شبکه معرف | کد معرف

شبکه معرف | کد معرف نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان

کد معرف ابرستان

کد معرف چیست؟

کد معرف یا “Referral Code” یک کد یکتا است که برای معرفی یک سرویس یا محصول به سایر افراد توسط یک فرد خاص استفاده می‌شود. با استفاده از کد معرف، فردی که کد را دارد می‌تواند دوستان خود را به سرویس یا محصول معرفی کند و در صورتی که دوستانشان از طریق این کد به سرویس یا محصول مرتبط با کد معرف ملحق شوند، معرفی کننده امتیاز یا پاداشی دریافت می‌کند. کد معرف معمولاً برای تشویق مشتریان جدید به استفاده از سرویس یا محصول مورد استفاده دوستانش استفاده می‌شود.

کد معرف ابرستان چیست؟

در ابرستان نیز به هر یک از کاربران یک کد یکتا تحت عنوان “کد معرف”، اختصاص داده می شود. با استفاده از این کد  هم شما و هم دوستان شما از تخفیفات ویژه بهره مند شده و حتی ممکن است در طول زمان نه تنها کاربر طلایی ابرستان ( استفاده کننده مادام العمر رایگان از نرم افزار!) شوید، بلکه به یک درآمد پایدار مادام العمر هم دست پیدا کنید.

 

شبکه معرف ابرستان چیست؟

ابرستان، برای قدردانی از مشتریان وفادار خود که نسبت به معرفی این نرم افزار به سایر دوستان و آشنایان اقدام می کنند یک شبکه هرمی بازاریابی را  تحت عنوان “شبکه معرف ابرستان” طراحی نموده است. در این شبکه با طراحی یک سیستم پیچیده و منسجم عملیات محاسبه پورسانت مشتریان معرفی کننده بطور اتوماتیک با هر خرید مشتری/ مشتریان معرفی شده توسط شما ( مستقیم و غیر مستقیم ) محاسبه و مبلغ آن در کیف پول شما ذخیره می گردد.

برای اطلاع از کارکرد و مزایای این شبکه در ادامه این مقاله نحوه کارکرد و مزایای آن را برای شما معرفی می کنیم.

چه کسانی از کد معرف سود می برند؟ میزان پاداش چقدر است؟

1- استفاده کننده از کد معرف:

پاداش استفاده از کد معرف برای مصرف کننده آن ، 10% تخفیف مادام العمر از تمامی خرید هایی است که او چه در هنگام  استفاده و چه پس از آن از ابرستان خواهد داشت.

2- ارائه دهنده کد معرف :

پاداش معرفی کننده کد معرف دریافت 10% پورسانت مادام العمر از تمام خریدهایی است که استفاده کننده کد معرف خواهد داشت.

3- از معرفی دوستانِ به دوستان دیگر

آیا می دانید که  چرخه معرفی تکرار شونده است! یعنی هر مصرف کننده خود می تواند معرفی کننده ابرستان باشد و با ارائه کد معرف خود به دوستانش او هم در این شبکه مجددا سود کند.  در این شرایط سود معرفی نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان به معرفی کننده قبلی خودش هم می رسد. و این چرخه می تواند تا بی نهایت تکرار شود!
 

شبکه معرف ابرستان : "ابزار اتوماتیک محاسبه و پرداخت پاداش معرفی کنندگان ابرستان"

نحوه محاسبه پورسانت ابرستان با کد معرف چگونه است؟

کسب درآمد از کد معرف ابرستان بصورت شبکه هرمی است. بدین معنی که شما نه تنها از معرفی ابرستان به دوستان خود سود می برید، بلکه از معرفی دوستان خودتان به دیگر دوستانشان نیز شما پورسانت دریافت می کنید. 

درآمد چند سطحی در شبکه معرف ابرستان

پورسانت سطح سوم به بعد :

پورسانت ها در هر سطح نصف می شود بدین معنی که شما از تمامی خرید های سطح سوم معرفی شده توسط شما 2.5 درصد و از سطح چهارم 1.25%  و …. سود دریافت می کنید.

 

 پورسانت سطح اول :

درآمد شما از معرفی مستقیم ابرستان به دوستانی که مستقیما از کد معرف شما استفاده می کنند به میزان 10% از تمامی خریدهای آنها می باشد. بعنوان مثال اگر شما ابرستان را به 10 نفر معرفی کرده باشید عملا میزان پورسانت آنها استفاده ابرستان برای شما رایگان خواهد کرد. اگر بیش از 10 نفر هم معرفی کرده باشید شما نه تنها یک کاربر طلایی استفاده کننده رایگان از ابرستان هستید بلکه دارای درآمد پایدار ماهانه هم خواهید شد!

پورسانت سطح دوم :

شما از تمامی خرید هایی که افراد جدید وارد شده به ابرستان از طریق افراد سطح اول معرفی شده توسط شما هم سود دریافت خواهید کرد. در این حالت علاوه بر اینکه فرد سطح اول و سطج دوم هر یک 10% سود و تخفیف دریافت می کنند شما نیز بعنوان معرفی کننده نفر سطح اول از همه خریدهای سطح دوم 5% پورسانت دریافت می کنید.

چگونه از کد معرف استفاده کنیم؟

اگر تازه می خواهید عضو ابرستان شوید و قبلا از طریق یکی از دوستان تان با ما آشنا شده اید حتما قبل از ثبت نام با او تماس گرفته و از او  کد معرفش را بگیرید.  در بخش کد معرف در صفحه ثبت نام کد او را وارد کنید. ما برای افرادی که این کار را انجام دهند ۱۰% تخفیف همیشگی از  تمامی خرید های او در ابرستان در نظر گرفته ایم.

در این حالت شما معرفی کننده مستقیم ابرستان هستید. ما به پاس این معرفی علاوه بر آنکه برای دوست شما بعنوان استفاده کننده ۱۰% تخفیف ویژه و مادام العمر در نظر گرفته ایم برای شما هم به همان اندازه پاداش منظور خواهیم کرد! سیستم بطور اتوماتیک به ازای هر خریدی که دوست شما انجام می دهد به میزان ۱۰% خرید او ( به میزان تخفیف او ) کیف پول ابرستان شما را شارژ خواهد کرد.

شما به دو روش می توانید از این شارژ استفاده کنید:

اول : اگر خودتان مشترک نرم افزار حسابداری ما هستید مبالغ موجود در کیف پول شما در هنگام تمدید اشتراک از فاکتور شما کسر خواهد شد.

توجه مهم : اگر همواره میزان اعتبار کیف پول شما از میزان خرید شما بیشتر باشد شما مشترک ویژه ابرستان شده اید! ابرستان برای شما کاملاً رایگان شده است و شما به جمع افرادی پیوسته اید که از ابرستان درآمد هم کسب می کنید.

 دوم :  اگر بعنوان همکاردر شبکه فروش ابرستان عضو شده اید ، مانده موجودی کیف پول شما درآمد شما است. این درآمد بطور ماهیانه با شما تسویه می شود. ابرستام در آمد شما را در اول هر ماه به حساب بانکی معرفی شده شما واریز خواهد کرد.

 

چگونه کد معرف خود را برای دوستانم ارسال کنم؟

کافی است شما از روی گوشی همراه یا کامپیوتر خود وارد ابرستان شوید.

سپس با کلیک بر روی آیکن معرفی به دوستان وارد این صفحه شوید.

از طریق یکی از روشهای ذیل آنها را دعوت کنید:

  • از طریق ارسال دعوت نامه با ایمیل

کافی است ایمیل دوستان خود را در بخش مروبوطه وارد کنید و دکمه ارسال را بزنید. همه کارها را ما برایتان انجام می دهیم. با ارسال یک ایمیل رایگان برای دوستانتان کد معرف شما را برایشان ارسال می کنیم و آنها می توانند از طریق آن کد و ثبت نام در ابرستان از ۱۰% تخفیف ویژه بهره مند شوند و شما هم پاداش خود را دریافت کنید.

  • از طریق به اشتراک گذاری لینک اختصاصی خودتان در گروه و یا کانال های شبکه های اجتماعی

با کلیک بر روی هر یک از آیکن های شبکه های اجتماعی ما لینک دعوت نامه را برای آنها ارسال می کنیم. این لینک بطور اختصاصی کد معرف شما را در صفحه ثبت نام قرار می دهد. بدین نحو شما مطمئن خواهید شد هر کسی که از این صفحه وارد ثبت نام ابرستان شود حتما از طریق شما به سیستم معرفی شده است و علاوه بر او شما هم از این معرفی سودمند خواهید شد.