لوگو ابرستان

نرم افزار بازرگانی (خرید و فروش) آنلاین ابرستان

در نرم افزار بازرگانی(خرید و فروش) آنلاین ابرستان به راحتی می توانید در هر زمان و هر مکانی خرید و فروش کسب و کار خود را مدیریت نمایید. همچنین یکپارچگی نرم افزار بازرگانی آنلاین ابرستان با حسابداری آن سهولت امور حسابداری را نیز برای کسب و کارها فراهم آورده است. با این نرم افزار شما می توانید یک نرم افزار حسابداری بازرگانی آنلاین جامع داشته باشید. نرم افزاری که شامل سیستم های های خرید، فروش، حسابداری، خزانه داری و انبارداری است. شما می توانید فاکتورهای خرید و فروش را به صورت آنلاین(فاکتور آنلاین) ثبت و مدیریت نمایید. با پرداخت آنلاین وجوه فاکتور هم نیز می توانید به راحتی از مشتریان مبلغ درخواستی فاکتورها را دریافت نمایید. همچنین می توانید شرایط خرید مانند هزینه حمل و نقل، سررسید پرداخت و انبار محل تحویل هر فروشنده را در فاکتور خرید وارد کنید.

در نرم افزار بازرگانی ابرستان امکان عملیات خرید و فروش هم به صورت اتوماتیک و هم با رسید و حواله انبار به صورت کامل امکان پذیر است.همچنین امکان تعریف بازاریاب و حسابداری پورسانت بازرایاب ها نیز فراهم آمده است.

عملیات اتوماتیک سیستم خرید

 • میزان موجوی کالا را در انبار افزایش می دهد.
 • حساب بستانکاری تامین کننده را به میزان خرید شما افزایش می دهد.
 • در سر رسید مورد نظر هشدار لازم جهت تسویه حساب با تامین کننده را به شما می دهد.
 • هشدار نقطه سفارش کالا به شما نمایش داده می شود.

با نرم افزار بازرگانی آنلاین ابرستان راحت خرید کن ،

 

صورتحساب ها را برای تأیید ارسال کنید.

 • پنل پیامک یا سرویس ایمیل خود را فعال کنید.
 • با ارسال فاکتور ها برای مشتریان از طریق ایمیل یا پیامک دقت حسابداری خود را افزایش دهید.
 • از خطر ثبت معاملات نادرست در امان باشید.
تسویه فاکتور

دریافتی ها را به فاکتورها متصل کنید.

 • از روی هر فاکتور ماژول دریافت / پرداخت را فراخوانی کنید.
 • در یک یا چند فقره حساب خود را با طرف حساب تسویه کنید.
 • از انواع روش های پرداخت / دریافت نقدی ، چک یا فیش بانکی استفاده کنید.
 • تمام یا بخشی از حساب را تسویه کنید.

پرداخت آنلاین فاکتور در نرم افزار بازرگانی ابرستان

در نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان امکان پرداخت وجوه فاکتور ها از طرف مشتریان برای کسب و کارها با همکاری شرکت آیدی پی فراهم آمده است. برای سهولت بیشتر نرم افزار ابرستان، امکان ارسال لینک پرداخت فاکتور برای مشتریان بصورت رایگان و نامحدود، برای مشتریان ابرستان فراهم آمده است.در این مورد برای هر مشتری پیامکی حاوی لینک فاکتور و لینک پرداخت وجه ارسال می شود. پس از پرداخت وجه ابرستان میلغ پرداختی فاکتور را به صورت اتوماتیک تسویه می نماید و سند حسابداری ان به صورت خودکار ثبت می گردد.

گزارش سود و زیان در نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان

در نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان این قابلیت وجود دارد  که می توان گزارش سود و زیان را دریافت نمود. این گزارش بر مبنای تاریخ دلخواه مشتری و گروه های کالا قابل دسترسی است. در این گزارش مبلغ خرید هر کالا در طی دوره بر مبنای روش میانگین موزون محاسبه می شود. 

سود و زیان کالای فروش رفته = مبلغ خرید کالا طی دوره- مبلغ فروش کالا طی دوره

خاطر نشان می شود اگر از ابتدای ورود اطلاعات گزارش گرفته شود مبلغ و مقدار موجودی اولیه نیز محاسبه می گردد.

در این گزارش اعمال مرتب سازی بر مبنای هر کدام از عناوین موجود در گزارش وجود دارد. همچین کاربر می تواند فایل اکسل گزارش را نیز دریافت نماید

ما را دنبال کنید...