لوگو ابرستان
آخرین مطالب
دفاتر قانونی و روکش اسناد حسابداری

چرا به دنبال نرم افزار حسابداری رایگان هستیم!

دو عبارت کلیدی “نرم افزار حسابداری رایگان” و “نرم افزار حسابداری ساده رایگان”  در گوگل بسیار پر استفاده است و بسیاری از کاربران از این دو واژه برای جستجو های خود بهره می برند. جالب این است که وقتی از طریق این کلید واژه به صفحات و سایت های مقصد می رسند  اکثراً بر خلاف ادعاهای مطرح در این سایت ها ، نرم افزارهای مربوطه اصلاً  رایگان نبوده یا در بهترین حالت نرم افزار در حالت بسیار محدود رایگان می باشد. مثلا بصورت آموزشی یا دمو زمانی محدود یا ثبت تعدادی محدود از اسناد یا فاکتور ها به رایگان ارائه می شوند. یا در مواردی این نرم افزارهای حسابداری یکپارچه و جامعی را ارائه نمی دهند. در این مورد وبسایت نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان توضیحات کاملی را ارئه می دهد.

تجربه نشان داده است که دلیل این رفتار کاربران یکی از موضوعات ذیل است:

۱ هنوز کسب و کار آنها به میزان کافی رشد نکرده یا به بلوغ کافی نرسیده است و احتمال دارد  کسب و کار جدید آنها با مشکل مواجه شود در این صورت عملا  هزینه ای را که برای خرید نرم افزار پرداخت کرده باشند بلا استفاده خواهد ماند و این هزینه غیر قابل برگشت است.

۲- از عملکرد نرم افزارهای متعدد و مختلف حسابداری موجود در بازار بی اطلاع هستند و امکان کار و راستی آزمایی ادعای فروشندگان برای آنها مهیا نیست. بنابراین می خواهند قبل از هر گونه پرداخت هزینه نسخه های رایگان را بررسی نمایند.

۳- دارای انگیزه های موقتی مانند آشنایی با محیط نرم افزار های حسابداری ، آموزش عملی استفاده از نرم افزارهای حسابداری ، الگو برداری از نرم افزارهای حسابداری و …. هستند و عملا نیازی به خرید نرم افزار ندارند.

۴- از پیچیدگی های نرم افزارهای حسابداری  نگرانند و می خواهد نرم افزارهای ساده را شناسایی کنند. در ضمن انتظار دارند نرم افزارهای ساده، ارزان یا رایگان باشد .

دو پرسش مهم:

سئوال اول : آیا واقعاً می توان انتظار دریافت یک نرم افزار کاربردی مانند نرم افزار حسابداری را بصورت کاملا رایگان داشت؟

سئوال دوم : آیا ابرستان راهکاری برای ارایئه رایگان و دسترسی رایگان به نرم افزار حسابداری را ارائه می دهد؟

نرم افزار حسابداری رایگان
فناوری ابری امکان ارائه نرم افزار حسابداری رایگان

آیا حسابداری رایگان واقعیت دارد؟

برای پاسخ به این سئوال  ابتدا باید بدانیم که هزینه های ارائه یک نرم افزار حسابداری چیست . پس بررسی کنیم که آیا شرکت های ارائه دهنده برنامه های حسابداری می توانند به نحوی از دریافت این هزینه ها چشم پوشی کنند.

هزینه های ارائه نرم افزارهای حسابداری عبارتند از :

  • هزینه خرید لایسنس نرم افزار 
  • هزینه نصب و راه اندازی نرم افزار
  • هزینه به روز رسانی نرم افزار ( اضافه کردن امکانات جدید )
  • هزینه پشتیبانی نرم افزار بابت رفع خطا و مشکلات احتمالی 
  • هزینه های سخت افزاری مانند سرور برای استفاده چند کاربری 
همانطور که مشاهده می نمایید شاید برخی از شرکت ها بتوانند با ارائه راهکارهایی از دریافت برخی از هزینه های فوق چشم پوشی کنند و در مقابل با دریافت هزینه از بخش دیگر هزینه های خود را پوشش دهند. اما اینکه انتظار داشته باشیم در حالت معمولی و شیوه های سنتی یک شرکت بدون هیچ چشم داشتی تمامی هزینه های فوق را بپردازد و ما بعنوان یک کاربر بتوانیم تمامی مزایای یک نرم افزار بهره ببریم بسیار دور از واقعیت است.
مثلا شاید شما بتوانید به یک نسخه رایگان از یک نرم افزار دسترسی پیدا کنید ولی آیا می توانید از خدمات پشتیبانی آن نرم افزار یا خدمات به روز رسانی آن نیز به رایگان استفاده کنید؟ 

 اما امروزه فناوری های جدید مانند فناوری ابری ، امکاناتی را برای ارائه دهندگان نرم افزارهای حسابداری مهیا نموده است که هزینه های تولید کننده و مصرف کننده را به شدت کاهش می دهد. 

 

آیا ابرستان، یک نرم افزار حسابداری رایگان است؟

نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان با آگاهی از نیاز مشتریان پاسخ آنها را با ارائه استراتژی های مناسب داده است. نرم افزار حسابداری آنلاین با بهره برداری از فناوری ابری و تولید حسابداری ابری همزمان با سیاست هایی در شبکه توزیع و فروش خود راهکاری برای دسترسی کاملا رایگان به نرم افزار حسابداری را ارائه نموده است.

ابرستان یک نرم افزار یکپارچه و آنلاین حسابداری ویژه مشاغل و شرکت های کوچک و متوسط است.

این نرم افزار مجموعه ای از نرم افزارهای حسابداری، خرید و فروش، انبار داری، خزانه داری و مدیریت تولید است که همه این نرم افزارها و امکانات آن به رایگان در اختیار مشتریان ابرستان قرار می گیرد. به عبارتی سیاست نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان فروش نرم افزار و امکانات متعدد این نرم افزار یکپارچه نیست.

 

چگونه می توانید از ابرستان به رایگان استفاده کنید:

گام اول : استفاده از نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان با ثبت نام رایگان

در فناوری ابری ، نیازی به دانلود و نصب نرم افزار نیست، شما می توانید به راحتی و تنها با ورود یک شماره همراه یا یک ایمیل وارد نرم افزار حسابدری آنلاین ابرستان شوید. پس از ورود به نرم افزار دسترسی استفاده از این نرم افزار به مدت ۱۴ روز کاملا رایگان است. ثبت نام و ورود رایگان

 گام دوم : دسترسی  همیشه رایگان به تمامی امکانات

 سیاست ابرستان دسترسی رایگان همیشگی به تمامی زیر سیستم ها و نرم افزارها ی مورد نیاز کسب و کار است. به عبارت دیگر مشترکین ابرستان هیچگاه بابت دسترسی به امکانات مختلف و نرم افزارهای یکپارچه شده با حسابداری ابرستان هیچ هزینه ای نخواهند داد. این نرم افزارها عبارتند از نرم افزار خرید ، فروش ، دریافت ، پرداخت ، تولید ، انبار و …

گام سوم : با هزینه اندک مشترک  ابرستان شوید، هیچ هزینه اضافه ای نپردازید.

برای استفاده از نرم افزار نیازی به خرید نرم افزار ، نصب و راه انداری ندارید. بلکه شما به اندازه نیازتان نسبت به تهیه و تامین اشتراک آن اقدام می کنید. مثلا اگر شما نیاز موقت به استفاده از نرم افزار حسابداری دارید می توانید با پرداخت مبلغی بسیار جزئی متناسبت با نیازتان از تمامی این امکانات استفاده کنید. پس از اینکه مشترک ابرستان شدید همه نیازهای شما را به رایگان برآورده می سازیم.

تمامی خدمات  آموزش ، پشتیبانی ، به روز رسانی ، پشتیبانی  رایگان خواهد بود.

گام چهارم : معرف شوید و  بیش از ۱۰۰ درصد تخفیف بگیرید!

 ابرستان با ارائه کد معرف و عضویت رایگان به همه مشترکین خود ، و طراحی یک شبکه معرفی  امکانی را فراهم کرده است که مشتریان بتوانند با معرفی این نرم افزار به دیگر دوستان و آشنایان به ازای هر معرفی حداقل ۱۰%  اعتبار برای خودشان و ۱۰% تخفیف برای دوستانشان بگیرند. بدین نحو در حالیتکه شما فقط به ۱۰ نفر از همکارانتان ابرستان را معرفی کنید  برای همیشه می توانید از نرم افزار حسابداری یکپارچه و آنلاین ابرستان، کاملاً رایگان استفاده کنند. 

 

ابرستان ؛ نرم افزار حسابداری ساده و یکپارچه

ابرستان، یک نرم افزار حسابداری رایگان، ساده و آسان است. این نرم افزار با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته هوشمند سازی، سادگی و آسانی را به ارمغان آورده است. همه چیز به سادگی هر چه تمام تر و بصورت اتوماتیک و هوشمند صورت می پذیرد.

ابرستان، نرم افزاری ساده :

۱- یکپارچه سازی منجر به سهولت کاربری شده است. منظور از یکپارچه سازی این است که ما چندین نرم افزار کاربردی برای یک کسب و کار را بصورت در هم تنیده و در قالب یک پیکر واحد در اختیار مشتریان قرار می دهیم. کسب و کار ها متناسب با اندازه خود و بلوغ کسب و کارشان و همچنین با توجه به نوع فعالیتشان معمولا از بین چندین نرم افزار حسابداری، خرید و فروش، خزانه و انبارداری به یک یا چند تا از این نرم افزارها نیاز دارند.

از سوی دیگر شرکت های ارائه دهنده این قبیل محصولات جهت پوشش هزینه های تولید خود و کسب سود بیشتر اقدام به پیاده سازی این سیستم ها به نحوی کرده اند که متناسب با پولی که مشتری می دهد تعدادی از این نرم افزارها را به مشتریان بدهند. پوشش این مدل درآمدی منجر به تولید نرم افزارهای جزیره ای برای مشتری شده است که عملا پیچیدگی و سختی کار با نرم افزارها را برای مشتری بدنبال دارد.

یکپارچه سازی بین نرم افزارهای مختلف حسابداری ، انبار داری ، خزانه و خرید و فروش است. یکپارچگی منجر به سادگی و سهولت کاربری شده است.

تولید و طراحی نرم افزار حسابداری ابرستان واقعا یکپارچه است. زیرا مدل درآمدی این نرم افزار بر خلاف سایر شرکت ها مبتنی بر فروش محصولات بصورت جداگانه نیست.

با یک مثال، یکپارچگی را تعریف می کنیم. فرض کنید شما در بخش تعاریف سیستم طرف حسابی را معرفی کرده باشید. برنامه حسابداری آن را بعنوان یک حساب تفصیلی منظور می کند. در سیستم خرید یا فروش آن بعنوان خریدار یا فروشنده منظور می گردد. و سیستم خزانه آن را بعنوان دریافت کننده یا پرداخت کننده وجه در نظر می گیرد.

در ابرستان داده های سیستم همواره یکدست و قابل استناد می باشد.

۲- استفاده از الگوریتم های اتوماتیک سازی در ابرستان سادگی و سهولت کاربری را به همراه داشته است. حسابداری ساده با اتوماتیک سازی فرایندها حسابداری ابرستان مبتنی بر استاندارهای ملی و بین المللی طراحی شده است.

اسناد حسابداری که به منظور نگه داشت حساب و کتاب طرف حساب های کسب وکارها می باشند. این اسناد ماحصل تراکنش ها و فعالیت های مختلف روزانه هستند.

فعالیت کسب و کارها در فرایندهایی همچون خرید، فروش، دریافت و پرداخت وجوه و کالاها شکل می گیرد. سیستم یکپارچه نرم افزار حسابداری ابرستان، به نحوی طراحی شده است که با انجام یک تراکنش در این سیستم، مابقی تراکنش های مرتبط بطور اتوماتیک و هوشمند در سیستم های متناظر ثبت می شوند.

با یک مثال این فرایند را توضیح می دهیم. فرض کنید شما در سیستم یک فاکتور فروش ثبت کرده اید. سیستم بطور هوشمند و اتوماتیک کلیه عملیات زیر را انجام خواهد داد. ابتدا با توجه به میزان مبلغ فاکتور طرف آن را بدهکار می کند. سپس متناسب با تعداد کالای فاکتور نسبت به کاهش تعداد کالا در انبار اقدام می نماید. با توجه به اطلاعات سیستم خرید نسبت به محاسبه قیمت تمام شده کالای فروش رفته اقدام می نماید. نهایتاً سیستم بطور اتوماتیک تمامی آرتیکل ها و اسناد مرتبط با آن را در سیستم حسابداری ثبت می نماید.

نکته : لازم به ذکر است کاربر هیچگونه کاری برای این موارد انجام نمی دهد.

 

” اتوماتیک سازی فرایندهای مرتبط با حسابداری ، فروش ، خرید ، انبار ، دریافت و پرداخت در ابرستان حسابداری ساده و سهل را برای شما به ارمغان آورده است. “

به مدت ۱۴ روز به رایگان از تمامی این امکانات استفاده کنند.

با ارائه کد معرف خود به ۱۰ نفر دیگر از دوستانتان هم به آنها هدیه بدهید و هم خودتان برای همیشه از ابرستان به رایگان استفاده کنید. 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را دنبال کنید...