۰۲۱-۸۸۵۳۳۲۶۶
× تعرفه ها
ابرستان
دسته بندی موضوع : اخبار ابرستان
اعلام اسامی برندگان قرعه کشی نظرسنجی ابرستان
نویسنده :
منتشر شده در تاریخ :
مدت زمان لازم برای مطالعه :
محمدرضا آسایش
محمدرضا آسایش
مدیر وبسایت ابرستان
۲۴ آبان ۱۳۹۸
۷ دقیقه

شما در حال خواندن مطلب اعلام اسامی برندگان قرعه کشی نظرسنجی ابرستان هستید:

نظر سنجی ابرستان

نرم افزار حسابداری یکپارچه و آنلاین ابرستان در راستای پوشش نیازهای بیش از ۴۰۰۰ مشترک خود اقدام به دریافت نظرات آنها نمود که ۴۱۷ نفر از مشترکین در نظرسنجی شرکت نمودند. این نظر سنجی از تاریخ ۱۴ مهر لغایت ۱۴ آبان برای مشترکین نرم افزار ابرستان ارسال گردید که در این نظرسنجی مشترکین به بیش از ۵۰ سئوال در ۵ بخش پاسخ دادند. سئوالات در بخش های دموگرافی، میزان رضایت از شرکت، میزان رضایت از محصول، میزان آمادگی و پذیرش فناوری ابری و نیازهای مورد نظر مشتریان طراحی شده بود. در این نظرسنجی هر مشترک بطور متوسط ۱۴ دقیقه و ۵۱ ثانیه برای پاسخ به سئوالات صرف نمود. قرعه کشی با توجه به اینکه ارائه نظرات مشترکین عزیز مستلزم صرف زمان و انرژی آنها بود، بر آن شدیم تا با مشارکت دادن آنها در قرعه کشی و ارائه جایزه، سهمی کوچک در جبران آن برداریم

لذا سیستم قرعه کشی براساس میزان مشارکت افراد در پاسخ دهی به سئوالات طراحی گردید. بدین نحو که ابتدا پاسخ دهندگان بر اساس امتیاز به سه گروه طلایی، نقره ای و برنزی تقسیم می شوند. سپس برندگان، بصورت تصادفی از میان هر گروه انتخاب می شوند. مبلغ و نحوه قرعه کشی این نظرسنجی به ۹ نفر از مشارکت کنندگان به شرح ذیل پرداخت شده است :

الف) ۲ نفر از گروه طلایی هریک ۱ میلیون تومان

ب) ۳ نفر از گروه نقره ای هریک ۴۰۰ هزار تومان

ج) ۳ نفر از گروه برنزی هر یک ۲۰۰ هزار تومان

قرعه کشی همزمان با میلاد حضرت رسول اکرم و شانزدهیمن سالگرد تاسیس شرکت عصر فناوری دانش (مالک و توسعه دهنده ابرستان) در تاریخ ۲۲ آبان ماه برگزار گردید و برندگان آن به شرح ذیل مشخص شدند.

اسامی برندگان نظر سنجی ابرستان

( الف ) برندگان طلایی ( جایزه ده میلیون ریالی )

( ب ) برندگان نقره ای ( جایزه ۴ میلیون ریالی )

( ج ) برندگان برنزی ( جایزه ۲ میلیون ریالی )

اشتراک گذاری در :
اخبار پر بازدید
جشنواره عید ۱۳۹۹
محمدرضا آسایش
جشنواره ها
۱۰ اسفند ۱۳۹۸
جشنواره عید ۹۹
متاسفانه امسال در آستانه نوروز ۱۳۹۹ ، با شیوع دامنگیر ویروس کرونا مواجه شدیم که کسب و کارها را با چالش های جدی مواجه کرده است. در این شرایط "دور کاری" بهترین راهکار برای ادامه فعالیت های کسب و کار ها است که نرم افزار جامع مدیریت کسب و کار آنلاین ابرستان راهکاری مطمئن و ارزان برای این منظور است. ابرستان به ارزان بودن خود بسنده نکرده است و به منظور تسهيل کسب و کارها در دسترسی آسان تر به این ابزار، با ارائه کد تخفیف "9930" شرایط تهیه این ابزار کارآمد را تا 47% تخفیف برای خریداران خود تا 29 اسفند 98 مهیا نموده است.
منتشر شده توسط: محمدرضا آسایش
ادامه
عبور از مرز ۶۰۰۰ هزار کاربر
محمدرضا آسایش
اخبار ابرستان
۴ اسفند ۱۳۹۸
با شما بزرگ شدیم !
با توجه به تلاش بی وقفه تیم نرم افزار حسابداری ابرستان(فنی، پشتببانی و فروش) و قرار گرفتن امکانات بیشتر همچون امکان پورسانت بازاریاب ها و ماژول برنامه ریزی تولید و همچنین تبلیغ ابرستان در متروی تهران، استقبال بیشتری از نرم افزار طی بک ماه گذشته شد و تعداد کاربران آن از ۶۰۰۰ نفر عبور کرد.
منتشر شده توسط: محمدرضا آسایش
ادامه
برنامه ریزی تولید در ابرستان
کارشناس ابرستان
تازه‌های ابرستان
۱۳ بهمن ۱۳۹۸
برنامه ريزی توليد در ابرستان
تمامی کسب و کارهای توليدی نياز به ابزار حسابداری توليد هستند. ميزان پيچيدگی نحوه محاسبه و بروز رسانی حساب ها در کسب وکارهای توليدی همواره يکی از دغدغه های صاحبان کسب وکار ها و حسابداران توليدی است. ابزار برنامه ريزی توليد ابرستان ، ابزاری ساده ، هوشمند و چابک برای انجام اين امور است که با حذف امور زائد و پيچيدگی های برنامه ريزی توليد در کارخانجانت بزرگ ، برای کسب وکارهای کوچک و متوسط بهينه سازی شده است.
منتشر شده توسط: سجاد اسکندریان
ادامه