شبکه معرف | کد معرف

شبکه معرف | کد معرف نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان

ابزار اتوماتیک محاسبه و پرداخت پاداش معرفی کنندگان ابرستان

ما اعتقاد داریم  بهترین تبلیغ ، تبلیغ توسط مصرف کنندگان و دوست داران  نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان است. لذا سیستمی را در ابرستان طراحی و تعبیه کرده ایم که این تبلیغ هم برای معرفی کننده و هم برای  مصرف کننده سود  و منفعت داشته باشد.

  کد معرف، یک کد یکتا است که به تمامی کاربران ابرستان همزمان با ثبت نام آنها اعطا می گردد.  

ما در ابرستان به هر یک از مشترکین پس از ثبت نام یک کد معرف یکتا اختصاص می دهیم. این کد معرف از طریق صفحه معرفی به دوستان که با آیکن قلب در جعبه ابزار سمت چپ بالای نرم افزار حسابداری ابری ابرستان قراردارد در دسترس است.

کد معرف خود را از صفحه معرفی به دوستان دریافت کنید.

کد معرف ابرستان

چه کسانی از معرفینرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان سود می برند؟

1- استفاده کننده از کد معرف:

پاداش استفاده از کد معرف برای مصرف کننده آن ، تخفیف مادام العمر از تمامی خرید هایی است که او چه در هنگام  استفاده و چه پس از آن از ابرستان خواهد داشت.

 

2- ارائه دهنده کد معرف :

پاداش معرفی کننده کد معرف دریافت پورسانت مادام العمر از تمام خریدهایی است که استفاده کننده کد معرف خواهد داشت.

 

3- ابرستان :

ابرستان نیز با سهیم نمودن خریداران و معرفی کنندگان در سود خود با بزرگتر شدن خانواده ابرستان به سود مورد نظر می رسد، زیرا می تواند به استراتژی کاهش هزینه  که ناشی از فروش انبوه است دست یابد.

 

4- معرفی پی در پی هم داریم!

آیا می دانید که  چرخه معرفی تکرار شونده است! یعنی هر مصرف کننده خود می تواند معرفی کننده ابرستان باشد و با ارائه کد معرف خود به دوستانش او هم در این شبکه مجددا سود کند.  در این شرایط سود معرفی نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان به نفر اول هم می رسد. و این چرخه می تواند تا بی نهایت تکرار شود!

چگونه از کد معرف استفاده کنیم؟

حالت اول : هنوز مشترک نرم افزار حسابدرای آنلاین ابرستان نشده اید و می خواهید از کد معرف استفاده کنید.

اگر تازه می خواهید عضو ابرستان شوید و قبلا از طریق یکی از دوستان تان با ما آشنا شده اید حتما قبل از ثبت نام با او تماس گرفته و از او  کد معرفش را بگیرید.  در بخش کد معرف در صفحه ثبت نام کد او را وارد کنید. ما برای افرادی که این کار را انجام دهند ۱۰% تخفیف همیشگی از همه خرید های او در ابرستان در نظر گرفته ایم.

حالت دوم : شما عضو ابرستان هستید و کد معرف خود را بطور مستقیم در اختیار دوستانتان قرار داده اید.

در این حالت شما معرفی کننده مستقیم ابرستان هستید. ما به پاس این معرفی علاوه بر آنکه برای دوست شما بعنوان استفاده کننده ۱۰% تخفیف ویژه و مادام العمر در نظر گرفته ایم برای شما هم به همان اندازه پاداش منظور خواهیم کرد! سیستم بطور اتوماتیک به ازای هر خریدی که دوست شما انجام می دهد به میزان ۱۰% خرید او ( به میزان تخفیف او ) کیف پول ابرستان شما را شارژ خواهد کرد.

شما به دو روش می توانید از این شارژ استفاده کنید:

اول : اگر خودتان مشترک نرم افزار حسابداری ما هستید مبالغ موجود در کیف پول شما در هنگام تمدید اشتراک از فاکتور شما کسر خواهد شد.

توجه مهم : اگر همواره میزان اعتبار کیف پول شما از میزان خرید شما بیشتر باشد شما مشترک ویژه ابرستان شده اید! ابرستان برای شما کاملاً رایگان شده است و شما به جمع افرادی پیوسته اید که از ابرستان درآمد هم کسب می کنید.

 دوم :  اگر بعنوان همکاردر شبکه فروش ابرستان عضو شده اید ، مانده موجودی کیف پول شما درآمد شما است. این درآمد بطور ماهیانه با شما تسویه می شود. ابرستام در آمد شما را در اول هر ماه به حساب بانکی معرفی شده شما واریز خواهد کرد.

حالت سوم :  دوستان شما که قبلا از طریق شما عضو ابرستان شده اند. اکنون اقدام به معرفی ابرستان به دیگر دوستانشان می کنند. در این حالت شما معرفی کننده غیر مستقیم ابرستان هستید.

ما در این حالت علاوه بر منظور کردن پاداش های مراحل فوق ، برای شما هم پاداش در نظر گرفته ایم. با این تفاوت که پاداش شما ۵۰% پاداش دریافتی دوست شما است.

به یاد داشته باشید که این پاداش ها محدودیت سطوح ندارد، یعنی ما برای معرفی سطح سوم هم پاداش داریم به این نحو که ۵۰% کمیسیون سطح سوم به سطح دوم معرف و ۵۰% کمیسیون سطح دوم به شما می رسد! و این چرخه بطور متناوب ادامه خواهد داشت.

 

 

با ثبت نام رایگان شروع کنید. با معرفی ابرستان به دوستان تان هم به آنها سود برسانید هم خودتان سود ببرید.

 

چگونه کد معرف خود را برای دوستانم ارسال کنم؟

کافی است شما از روی گوشی همراه یا کامپیوتر خود وارد ابرستان شوید.

سپس با کلیک بر روی آیکن معرفی به دوستان وارد این صفحه شوید.

از طریق یکی از روشهای ذیل آنها را دعوت کنید:

  • از طریق ارسال دعوت نامه با ایمیل

کافی است ایمیل دوستان خود را در بخش مروبوطه وارد کنید و دکمه ارسال را بزنید. همه کارها را ما برایتان انجام می دهیم. با ارسال یک ایمیل رایگان برای دوستانتان کد معرف شما را برایشان ارسال می کنیم و آنها می توانند از طریق آن کد و ثبت نام در ابرستان از ۱۰% تخفیف ویژه بهره مند شوند و شما هم پاداش خود را دریافت کنید.

  • از طریق به اشتراک گذاری لینک اختصاصی خودتان در گروه و یا کانال های شبکه های اجتماعی

با کلیک بر روی هر یک از آیکن های شبکه های اجتماعی ما لینک دعوت نامه را برای آنها ارسال می کنیم. این لینک بطور اختصاصی کد معرف شما را در صفحه ثبت نام قرار می دهد. بدین نحو شما مطمئن خواهید شد هر کسی که از این صفحه وارد ثبت نام ابرستان شود حتما از طریق شما به سیستم معرفی شده است و علاوه بر او شما هم از این معرفی سودمند خواهید شد.

 

آیا می توانم صفحه اختصاصی ثبت نام در ابرستان داشته باشم؟

اگر شما جز همکاران ما هستید می توانید علاوه بر لینک اختصاصی صفحه ای اختصاصی هم برای قراردادن متون دلخواهتان در صفحه ثبت نام قرار دهید.

برای این منظور کافی است با بخش امور نمایندگان ابرستان ۰۲۱۸۸۵۳۳۲۶۶ داخلی 450 تماس بگیرید.