حسابداران

ابرستان، ابزاری کارآمد برای حسابدران
مزایای حسابداری آنلاین برای موسسات مالی و حسابدران

روزگای نه چندان دور حسابداران ناگزیر بودند برای انجام حسابداری مشتریان و کارفرمایان خود به محل مشتری رفته و با نرم افزارهای حسابداری محلی آنها نسبت به ثبت و نگهداری حساب ها اقدام نمایند. امروزه با استفاده از فناوری و ارائه راهکارهای حسابداری ابری دیگر نیاز نیست برای حسابداری حتما به محل مشتری مراجعه کنید. 

با استفاده از نرم افزار حسابداری ابری ابرستان براحتی می توانید از هر کجا که هستید و در هر زمانی که وقت داشته باشد امور حسابداری مشتریان یا کارفرمایان خود را سامان دهید. با استفاده از حسابداری های آنلاین همچون ابرستان می توانید وقت و زمان خود را بهینه مدیریت نمایید و با حذف زمان های غیر ضرور مانند زمان رفت و برگشت و حتی استفاده از زمان های آزاد مانند تعطیلات، ظرفیت دریافت کار بیشتر را برای خودتان فراهم نمایید.

در بسیاری از مواقع که کارفرما نیاز ضروری و مبرم به حضور شما برای تهیه گزارشات لحظه ای دارد شما می توانید به سرعت و در لحظه با باز کردن برنامه از هر مجا که هستید گزارش مربوطه را برای او تهیه کنید و بدین ترتی با افزایش رضایت او درآمد خود را نیز پایدار نمایید.

همه این موارد مرهون امتیاز حسابداری آنلاین است که ابرستان به بهترین وجه برای شما مهیا نموده است . این امر که امروزه تحت عنوان حسابداری دورکاری نیز مطرح است جزو ویژگی ها و الزامات کار حسابداران و موسسات مالی پیشرو و موفق شده است. اگر تا کنون هنوز تجربه استفاده از یک حسابداری آنلاین را نداشته اید می توانید با مراجعه به بخش ثبت نام رایگان ابرستان در کمتر از یک دقیقه وارد این نرم افزار شده و قبل از پرداخت یک ریال ، 14 روز به رایگان از تمامی امکانات آن استفاده نمایید و با خیالی آسوده نسبت به ورود به این دنیای جدید اقدام نمایید.

با حسابداری دورکاری و آنلاین ابرستان چه مزیتی خواهید داشت؟

  • دیگر هیچ گاه نیاز به خدمات نصب و بروزرسانی نخواهید داشت! ( زیرا نرم افزارهای حسابداری آنلاین همواره برای همه مشتریان بطور اتوماتیک بروز رسانی شده و نیاز به نصب مجزا ندارند.)
  • بدون نیاز به قفل سخت افزاری از هر مکانی که باشید اجرا می شوند.
  • این نرم افزار مستقل از سکو  است. حتی می توانید با استفاده ز گوشی هوشمند یا تبلت خود در مسافرت با حسابداری آنلاین ابرستان به راحتی کار کنید.
  • داده های سامانه بر روی فضای ابری امن نگهداری می شوند و شما نیازی به فضای ذخیره سازی مجزا ندارید! دیگر نگران از دست دادن داده های مهم مالی مشتریان خود نباشید.
  • امکان همکاری همه جانبه برای شما مهیا می کنیم. کاربران مختلف کسب و کار اعم از خریداران و تامین کنندگان کالا، بازاریابت ها و فروشندگان کالا و خدمات در کنار حسابدار و مدیران آن با سطوح دسترسی مجزا در یک بستر یکپارچه و آنلاین هر کدام از محل کار خود به حسابداری آنلاین و یکپارچه ابرستان دسترسی دارند.
  • مدیریت همزمان شعب و شرکت ها : بعنوان حسابدار از طریق مدیریت کسب و کار ها چندین مشتری خود را با یک نرم افزار مدیریت کنید.

آرشیو الکترونیکی اسناد در فضای ابری حسابداری ابرستان

در نرم افزار حسابداری تحت وب ابرستان، اسناد حسابداری به دو دسته اتوماتیک و دستی تقسیم می شوند. اسناد اتوماتیک اسنادی هستند که نرم افزار حسابداری ابرستان به صورت اتوماتیک بر اساس روبدادهای مالی در خرید و فروش، خزانه داری، انبار و تولید ثبت می تماید. اسناد دستی اسنادی هستند که حسابدار و یا مدیر مالی به صورت دستی آنها را ثبت می نماید. در نرم افزار حسابداری تحت وب ابرستان امکان پیوست در سند حسابداری برای اسناد حسابداری دستی به راحتی وجود دارد.

از این پس با استفاده از امکان پیوست اسناد، تصویر فاکتورهای خرید، فروش، اسناد دریافتی و پرداختی خود را به سند های خود ضمیمه کنید و این اسناد را در فضای ابری ابرستان نگهداری کنید. ما در ابرستان این اسناد را برای شما نگهداری می کنیم و در هر زمانی که نیاز به آنها داشته باشید برایتان نمایش می دهیم. بدین نحو شما را در  انواع حسابرسی ها یاری رسانده و از ضرر و زیان از دست دادن اطلاعات و یا نگهداری فضای بایگانی بی نیاز می کنیم.

  • شبکه معرف ابرستان یک سیستم پاداش دهی هوشمند و شبکه ای برای قدردانی از مشتریان وفادار و هر فردی می باشد که تجربه استفاده از حسابداری ابرستان را با دیگر دوستان و آشنایان خود به اشتراک می گذارد. هر یک از مشترکین ابرستان دارای یک کد اختصاصی هستند که می توانند آن را در هنگام معرفی حسابداری ابرستان به دیگران در اختیار آنها قرار دهند. ما به پاس قدردانی از این کار به هر دو طرف هم معرفی کننده و هم استفاده کننده از کد معرف بصورت مادام العمر از تمامی خریدها پاداش می دهیم. این پاداش برای مصرف کننده بصورت تخفیف به میزان 10 درصد از خرید و برای معرفی کننده بصورت اعتبار معادل 10 درصد از خرید مصرف کننده می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کیک کنید.
  • اگر شما صاحب یک موسسه مالی و حسابداری هستید و یا بعنوان یک حسابداری آزادکار دارای مشتریان متعدد هستید می توانید از مزایای نمایندگی ابرستان بهره‌مند شوید. ما در ابرستان آماده هستیم با عقد قرارداد نمایندگی و اعطای عاملیت فروش شما را در کسب درآمد و منافع ناشی از استفاده ابرستان برای مشتریانتان شریک نماییم.
  • جهت کسب اطلاع بیشتر با شماره 02188533266 داخلی 443 تماس حاصل فرمایید.