۰۲۱-۸۸۵۳۳۲۶۶
× تعرفه ها
ابرستان
دسته بندی موضوع : جشنواره ها
جشنواره عید ۹۹
نویسنده :
منتشر شده در تاریخ :
مدت زمان لازم برای مطالعه :
محمدرضا آسایش
محمدرضا آسایش
مدیروبسایت ابرستان
۱۰ اسفند ۱۳۹۸
۷ دقیقه

جشنواره خرید تا ۴۷% تخفیف با کد ۹۹۳۰
ويژه شرايط دورکاری ناشی از شیوع ویروس کرونا و نوروز ۱۳۹۹
به مدت ۲۰ روز از ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

متاسفانه امسال در آستانه نوروز ۱۳۹۹ ، با شیوع دامنگیر ویروس کرونا مواجه شدیم. یکی از راهکارهای کاهش مخاطرات و جلوگیری از شیوع آن دورکاری است. از آنجایی که عملیات حسابداری و مدیریت کسب و کارها اعم از خرید و فروش ، تولید ، دریافت و پرداخت و ….. عموما توسط کارکنان بخش های ستادی ، فروش و حسابداران انجام می شود و این کارکنان جزو نیروهای عملیاتی نیستند به راحتی می توان با تهیه و ارائه ابزار مناسب و به روش دورکاری از خدمات آنها بهره برد.

نرم افزارهای حسابداری ابری :

یکی از بزرگترین مزایای نرم افزارهای ابری ، امکان دسترسی همیشگی و از همه جا به این نوع نرم افزارها است. ابرستان به عنوان یک نرم افزار جامع مدیریت کسب و کار ابری که شامل تمامی ابزارهای لازم از جمله حسابداری ، خرید و فروش ، انبار داری ، تولید ، دريافت و پرداخت می باشد با اتکا به تجربه استفاده بیش از ۶۰۰۰ کاربر آمادگی دارد این خدمات را به کسب و کارهای بیشتری ارائه نماید.
از این رو با توجه به مسئوليت اجتماعی خود و در راستای کاهش هزینه های ناشی از خسارات شیوع ویروس کرونا به منظور تسهيل کسب و کارها در دسترسی به این ابزار ، تخفیف ويژه ۳۰ تا ۴۷ درصدی در تهیه ابزار را ارائه نموده است.

کاربران جدید و مشترکین قبلی ابرستان می توانند از تاريخ ۱۰ اسفند ماه ۱۳۹۸ لغایت پایان اسفند ماه به مدت ۲۰ روز با درج کد تخفيف ۹۹۳۰ از ۳۰% تخفیف ويژه بهرمند شوند. لازم به ذکر است با توجه به تخفیف مضاعف ارائه ۲ ماه اشتراک رایگان برای خرید های یکساله می توانید تا ۴۷% از تخفیف خرید بهره مند شويد.


با خرید یکساله و استفاده از کد تخفیف ۹۹۳۰ تا ۴۷% تخفیف بگیرید!


تعرفه های ابرستان در جشنواره نوروز ۹۸

ردیف نام پکیج / ویژگی ها تعرفه ( تومان ) / ماهانه تعرفه ( تومان ) با کد تخفیف
۱ پایه / دسترسی کامل به تمامی زیر سیستم ها
با امکان تعريف حداکثر ۱۰۰ کالا / طرف حساب
يک کاربر
۳۹۰۰۰ ۲۷۳۰۰
۲ پیشرفته / دسترسی کامل به تمامی زیر سیستم ها
با امکان تعريف حداکثر ۲۰۰ کالا / طرف حساب
۲ کاربر
۶۹۰۰۰ ۴۸۳۰۰
۳ پایه / دسترسی کامل به تمامی زیر سیستم ها
با امکان تعريف نامحدود کالا / طرف حساب
۳ کاربر
۹۹۰۰۰ ۶۹۳۰۰

با ثبت نام رايگان و با تجربه استفاده ۱۴ روز رايگان شروع کنید!

هم اینک می توانید با ورود و ثبت نام رايگان در سامانه ابرستان به کلیه امکانات این برنامه به رایگان دسترسی پیدا کنید. این دسترسی به مدت ۱۴ روز برای شما برقرار است و می توانید بطور عملیاتی و واقعی در طی این مدت از تمامی امکانات آن استفاده کنید. در هر زمانی از این ۱۴ روز که خیالتان راحت شد اقدام به خرید کنید! البته با کد تخفیف ويژه ۹۹۳۰ تا از ۳۰% تخفیف هم بهرمند شويد. فراموش نکنید می توانید با خرید اشتراک یکساله تا ۴۷% از تخفیف ويژه هم بهرمند شويد.

روش ثبت نام رايگان

کافی است پس از ورود به صفحه ثبت نام ابرستان شماره همراه يا ایمیل خود را به عنوان نام کاربری وارد کرده و نام کسب و کار خود را مشخص نمایید. با قبول شرايط ثبت نام دکمه ثبت نام را کلیک نموده تا کد تاییده ۶ رقمی برایتان ارسال شود . اگر با ایمیل ثبت نام کنید این کد به ایميل شما ارسال می شود و اگر با شماره همراه ثبت نام کنید این کد به شماره همراه شما پیامک می گردد. ايميل يا شماره همراه به منزله نام کاربری و کد ارسالی رمز ورود به نرم افزار می باشد.

نحوه استفاده از کد تخفیف ويژه نوروز ۱۳۹۹ :

برای استفاده از کد تخفیف باید ابتدا به برنامه وارد شويد. از صفحه ورود با نام کاربری خود وارد برنامه شوید. در منو با توجه به زمان ثبت نام شما وضعيت تمدید يا ارتقا لایسنس برای شما نمایش داده می شود. با کلیک بر روی دکمه تمدید يا ارتقا وارد صفحه خريد اشتراک ابرستان شويد.
در گام اول پکیج مورد نظر خود را انتخاب کنید،
در گام دوم جزئيات خرید خود را با انتخاب گزینه های مدت زمان خرید اشتراک و تعداد کاربر مشخص نمایید،
و در گام سوم در صفحه پیش فاکتور کد تخفیف ۹۹۳۰ را وارد نموده و دکمه تاييد کد را بزنید.
مبلغ کد تخفیف محاسبه شده و برای شما نمایش و از مبلغ قابل پرداخت کسر خواهد شد.

اعتبار کد تخفیف :

زمان : کد تخفیف ويژه نوروز ۱۳۹۹ از تاريخ ۱۰ اسفند ماه ۱۳۹۸ تا پایان اسفند ماه ۱۳۹۸ به مدت ۲۰ روز معتبر می باشد.
تعداد : هر کاربر می تواند برای تمامی کسب و کارهایش از این کد تخفیف بهره مند شود و محدوديتی در تعداد بار استفادها ز این کد تخفیف وجود ندارد. هر مشتری می تواند برای هر تعداد کسب و کار خود و در هر بازه زمانی چند ماهه و یکساله از این کد تخفیف بهره مند شود.


نامحدود خرید کنید ، نامحدود تخفیف دریافت کنید!


نحوه تماس و کسب اطلاع بيشتر :

به اطلاع می رساند به علت شيوع ويروس کرونا در طی این مدت کارکنان شرکت بصورت دور کاری در حال ارائه خدمت به مشترکین عزیز می باشند. لیکن همواره پاسخگوی شما هستیم.
در صورت نیاز به هر گونه توضیح بیشتر با ما تماس بگبرید مشاوران ما آماده پاسخگویی و راهنمایی شما هستند.
فروش : تلفن ۰۲۱۸۸۵۳۳۲۶۶ داخلی ۴۰۰ از ساعت ۸ صبح الی ۱۷ و داخلی ۴۵۰ از ساعت ۸ صبح الی ۲۲ شب
ايميل فروش : cso@abrestan.com
پشتیبانی : از طريق رای چت در صفحات سايت و برنامه از ساعت ۸ صبح الی ۲۲ و در صورت لزوم تماس با داخلی ۴۴۰
ايميل پشتيیانی : support@abrestan.com

اشتراک گذاری در :
اخبار پر بازدید
جشنواره عید ۱۳۹۹
محمدرضا آسایش
جشنواره ها
۱۰ اسفند ۱۳۹۸
جشنواره عید ۹۹
متاسفانه امسال در آستانه نوروز ۱۳۹۹ ، با شیوع دامنگیر ویروس کرونا مواجه شدیم که کسب و کارها را با چالش های جدی مواجه کرده است. در این شرایط "دور کاری" بهترین راهکار برای ادامه فعالیت های کسب و کار ها است که نرم افزار جامع مدیریت کسب و کار آنلاین ابرستان راهکاری مطمئن و ارزان برای این منظور است. ابرستان به ارزان بودن خود بسنده نکرده است و به منظور تسهيل کسب و کارها در دسترسی آسان تر به این ابزار، با ارائه کد تخفیف "9930" شرایط تهیه این ابزار کارآمد را تا 47% تخفیف برای خریداران خود تا 29 اسفند 98 مهیا نموده است.
منتشر شده توسط: محمدرضا آسایش
ادامه
عبور از مرز ۶۰۰۰ هزار کاربر
محمدرضا آسایش
اخبار ابرستان
۴ اسفند ۱۳۹۸
با شما بزرگ شدیم !
با توجه به تلاش بی وقفه تیم نرم افزار حسابداری ابرستان(فنی، پشتببانی و فروش) و قرار گرفتن امکانات بیشتر همچون امکان پورسانت بازاریاب ها و ماژول برنامه ریزی تولید و همچنین تبلیغ ابرستان در متروی تهران، استقبال بیشتری از نرم افزار طی بک ماه گذشته شد و تعداد کاربران آن از ۶۰۰۰ نفر عبور کرد.
منتشر شده توسط: محمدرضا آسایش
ادامه
برنامه ریزی تولید در ابرستان
کارشناس ابرستان
تازه‌های ابرستان
۱۳ بهمن ۱۳۹۸
برنامه ريزی توليد در ابرستان
تمامی کسب و کارهای توليدی نياز به ابزار حسابداری توليد هستند. ميزان پيچيدگی نحوه محاسبه و بروز رسانی حساب ها در کسب وکارهای توليدی همواره يکی از دغدغه های صاحبان کسب وکار ها و حسابداران توليدی است. ابزار برنامه ريزی توليد ابرستان ، ابزاری ساده ، هوشمند و چابک برای انجام اين امور است که با حذف امور زائد و پيچيدگی های برنامه ريزی توليد در کارخانجانت بزرگ ، برای کسب وکارهای کوچک و متوسط بهينه سازی شده است.
منتشر شده توسط: سجاد اسکندریان
ادامه