سوالات متداول

اگر حتی کامپیوتر شما کلا از بین هم برود (بلا بدور !) از هر کامپیوتر و یا تبلت و تلفن هوشمند دم دست خودتان میتوانید ادامه کارهایتان را انجام دهید. حتی کار کردن با ویروسی ترین کامپیوتر دنیا! هم اطلاعات شما را آلوده نخواهد کرد چون اطلاعات شما در محیط امن رایانش ابری ابرستان نگهداری میشوند.
 
شما می توانید با هر دستگاهی اعم از لپ تاپ، تبلت، pc، تلفن همراه و… از نرم افزار ابرستان با ورد به سایت ابرستان استفاده نمایید.
 
بله، شما می توانید اطلاعات طرف حساب ها و کالاها و یا خدمات تان را با توجه به نمونه قابل دانلود موجود در نرم افزار وارد نرم افزار نمایید.
 
ورد به برنامه حسابداری تحت وب ابرستان رایگان است. شما به راحتی می توانید وارد سایت www.abrestan.com شوید و وارد قسمت شروع رایگان شده و با ثبت نام رایگان وارد ابرستان شوید.
 
هزینه نرم افزار ابرستان به صورت اشتراکی ماهیانه و سالیانه می باشد و بستگی به تعداد طرف حساب ها و کالای هر شرکت دارد شما می توانید با مراجعه با لینک تعرفه های ابرستان https://abrestan.com/store/ قیمت های نرم افزار را مشاهده نمایید. هزینه حداقل 39 هزار تومان و حداکثر 99 هزار تومان در ماه می باشد.
 
هزینه هر کسب و کار و یا شعبه جدید یکسان است و بستگی به تعداد کالا و طرف حساب آن دارد.
 
هزینه هر کاربر اضافه در ابرستان فقط ماهی 10 هزار تومان است.
 
صفر!! هیچ هزینه پشتیبانی جداگانه ای از شما اخذ نمیگردد.
 
خیر، با توجه به آنلاین بودن نرم افزار شما می توانید با هر مرور گری وارد سایت ابرستان شده و با نرم افزار کار کنید.
 
شما می توانید با ورود با لینک https://abrestan.com/networks/sales-representative/ از شرایط اخذ نمایندگی ابرستان آگاه شوید و یا با شماره 021885533266 داخلی 450 تماس حاصل فرمایید.
 
خیر. ابرستان آنلاین است و اپلیکیشن تلفن همراه ندارد.
 
ابرستان ، یک نرم افزار حسابداری یکپارچه تحت وب و آنلاین است که بر اساس فناوری رایانش ابری cloud computing تهیه شده است.
 
صفر، برای آموزش ابرستان هیچ هزینه ای دریافت نمی گردد و کاملا رایگان است. می توانید علاوه بر استفاده از فیلم های آموزشی رایگان در سایت ابرستان به مدت سه ساعت و رایگان نحوه استفاده از آن را در یکی از نمایندگی های ابرستان یاد بگیرید.
 
به مدت ۱۴ روز می توانید از تمامی امکانات نرم افزار ابرستان بهره مند شوید. در تمام این مدت دسترسی به تمامی امکانات ابرستان باز است و هیچ محدودیتی در استفاده از ابرستان ندارید.
 
اطلاعات نرم افزار ابرستان در امن ترین دیتا سنتر های جهان ضبط و نگهداری می شود. هر کاربر از طریق ارتباط امن و رمز گذاری شده صرفا با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود به داده های خود دسترسی دارد. این داده ها برای دیگر کاربران غیر قابل دسترس و مشاهده می باشد.
 
با توجه به آنلاین بودن نرم افزار در هر مکانی که شما دسترسی به اینترنت داشته باشید می توانید از نرم افزار استفاده کنید. فرقی نمی کند در منزل باشید یا محل کار یا مسافرت. ابرستان همواره در دسترس شما است.
 
ابرستان نرم افزار جامع برای کسب و کارهای کوچک تا متوسط است . صاحبان کسب و کار ها می توانند به راحتی فعالیت های خرید و فروش خود را مکانیزه نموده و تمامی دریافت و پرداخت ها را با طرف حساب هایشان در ابرستان ثبت کنند. ابرستان تمامی اسناد حسابداری را بصورت اتوماتیک در برنامه حسابداری ثبت و نگهداری می کند. با ابرستان راحت کار کنید!
 
بله، چون نرم افزار نیاز به نصب ندارد و کاملا آنلاین می باشد شما می توانید با هر پلت فرمی و هر مرورگری با نرم افزار کار کنید.
 
به مدت ۱۴ روز می توانید از تمامی امکانات نرم افزار ابرستان بهره مند شوید.
 
نرم افزار ابرستان تمامی ماژول های مورد نیاز کسب و کار را دارد، که عبارت است از سیستم خرید و فروش ، سیستم حسابداری، سیستم دریافت و پرداخت و خزانه داری، سیستم انبار، سیستم برنامه ریزی تولید و امکانات مدیریت پورسانت بازاریاب می باشد.
 
هر کاربری که موقع ثبت نام کد معرف معتبری را وراد نماید در هنگام خرید لایسنس های نرم افزار ابرستان به طور اتوماتیک 10% تخفیف می گیرد. کد معرف یک کد جادویی برای ثبت نام کنندگان است که ارزش آن برای استفاده کننده آن تخفیف مادام العمر 10 درصدی است. این کد فقط و فقط در مرحله ورود و ثبت نام قابل استفاده است و پس از ورود دیگر نمی توانید آن را استفاده کنید. پس اگر ابرستان را کسی به شما معرفی کرده است حتما کد معرف را از او بخواهید بعد ثبت نام کنید. برای آَشنایی با کد معرف اینجا کلیک کنید.
 
کد معرف ابزاری است که علاوه بر امتیاز و تخفیف برای استفاده کننده آن ، برای معرفی کننده آن هم مزیت دارد. با این ابزار به همان اندازه که استفاده کننده امتیاز داده می شود به معرفی کننده هم اعتبار داده می شود. در حقیقت مادامیکه استفاده کننده از کد معرف از ابرستان خرید کند به میزان 10 درصد از تمامی خرید ها به معرفی کننده پورسانت داده می شود. لازم به ذکر است این پورسانت بصورت شبکه ای برای تمامی خرید های آتی معرف های بعدی هم منظور خواهد شد. . برای آَشنایی با کد معرف اینجا کلیک کنید.
 
بله، شما می توانید برای هر طرف حساب و یا کالا، یک عکس و یا تصویری را به آن اضافه و یا ضمیمه کنید.
 
بله، تنها نیاز به برقرای ارتباط API می باشد و هزینه ای مجزا جهت برقرای ارتباط دریافت خواهد شد.
 
بله، هر موسسه آموزشی و یا دانشگاهی با مراجعه به لینک https://abrestan.com/networks/institutes/ می توند از شریاط ویژه ابرستان برای آن موسسات آگاه شود و جهت همکاری بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02188533266 داخلی 450 تماس حاصل نمایند.
 
از آنجاییکه برای استفاده از ابرستان نیازی به نصب و دانلود نرم افزار حسابداری ندارید ، با هر سخت افزاری می توانید وارد نرم افزار شوید و با آن کار کنید. کافی است آن سخت افزار به اینترنت متصل باشد و از طریق مرورگرها وارد محیط نرم افزار ابرستان شوید.
 
با توجه به آنلاین بودن نرم افزار ابرستان شما می توانید در تمامی ساعات شبانه روز از نرم افزار استفاده کنید.
 
دمو و استفاده از نرم افزار به مدت 14 روز رایگان است. برای مشاهده امکانات و استفاده عملی از نرم افزار می توانید با وارد کردن یک موبایل یا ایمیل در سایت ابرستان ثبت نام کرده و در همان لحظه وارد نرم افزار شوید. برای شروع و استفاده از نرم افزار با ثبت نام رایگان شروع کنید.
 
بله، با توجه به اینکه یکی از سرور های ابرستان بر روی شبکه ملی ایران می باشد حتی با محدود شدن اطلاعات باز هم نرم افزار برای تمامی کاربران در ایران و در سراسر جهان قابل دسترس می باشد.
 
نرم افزار حسابداری ابرستان، نیازی به دانلود و نصب ندارد. زیرا این نرم افزار حسابداری آنلاین و برنامه حسابداری تحت وب است. برای استفاده از نرم افزار فقط کافی است در ابرستان ثبت نام کنید و از تمامی امکانات و نرم افزارهای موجود در آن به رایگان استفاده کنید. برای ورود به ابرستان اینجا کلیک کنید.
 
بله، شما می توانید از تمامی گزارشات موجود در نرم افزار خروجی excel تهیه کنید.
 
بله به صورت کامل، شما می توانید به تعداد دلخواه شرکت و شعبه در نرم افزار ایجاد کنید و قابلیت انتقال اطلاعات از شرکتی به شرکت دیگر را دارد.
 
نرم افزار ابرستان در حال حاضر چهار سطحی است و در آینده نزدیک شش و یا هفت سطحی خواهد شد.
 
خیر، کدینگ ها طبق الگو و کاملا استاندارد در نرم افزار موجود است و هر شرکتی می تواند کدینگ های قابل ویرایش را ویرایش نماید و یا کدینگی را اضافه کند.
 
بله، شما در نرم افزار ابرستان می توانید نامحدود کاربر برای کسب و کارتان داشته باشد و متنایب با نقش هر کاربر دسترسب مجزا برای شان تعریف کنید.
 
در حال حاضر بیش از 6000 کاربر از نرم افزار ابرستان استفاده می کنند.
 
بله، شرکت های خدمات مالی و مالیاتی و یا دانشجویان و هنرجویان حسابداری می توانند با داشتن کد معرف دانشگاه و یا آموزشگاه و یا تماس با واحد فروش شرکت 02188533266 داخلی 450 از تخفیفات خود اطلاع یافته و استفاده نمایند.
 
خیر، پس از هر خرید کاربر از نرم افزار ابرستان به حساب فرد معرف پورسانت واریز می گردد و چنانچه کاربر، کاربر دیگری را با استفاده از کد معرف خود معرفی نماید باز هم به حساب فرد معرف اول پورسانت واریز می شود.
 
بله، شما می توانید هر زمانی که مایل بود از نرم افزار بکاپ به صورت خروجی csv گرفته و استفاده نمایید.
 
خیر اطلاعات تمامی مشتریان مانا و ماندگار است و شما می توانید همیشه با ورود به نرم افزار ابرستان اطلاعات خود را مشاهده نمایید اما برای استفاده و ثبت اطلاعات باید اشتراک استفاده از نرم افزار را تمدید نمایید.
 
شما همواره با جدیدترین و آخرین نسخه نرم افزار کار میکنید بدون آنکه نیاز باشد آنرا دانلود و یا نصب مجدد کنید. همه چیز بر روی فضای ابری ابرستان برایتان اجرا میشود.
 
خیر. ابرستان آنلاین است و اپلیکیشن تلفن همراه نیاز ندارد. لیکن طراحی نرم افزار ابرستان به گونه ای است که بر روی تمامی تبلت ها و تلفن های هوشمند نیز کار می کند. اما برای کارایی بهتر باید از کامپیوتر استفاده کنید.
 
شما می توانید از طریق فایل های ویدئویی در سایت ابرستان به نشانی https://abrestan.com/college/?tab=27 مراجعه کرده و تمامی آموزش ابرستان را به صورت کامل ملاحظه نمایید و یا از طریق نرم افزار چت موجود در ابرستان سوالات مربوط به خود را پرسیده و در سریع ترین زمان به سوالات شما پاسخ داده می شود و یا می توانید با تلفن شرکت به شماره 02188533266 داخلی 440 و سوالات خود را بپرسید و یا به مراکز آموزشی ابرستان یا نمایندگی های ابرستان در استان خود رجوع کرده و آموزش رایگان دریافت کنید.
 
پس از ثبت نام در نرم افزار پس از ورود به کسب و کار بر روی آیکون قلب در منو برنامه (معرفی به دوستان) کلیک کرده و کد معرف خود را دریافت نمایید.