: اطلاعاتی که نرم افزار حسابداری ابری ابرستان حق افشای آن را به شخص ثالث نداشته و صرفا متعلق به کاربر و ابرستان است.

بند 7 از ماده 2 :

ابرستان برای امنیت بیشتر حسابداری ابری، برای استفاده از نرم افزار، رمز عبور قرار داده است و مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله رمز عبور به عهدۀ کاربران است.

بند 8 از ماده 2 :

 کلیه اطلاعات کاربران در سیستم های ابری(Cloud) براساس شماره موبایل مشتری یا ایمیل وی نگه داری میشوند.

بند 2 ماده 3 :

۲- کاربران می‌پذیرند که شرکت ممکن است از ارسال پیامک، ایمیل و یا Push Notification به عنوان راه ارتباطی شرکت با وی استفاده کند.

بند 3 ماده 3 :

خدمات ابرستان ممکن است با مشارکت خدمات شرکتهای دیگری ارائه شود که شرکت عصر فناوری دانش روی آنها کنترلی ندارد.

در چنین شرایطی کاربران می‌پذیرند که این خدمات، قوانین استفاده و مقررات مختص خود را دارند و ابرستان مسئولیتی در خصوص قوانین و خدمات این شرکت‌ها ندارد.

بند 4 از ماده 3:

۴- از اطلاعات محرمانه تنها به منظور ارایه سرویس های حسابداری استفاده میشود.

بند 5 از ماده 3 :

ابرستان اطلاعات شخصی را به هیچ عنوان با هیچ طرف سومی به اشتراک نمیگذارد و این اطلاعات می تواند بصورت تجمیعی و ناشناس جهت ایجاد گزارش های تحلیلی مورد استفاده قرار گیرد.

بند 3 ماده 4: 

 تمامی اطلاعات شخصی کاربران به عنوان اطلاعات محرمانه نزد شرکت محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام ذیصلاح قضایی.

بند 7 ماده 4: 

 ابرستان از فناوری هایی استفاده میکند که بسیاری از بانکها و موسسات مالی برای حفظ امنیت اطلاعات کاربران استفاده می نمایند مانند استفاده از SSLهای رمزگذاری شده برای انتقال اطلاعات و استفاده از AES های رمزگذاری شده برای اطلاعات حساس و خود را نسبت به نشت و درز اطلاعات از منابع و سرور­های خود مسئول می­داند، لذا در صورتی که اطلاعات کاربران از هر محل دیگری و یا به جهت حملات سایبری به زیرساخت­های کلی کشور نشت داشته باشد مسئولیت هرگونه جبران خسارتی را از خود سلب می­نماید.

هم اینک با خیالی آسوده و مطمئن وارد ابرستان شوید

ثبت نام رایگان و استفاده 14 روز رایگان آسودگی و امنیت خرید را برای شما فراهم می آورد

امینت حسابداری ابری

امنیت نرم افزار حسابداری ابری :

یکی از نگرانی های متداول در مورد نرم افزارهای ابری، علی الخصوص نرم افزارهای حسابداری ابری، امنیت اطلاعات آنها می باشد. این نگرانی بیشتر در مورد سرقت، سو استفاده و از بین رفتن اطلاعات است. چرا که اطلاعات مالی از حیاتی ترین اطلاعات شرکت ها، سازمان ها و مشاغل می باشند. با توجه به اینکه شرکت ها، سازمان و یا افراد مختلف در زمینه مشاغل کاری خود می خواهند نرم افزارهای حسابداری ابری را تهیه کنند از امنیت اطلاعات بالای آن اطمینان خاطر و یا آگاهی کامل ندارند. ما سعی داریم به چند مورد از مزایای امنیتی نرم افزار حسابداری ابری ابرستان اشاره کنیم.

در امنیت اطلاعات مثلث CIA دارای اهمیت ویژه ای می باشد. مثلث CIA مخفف Confidentiality ،Integrity و Availability میباشد که به آن مثلث امنیت نیز میگویند.

Confidentiality :

Confidentiality به اقداماتی میگویند که برای اطمینان از محرمانه بودن اطلاعات انجام می شود تا از دسترسی افراد متفرقه به اطلاعات حساس جلوگیری شود. حتی گاهی نیاز است که دسترسی ها برای افراد مجاز نیز محدود شوند. نرم افزار حسابداری ابری ابرستان با توجه به اینکه تنها با استفاده از username و password که برای هر کاربر به صورت منحصر به فرد و یکتا و در دسترس خود آن کاربر در فضای ابری می باشد امکان اجازه و استفاده از نرم افزار حسابداری ابرستان و اطلاعات آن را می دهد.  همچنین admin هر شرکت و سازمان که از نرم افزار استفاده می کند می تواند برای هر کاربر دسترسی های مختلف با محدودیت های متفاوت را ایجاد نماید.

پیشنهاد ما به شما : پردازش ابری چیست؟

Integrity :

Integrity دقت و اطمینان داده ها می باشد. داده ها نباید تغییر کنند و باید اطمینان پیدا کنیم که داده ها توسط افراد غیر مجاز قابل تغییر نیست. از آنجایی که داده ها تنها توسط کاربر نرم افزار حسابداری ابری ابرستان قابلیت تغییر را دارند و حتی کارمندان شرکت عصر فناوری دانش به عنوان تولید کننده این نرم افزار حسابداری، هیچ گونه دسترسی به اطلاعات شرکت ها و سازمان ها را ندارند، تضمین کننده عدم تغییر و سرقت اطلاعات می باشد که این خود از مزیت این نرم افزار است.

Availability :

Availability اطمینان از در دسترس بودن است. اطلاعات سازمان ها باید برای کاربران آن در دسترس و سهولت امکان پذیری آن بالا باشد اما برای کاربران غیر مجاز از عدم دسترس پذیری بالا برقرار باشد. با توجه به فراهم بودن فضای ابری در نرم افزار حسابداری ابری ابرستان، کاربران به راحتی در هر زمان و مکانی و با هر دستگاهی و پلت فرمی می توانند با داشتن اطلاعات کاربری خود از نرم افزار استفاده نمایند. این امر برای کاربران غیر مجاز به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود.

همچنین فضای ابری نرم افزار، این قابلیت را برای مشتریان خود فراهم می سازد که برخلاف نرم افزارهای تحت Windows و Web که اطلاعاتشان ممکن است در سازمان شان سرقت و یا سرور شان دچار آسیب شود، اطلاعات شان همواره و بدون هیچ آسیبی در دسترس شان خواهد بود و باج افزارها و ویروس ها خطری برای اطلاعات شان نخواهند داشت و از هزینه های مربوط به آن و آزمون های تست نفوذ و آسیب پذیری به دور خواهند بود.

 

 

14 روز استفاده رایگان از تمامی امکانات نرم افزار حسابداری ابری ابرستان