همکاری با ابرستان

شرایط نمایندگی فروش نرم افزار

واحد فروش نرم افزار حسابداری ابری ابرستان در راستای توسعه فعالیت‌های فروش و بازاریابی محصولات خود، از افراد حقیقی و شرکت‌های حقوقی واجد شرایط به منظور اعطای نمایندگی فروش و عاملیت فروش دعوت به همکاری می‌نماید.

چه کسانی می توانند نمایندگی فروش نرم افزار حسابداری ابری ابرستان را اخذ کنند؟

 • افرادی که در فضای مجازی فعال بوده و دارای سایت ، صفحه یا فالوور  باشند و امکان قراردادن بنر ابرستان را داشته باشند!

 • افرادی که در زمینه مشاوره و فروش نرم افزارهای حسابداری فعالیت می کنند.

 • حسابداران و مشاوران مالی و مالیاتی.

 • اساتید دانشگاه و موسسات آموزش حسابداری.

 • کلیه دانشجویان و فارق التحصیلان رشته حسابداری

کافی است لینک کد معرف خود را در سایت ها و آگهی های تبلیغاتی خود قرار دهید و با هر ثبت نامی که از سایت شما می شود به درآمد پایدار و دائمی برسید.

نمایندگی فروش نرم افزار

مزایای اخذ نمایندگی فروش نرم افزارهای حسابداری ابری نسبت به حسابداری سنتی

دریافت پورسانت مکرر ؛ به جای یکبار دریافت کمیسیون

مدل درآمدی در نرم افزارهای ابری اشتراکی است. از این رو اگر شما نمایندگی نرم افزار حسابداری ابری ابرستان را اخذ کنید با هر فروشی که انجام می دهید بخشی از درآمد ماهیانه ثابت و مکرر خود را ساخته اید. زیرا در این مدل با هر  بار تمدید اشتراک توسط مشتری شما هم  کمیسیون ناشی از معرفی مشتری را دریافت خواهید کرد. 

شبکه معرف چیست و چگونه به منجر به کسب درآمد پایدار و مکرر نماینده می شود؟ کلیک کنید.

بی نیازی از دانش فنی جهت نصب ، راه اندازی و پشتیبانی فنی

از آنجاییکه برنامه های حسابداری ابری نیازی به دانلود ، نصب و راه اندازی ندارند؛ نمایندگان فروش این نرم افزارها هم نیازی به دانستن دانش فنی و مهارت های لازم جهت پشتیبانی فنی مشتریانشان ندارند. تنها کاری که لازم است نماینده انجام دهد ارائه کد معرف خود به استفاده کننده از نرم افزار حسابداری ابرستان است. در حقیقت مهمترین رکنی که تشخیص می دهیم مشتری چگونه با ابرستان آشنا شده است کد معرفی است که مشتری در هنگام ثبت نام در سامانه ابرستان وارد می کند. پس از آن سیستم به کمک ابزار پیشرفته محاسبه پورسانت شبکه معرف نسبت به تامین و افزایش اعتبار حساب نمایندگان اقدام خواهد کرد.

امکان همکاری دو و چند جانبه بین شبکه همکاران ابرستان

دیگر ویژگی نرم افزارهای ابری من جمله نرم افزار حسابداری ابری ابرستان عدم نیاز به حضور فیزیکی حسابدار و صاحب کسب و کار در یک محل است. این مزیت امکان انجام دورکاری حسابدار را فراهم می کند. حسابداری دورکاری واژه است که در تنها با استفاده از نرم افزهای ابری به راحتی امکان پذیر است.  در همین راستا نمایندگان فروش نرم افزار ابرستان از مزیت دیگری هم برخوردار هستند و آن امکان دریافت مشتری از ابرستان است!

بله درست متوجه شدید  ابرستان هم برای نمایندگان خود مشتری می فرستد! چگونه؟ کافی است ما از توانمندی های شما مطلع شویم. سپس بر اساس توانمندی هایی که شما دارید و اینکه کدام یک از مشتریان ما نیاز به دریافت این خدمات دارند و اتصال شما با مشتریان به افزایش درآمد شما کمک خواهیم کرد. این همکاری لزوما دو جانبه ( بین ابرستان و نماینده ) نخواهد بود بلکه می تواند بصورت چند جانبه بین  چند نماینده ابرستان نیز برقرار شود.

برای کسب اطلاع بیشتر به بخش خدمات حقوقی اقتصادی مراجعه کنید

شرایط و روش دریافت نمایندگی فروش

 • مدارک هویتی شامل کارت ملی و شناسنامه
 • ارسال رزومه نماینده
 • ارسال یک شماره حساب بانکی

مزایای همکاری در فروش نرم افزار

 • دریافت کمیسیون از 10% تا 20% مبلغ خرید مشتریان بر حسب میزان کارکرد نماینده.
 • یکبار فروش کنید، مادام العمر کمیسیون دریافت کنید. در نمایندگی ابرستان شما نه تنها از اولین خرید مشتری هایتان کمیسیون دریافت خواهید کرد بلکه از تمامی خریدهای آتی آنها نیز کمیسیون دریافت خواهید کرد.
 • محاسبه خودکار و اتوماتیک کمیسیون فروش، ابرستان به سیستم محاسبه خودکار کمیسیون مجهز است و این کار بصورت اتوماتیک و با هر خرید انجام می شود. ( برای اطلاع بیشتر به صفحه شبکه معرف بروید. )
 • در صورتی که شما یک سال فعالانه کار کنید، پس از آن بدون کار می توانید به یک درآمد پایدار ماهیانه دسترسی داشته باشید. به عبارت دیگر ابرستان شرایط دریافت مستمری پایدار را برای فعالان این حوزه تنها با یک سال کار مهیا نموده است.
 • واریز کمیسیون ها بصورت ماهیانه صورت می پذیرد.
 • شما نه تنها مشتری ما هستید، بلکه می توانید با عضویت در شبکه معرف ابرستان با ما شریک شوید.

شبکه معرف

شبکه معرف نرم افزار حسابداری یکپارچه و آنلاین ابرستان، ابزاری است جهت پاداش دهی به افرادی که ما را به دیگر دوستان شان معرفی می کنند.

ما معتقدیم مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید. لذا بهترین مبلغان ما شما هستید، که با رضایت از ما می توانید آن را به دیگر دوستانتان معرفی کنید. لیکن این معرفی ها نزد ما بدون پاداش نخواهد بود.

ما در شبکه معرف نه تنها به شما، بلکه به دوستان شما هم که از طریق شما به مشترکین ابرستان پیوسته اند نیز پاداش می دهیم.

نیاز مبرم به کار عملی برای یادگیری بهتر مباحث تئوریک بر هیچ کس پوشیده نیست. حسابداری رشته ای بسیار کاربردی و عملی است که برای یادگیری آن علاوه بر آموزش تئوری نیاز به آموزش عملی و کار با نرم افزار هم هست.

شرایط سخت و دشوار نصب و راه اندازی نرم افزارهای حسابداری سنتی از یک سو و هزینه های بالای آن عملا راه را برای استفاده عمومی برای دانشجویان دروس حسابداری بسته بود.

اما ابرستان به کمک تکنولوژی ابری این مشکل را برای همه دانشجویان رشته حسابداری و دانشگاه ها و موسسات آموزشی حل کرده است.

با ابرستان همین الان شروع کنید