با ابرستان مالیات خود را کاهش دهید

ارائه اظهارنامه مالیاتی صحیح اصلی ترین رکن در کاهش مالیات های مشاغل و کسب و کارها می باشد. از سوی دیگر کلیه حسابدران و مشاوران مالی و مالیاتی جهت تهیه اظهارنامه مالیاتی صحیح و مناسب برای هر یک از فعالان اقتصادی نیازمند دسترسی صحیح و به موقع به اطلاعات فعالیت های هر یک از صاحبان مشاغل و کسب و کار می باشد.

ابرستان با ارائه اولین سامانه آنلاین و تحت وب حسابداری ، مبتنی بر تکنولوژی ابری (cloud computing) شرایطی را فراهم کرده است که هر یک از صاحبان مشاغل، حسابداران و مشاوران مالی و مالیاتی آن ها به راحتی و بدون نیاز به نصب هرگونه نرم افزاری و حتی از طریق بسترهای مختلف مانند کامپیوتر، لب تاپ، تبلت و موبایل خود می توانند نسبت به درج روزانه اسناد و فاکتور های خرید فروش فعالیت خود از هر مکان و در هر ساعت از شبانه روز اقدام نمایند.

  • اگر شما صاحب کسب و کار هستید
  • اگر شما حسابدار هستید
  • اگر شما مشاور مالی و مالیاتی مشاغل و کسب و کارها هستید

“با ابرستان مالیات خود را کاهش دهید”

ما بهترین و مناسب ترین و ارزانترین سیستم حسابداری کشور را برایتان به ارمغان آورده ایم

بدون هرگونه نگرانی آغاز کنید.

شما می توانید با ثبت نام رایگان تنها با ارائه یک شماره موبایل و یک ایمیل به کلیه امکانات نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان دسترسی پیدا کنید و به مدت ۱۴ روز به صورت رایگان از این سیستم استفاده کنید.

در صورت رضایت می توانید با خرید اشتراک ماهیانه ۳۵ هزار تومان از تمامی امکانات حسابداری، خزانه ( دریافت و پرداخت )، خرید و فروش انبارداری بهرمند شوید.

فرصت را از دست ندهید، همین الان ثبت نام کنید.