لوگو ابرستان
مرکز آموزش ابرستان
دسترسی سریع
ما را دنبال کنید...
گزارش کالاهای انبار

در مشاغل و کسب و کارهای بازرگانی و تولیدی کالاها در انبارها نگهداری می شود. تهیه گزارش کالاهای انبار برای کاربران بسیار قابل اهمیت است. کاربر با دانستن موجودی کالا در انبار می تواند نسبت به تصمیم‌گیری برای فروش و یا خرید آن کالا اقدام نماید. نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان گزارشی تحت عنوان کالاهای انبار را در اختیار کاربر قرار داده است.

  • تعریف کالا
  • ثبت فاکتور خرید و فروش
  • ثبت رسید و حواله انبار
  • ثبت انبار

راهنمای جامع گزارش کالای انبار

 برای دسترسی به گزارش کالاهای انبار، از منوی اصلی نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان، از بخش گزارشات بخش انبار بر روی گزینه “کالاهای انبار” کلیک می کنیم. 

 

گزارش کالاهای انبار

مطابق تصویر گزارش اولیه قابل مشاهده خواهد بود که می‌توان با کلیک بر روی گزینه تنظیمات گزارش تاریخ و انبار را تغییر داد و بر روی گزینه تهیه گزارش کلیک کرد.

گزارش کالاهای انبار

از گزارش پیش رو می‌توان چاپ،خروجی اکسل و کپی تهیه و یا امکان جستجو را فراهم نمود.

مزیت (های) امکان

مطلب مفید برای شما: انبارداری تحت وب

کی از مهمترین دغدغه های هر شرکتی مسئله ی انبارداری است. انبارداری ارتباط مستقیم با خرید و فروش و حسابداری شرکت دارد. کوچکترین اشتباهی در سیستم انبارداری ممکن است خسارات زیادی را به بار آورد. در طی سالهای گذشته مدیران شرکت ها به مسئله ی انبارداری نگاه ویژه ای داشته اند. آنان می خواستند که بتوانند در هر زمان و هر مکان انبار خود را مدیریت کنند. به همین دلیل انبارداری تحت وب برای شان حائز اهمیت شد. برای درک انبارداری تحت وب باید به این نکته پرداخت که چرا اصولا به انبارداری تحت وب و نرم افزار انبارداری تحت وب نیاز است.

بیشتر بخوانید

ما را دنبال کنید...