۰۲۱-۸۸۵۳۳۲۶۶
× تعرفه ها
ابرستان
سوالات متداول
پاسخ تمامی سوالات پرسیده شده توسط کاربران در این مکان گردآوری شده است.
کاربران حق دارند تا قبل از خرید محصول از امکانات و ویژگی های آن کاملا آگاه شوند. ما در ابرستان این امکان را فراهم کرده ایم.
اگر کامپیوترم خراب شد یا ویروسی شد چه کاری باید انجام دهم؟
اگر حتی کامپیوتر شما کلا از بین هم برود (بلا بدور !) از هر کامپیوتر و یا تبلت و تلفن هوشمند دم دست خودتان میتوانید ادامه کارهایتان را انجام دهید. حتی کار کردن با ویروسی ترین کامپیوتر دنیا! هم اطلاعات شما را آلوده نخواهد کرد چون اطلاعات شما در محیط امن رایانش ابری ابرستان نگهداری میشوند.
با چه وسیله و دستگاهی می توانیم از نرم افزار ابرستان استفاده کنیم؟
شما می توانید با هر دستگاهی اعم از لپ تاپ، تبلت، pc، تلفن همراه و... از نرم افزار ابرستان با ورد به سایت ابرستان استفاده نمایید.
آیا نرم افزار ابرستان قابلیت ورود اطلاعات از excel را دارد؟
بله، شما می توانید اطلاعات طرف حساب ها و کالاها و یا خدمات تان را با توجه به نمونه قابل دانلود موجود در نرم افزار وارد نرم افزار نمایید.
هزینه ورود به ابرستان چقدر است؟
ورد به برنامه حسابداری تحت وب ابرستان رايگان است. شما به راحتی می توانید وارد سایت www.abrestan.com شوید و وارد قسمت شروع رایگان شده و با ثبت نام رایگان وارد ابرستان شويد.
هزینه نرم افزار ابرستان چقدر می باشد؟
هزینه نرم افزار ابرستان به صورت اشتراکی ماهیانه و سالیانه می باشد و بستگی به تعداد طرف حساب ها و کالای هر شرکت دارد شما می توانید با مراجعه با لینک تعرفه های ابرستان https://abrestan.com/store/ قیمت های نرم افزار را مشاهده نمایید. هزینه حداقل 39 هزار تومان و حداکثر 99 هزار تومان در ماه می باشد.
هزینه هر کسب و کار و یا شعبه جدید چقدر می باشد؟
هزینه هر کسب و کار و یا شعبه جدید یکسان است و بستگی به تعداد کالا و طرف حساب آن دارد.
هزینه هر کاربر اضافه چقدر است؟
هزینه هر کاربر اضافه در ابرستان فقط ماهی 10 هزار تومان است.
هزینه پشتیبانی ابرستان چقدر است ؟
صفر!! هیچ هزینه پشتیبانی جداگانه ای از شما اخذ نمیگردد.
آیا نرم افزار نیاز به نصب دارد؟
خیر، با توجه به آنلاین بودن نرم افزار شما می توانید با هر مرور گری وارد سایت ابرستان شده و با نرم افزار کار کنید.
چگونه می توانیم نمایندگی نرم افزار ابرستان را بگیریم؟
شما می توانید با ورود با لینک https://abrestan.com/networks/sales-representative/ از شرایط اخذ نمایندگی ابرستان آگاه شوید و یا با شماره 021885533266 داخلی 450 تماس حاصل فرمایید.
آیا ابرستان نرم افزار تلفن همراه دارد؟
خیر. ابرستان آنلاین است و اپلیکیشن تلفن همراه ندارد.
نرم افزار حسابداری ابرستان چه نرم افزاری است؟
ابرستان ، یک نرم افزار حسابداری یکپارچه تحت وب و آنلاين است که بر اساس فناوری رايانش ابری cloud computing تهیه شده است.
هزینه آموزش ابرستان چقدر است؟
صفر، برای آموزش ابرستان هیچ هزینه ای دریافت نمی گردد و کاملا رایگان است. می توانید علاوه بر استفاده از فیلم های آموزشی رایگان در سايت ابرستان به مدت سه ساعت و رایگان نحوه استفاده از آن را در یکی از نمایندگی های ابرستان یاد بگیرید.
مهلت استفاده رایگان از ابرستان چه مدت است و در این مدت چه سطحی از امکانات ابرستان قابل استفاده است؟
به مدت ۱۴ روز می توانید از تمامی امکانات نرم افزار ابرستان بهره مند شوید. در تمام این مدت دسترسی به تمامی امکانات ابرستان باز است و هیچ محدودیتی در استفاده از ابرستان ندارید.
اطلاعات مشتریان در کجا ذخیره می گردد؟
اطلاعات نرم افزار ابرستان در امن ترین دیتا سنتر های جهان ضبط و نگهداری می شود. هر کاربر از طريق ارتباط امن و رمز گذاری شده صرفا با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود به داده های خود دسترسی دارد. این داده ها برای دیگر کاربران غیر قابل دسترس و مشاهده می باشد.
در چه مکانی می توانیم از نرم افزار ابرستان استفاده کنیم؟
با توجه به آنلاین بودن نرم افزار در هر مکانی که شما دسترسی به اینترنت داشته باشید می توانید از نرم افزار استفاده کنید. فرقی نمی کند در منزل باشيد یا محل کار یا مسافرت. ابرستان همواره در دسترس شما است.
نرم افزار ابرستان برای چه مشاغلی مناسب است؟
ابرستان نرم افزار جامع برای کسب و کارهای کوچک تا متوسط است . صاحبان کسب و کار ها می توانند به راحتی فعالیت های خرید و فروش خود را مکانیزه نموده و تمامی دریافت و پرداخت ها را با طرف حساب هایشان در ابرستان ثبت کنند. ابرستان تمامی اسناد حسابداری را بصورت اتوماتیک در برنامه حسابداری ثبت و نگهداری می کند. با ابرستان راحت کار کنید!
مزیت ویژه نرم افزار مبتنی بر رایانش ابری چیست؟
مزیت اصلی رایانش ابری در این است که اطلاعات فقط بر روی یک سرور یا یک دیتا سنتر در اینترنت قرار ندارند. اطلاعات همزمان بر روی چندین سرور در چندین دیتاسنتر مختلف در نقاط مختلف دنیا قرار داده میشوند. در نتیجه حتی اگر یکی از دیتا سنترها از بین برود اطلاعات مشابهی که در سایر دیتاسنتر ها هستند در اختیار کاربر قرار داده میشود. ولی مزیت اصلی رایانش ابری در رایانش آن است. قابلیتهای سخت افزارهای مختلف اعم از قدرت پردازشگر و حافظه و … بر روی همدیگر موثرند. در نتیجه یک سرور میتواند قدرت پردازشی فراتر از توان سخت افزاری خودش را به کاربر ارائه نماید چون از امکانات موازی چندین پردازشگر سرورهای مختلف استفاده مینماید.
آیا نرم افزار ابرستان با هر پلت فرم و هر مرورگری کار می کند؟
بله، چون نرم افزار نیاز به نصب ندارد و کاملا آنلاین می باشد شما می توانید با هر پلت فرمی و هر مرورگری با نرم افزار کار کنید.
مهلت استفاده رایگان از ابرستان چه مدت است و در این مدت چه سطحی از امکانات ابرستان قابل استفاده است؟
به مدت ۱۴ روز می توانید از تمامی امکانات نرم افزار ابرستان بهره مند شوید.
نرم افزار حسابداری ابرستان دارای چه ماژول هایی است؟
نرم افزار ابرستان تمامی ماژول های مورد نياز کسب و کار را دارد، که عبارت است از سیستم خرید و فروش ، سیستم حسابداری، سیستم دریافت و پرداخت و خزانه داری، سیستم انبار، سیستم برنامه ریزی تولید و امکانات مدیريت پورسانت بازاریاب می باشد.
کد معرف در هنگام ثبت نام رایگان چیست و چه مزیتی برای استفاده کننده آن دارد؟
هر کاربری که موقع ثبت نام کد معرف معتبری را وراد نماید در هنگام خرید لایسنس های نرم افزار ابرستان به طور اتوماتیک 10% تخفیف می گیرد. کد معرف يک کد جادویي برای ثبت نام کنندگان است که ارزش آن برای استفاده کننده آن تخفيف مادام العمر 10 درصدی است. این کد فقط و فقط در مرحله ورود و ثبت نام قابل استفاده است و پس از ورود ديگر نمی توانید آن را استفاده کنید. پس اگر ابرستان را کسی به شما معرفی کرده است حتما کد معرف را از او بخواهید بعد ثبت نام کنید. برای آَشنايي با کد معرف اينجا کلیک کنید.
کاربرد و مزیت کد معرف برای معرفی کننده آن چیست؟
کد معرف ابزاری است که علاوه بر امتياز و تخفیف برای استفاده کننده آن ، برای معرفی کننده آن هم مزيت دارد. با این ابزار به همان اندازه که استفاده کننده امتیاز داده می شود به معرفی کننده هم اعتبار داده می شود. در حقیقت مادامیکه استفاده کننده از کد معرف از ابرستان خرید کند به میزان 10 درصد از تمامی خرید ها به معرفی کننده پورسانت داده می شود. لازم به ذکر است این پورسانت بصورت شبکه ای برای تمامی خرید های آتی معرف های بعدی هم منظور خواهد شد. . برای آَشنايي با کد معرف اينجا کلیک کنید.
آیا نرم افزار ابرستان قابلیت اضافه کردن عکس و یا ضمیه را دارد؟
بله، شما می توانید برای هر طرف حساب و یا کالا، یک عکس و یا تصویری را به آن اضافه و یا ضمیمه کنید.
آیا نرم افزار ابرستان قابلیت اتصال به فروشگاه های اینترنتی و یا صفحات فروش مجازی را دارد؟
بله، تنها نیاز به برقرای ارتباط API می باشد و هزینه ای مجزا جهت برقرای ارتباط دریافت خواهد شد.
آیا برای موسسات آموزشی و دانشگاهی شرایط ویژه ای در نظر گرفته شده است؟
بله، هر موسسه آموزشی و یا دانشگاهی با مراجعه به لینک https://abrestan.com/networks/institutes/ می توند از شریاط ویژه ابرستان برای آن موسسات آگاه شود و جهت همکاری بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02188533266 داخلی 450 تماس حاصل نمایند.
برنامه حسابداری ابرستان با چه سیستم عاملی کار می کند؟
ابرستان يک نرم افزار مالتی پلت فرم است که بر روی تمامی سیستم عامل ها مانند ویندوز ، لینوکس ، مک و اندروید و iOS کار می کند. کافی است از مرورگر موجود در سیستم عامل به ابرستان وصل شده و وارد آن شويد. می توانید از تمامی مرورگر های رایج مانند گوگل کروم، فایر فاکس ، اینترنت اکسپلورر ، سافاری و ... استفاده کنید.
برای کار با ابرستان به چه سخت افزاری نیاز دارم؟
از آنجاییکه برای استفاده از ابرستان نیازی به نصب و دانلود نرم افزار حسابداری نداريد ، با هر سخت افزاری می توانید وارد نرم افزار شوید و با آن کار کنید. کافی است آن سخت افزار به اینترنت متصل باشد و از طریق مرورگرها وارد محیط نرم افزار ابرستان شوید.
در چه زمانی می توانیم از نرم افزار ابرستان استفاده کنیم؟
با توجه به آنلاین بودن نرم افزار ابرستان شما می توانید در تمامی ساعات شبانه روز از نرم افزار استفاده کنید.
چگونه می توان دمو نرم افزار را دید؟
دمو و استفاده از نرم افزار به مدت 14 روز رایگان است. برای مشاهده امکانات و استفاده عملی از نرم افزار می توانید با وارد کردن يک موبایل يا ایمیل در سايت ابرستان ثبت نام کرده و در همان لحظه وارد نرم افزار شوید. برای شروع و استفاده از نرم افزار با ثبت نام رایگان شروع کنید.
در صورت محدود شدن دسترسی به اینترنت بین الملل آیا نرم افزار ابرستان باز هم کار می کند؟
بله، با توجه به اینکه یکی از سرور های ابرستان بر روی شبکه ملی ایران می باشد حتی با محدود شدن اطلاعات باز هم نرم افزار برای تمامی کاربران در ایران و در سراسر جهان قابل دسترس می باشد.
دانلود و نصب برنامه حسابداری ابرستان چگونه است؟
نرم افزار حسابداری ابرستان، نيازی به دانلود و نصب ندارد. زیرا این نرم افزار حسابداری آنلاین و برنامه حسابداری تحت وب است. برای استفاده از نرم افزار فقط کافی است در ابرستان ثبت نام کنید و از تمامی امکانات و نرم افزارهای موجود در آن به رایگان استفاده کنید. برای ورود به ابرستان اینجا کلیک کنید.
آیا می توان از نرم افزار خروجی excel داشت؟
بله، شما می توانید از تمامی گزارشات موجود در نرم افزار خروجی excel تهیه کنید.
چگونه می توانم ثبت نام رایگان داشته باشم؟
در بالای همین صفحه روی دکمه‌ی شروع رایگان کلیک کنید و با کامل کردن اطلاعات درخواستی به راحتی یک حساب کاربری در ابرستان ایجاد کنید.
آیا می توان در نرم افزار ابرستان چندین شرکت و یا شعبه به صورت مجزا ایجاد کرد؟
بله به صورت کامل، شما می توانید به تعداد دلخواه شرکت و شعبه در نرم افزار ایجاد کنید و قابلیت انتقال اطلاعات از شرکتی به شرکت دیگر را دارد.
نرم افزار ابرستان چند سطحی است؟
نرم افزار ابرستان در حال حاضر چهار سطحی است و در آینده نزدیک شش و یا هفت سطحی خواهد شد.
آیا برای کار کردن با نرم افزار ابرستان نیاز به تعریف کدینگ می باشد؟
خیر، کدینگ ها طبق الگو و کاملا استاندارد در نرم افزار موجود است و هر شرکتی می تواند کدینگ های قابل ویرایش را ویرایش نماید و یا کدینگی را اضافه کند.
آیا می توان در نرم افزار ابرستان کاربران متعدد داشت و دسترسی مختلف برایشان ایجاد کرد؟
بله، شما در نرم افزار ابرستان می توانید نامحدود کاربر برای کسب و کارتان داشته باشد و متنایب با نقش هر کاربر دسترسب مجزا برای شان تعریف کنید.
تعداد کاربران نرم افزار ابرستان در حال حاضر چه تعداد است؟
در حال حاضر بیش از 6000 کاربر از نرم افزار ابرستان استفاده می کنند.
آیا برای شرکت های خدمات مالی و یا دانشجویان و هنرجویان حسابداری تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته شده است؟
بله، شرکت های خدمات مالی و مالیاتی و یا دانشجویان و هنرجویان حسابداری می توانند با داشتن کد معرف دانشگاه و یا آموزشگاه و یا تماس با واحد فروش شرکت 02188533266 داخلی 450 از تخفیفات خود اطلاع یافته و استفاده نمایند.
آیا پورسانت معرف فقط یکبار پرداخت خواهد شد؟
خیر، پس از هر خرید کاربر از نرم افزار ابرستان به حساب فرد معرف پورسانت واریز می گردد و چنانچه کاربر، کاربر دیگری را با استفاده از کد معرف خود معرفی نماید باز هم به حساب فرد معرف اول پورسانت واریز می شود.
آیا نرم افزار ابرستان قابلیت بکاپ گیری دارد؟
بله، شما می توانید هر زمانی که مایل بود از نرم افزار بکاپ به صورت خروجی csv گرفته و استفاده نمایید.
نرم افزار ابرستان جهت چه مشاغلی مناسب است؟
ابرستان جهت کسب و کارهای کوچک تا متوسط مناسب است و در حال حاضر جهت مشاغل خدماتی و بازرگانی طراحی شده است.
پس از استفاده 14 روز رایگان و یا انقضای نرم افزار ، آیا اطلاعات از بین می رود؟
خیر اطلاعات تمامی مشتریان مانا و ماندگار است و شما می توانید همیشه با ورود به نرم افزار ابرستان اطلاعات خود را مشاهده نمایید اما برای استفاده و ثبت اطلاعات باید اشتراک استفاده از نرم افزار را تمدید نماييد.
جهت استفاده از ابرستان نیاز به اتصال به اینترنت دارم؟
بله ، نرم افزار حسابداری ابرستان آنلاین می باشد و در تمامی مراحل استفاده از نرم افزار لازم است اتصال به اینترنت را داشته باشید.
چگونه می‌توانم ابرستانم را به آخرین نسخه ارتقا دهم ؟
شما همواره با جدیدترین و آخرین نسخه نرم افزار کار میکنید بدون آنکه نیاز باشد آنرا دانلود و یا نصب مجدد کنید. همه چیز بر روی فضای ابری ابرستان برایتان اجرا میشود.
نرم افزار حسابداری ابری همان نرم افزار تحت وب است؟
خیر به طور کلی نرم افزار تحت وب همان نرم افزار تحت شبکه است که یک نسخه از نرم افزار بر روی کامپیوتر دفتر مرکزی (نسخه سرور) و یک نسخه بر روی کامپیوتر استفاده کننده (نسخه کلاینت) نصب میشود که در فواصل دورتر به دلیل عدم امکان کابل کشی بین کامپیوتر استفاده کننده و دفتر مرکزی، از طریق اینترنت این ارتباط را برقرار میکنند و همه چیز وابسته به کامپیوتر دفتر مرکزی میباشد.
آیا ابرستان، نرم افزار تلفن همراه دارد؟
خیر. ابرستان آنلاین است و اپلیکیشن تلفن همراه نیاز ندارد. ليکن طراحی نرم افزار ابرستان به گونه ای است که بر روی تمامی تبلت ها و تلفن های هوشمند نیز کار می کند. اما برای کارايي بهتر باید از کامپیوتر استفاده کنید.
از چه طریقی می توانیم ابرستان را آموزش ببینیم و پشتیبانی داشته باشیم؟
شما می توانید از طریق فایل های ویدئویی در سایت ابرستان به نشانی https://abrestan.com/college/?tab=27 مراجعه کرده و تمامی آموزش ابرستان را به صورت کامل ملاحظه نمایید و یا از طریق نرم افزار چت موجود در ابرستان سوالات مربوط به خود را پرسیده و در سریع ترین زمان به سوالات شما پاسخ داده می شود و یا می توانید با تلفن شرکت به شماره 02188533266 داخلی 440 و سوالات خود را بپرسید و یا به مراکز آموزشی ابرستان یا نمایندگی های ابرستان در استان خود رجوع کرده و آموزش رایگان دریافت کنید.
چگونه می توانیم از کد معرف خود آگاه شويم؟
پس از ثبت نام در نرم افزار پس از ورود به کسب و کار بر روی آیکون قلب در منو برنامه (معرفی به دوستان) کلیک کرده و کد معرف خود را دریافت نمایید.
با چه وسیله و دستگاهی می توانیم از نرم افزار ابرستان استفاده کنیم؟
شما می توانید با هر دستگاهی اعم از لپ تاپ، تبلت، pc، تلفن همراه و... از نرم افزار ابرستان با ورد به سایت ابرستان استفاده نمایید.
آیا نرم افزار ابرستان قابلیت ورود اطلاعات از excel را دارد؟
بله، شما می توانید اطلاعات طرف حساب ها و کالاها و یا خدمات تان را با توجه به نمونه قابل دانلود موجود در نرم افزار وارد نرم افزار نمایید.
هزینه ورود به ابرستان چقدر است؟
ورد به برنامه حسابداری تحت وب ابرستان رايگان است. شما به راحتی می توانید وارد سایت www.abrestan.com شوید و وارد قسمت شروع رایگان شده و با ثبت نام رایگان وارد ابرستان شويد.
هزینه نرم افزار ابرستان چقدر می باشد؟
هزینه نرم افزار ابرستان به صورت اشتراکی ماهیانه و سالیانه می باشد و بستگی به تعداد طرف حساب ها و کالای هر شرکت دارد شما می توانید با مراجعه با لینک تعرفه های ابرستان https://abrestan.com/store/ قیمت های نرم افزار را مشاهده نمایید. هزینه حداقل 39 هزار تومان و حداکثر 99 هزار تومان در ماه می باشد.
هزینه هر کسب و کار و یا شعبه جدید چقدر می باشد؟
هزینه هر کسب و کار و یا شعبه جدید یکسان است و بستگی به تعداد کالا و طرف حساب آن دارد.
هزینه هر کاربر اضافه چقدر است؟
هزینه هر کاربر اضافه در ابرستان فقط ماهی 10 هزار تومان است.
هزینه پشتیبانی ابرستان چقدر است ؟
صفر!! هیچ هزینه پشتیبانی جداگانه ای از شما اخذ نمیگردد.
آیا نرم افزار نیاز به نصب دارد؟
خیر، با توجه به آنلاین بودن نرم افزار شما می توانید با هر مرور گری وارد سایت ابرستان شده و با نرم افزار کار کنید.
چگونه می توانیم نمایندگی نرم افزار ابرستان را بگیریم؟
شما می توانید با ورود با لینک https://abrestan.com/networks/sales-representative/ از شرایط اخذ نمایندگی ابرستان آگاه شوید و یا با شماره 021885533266 داخلی 450 تماس حاصل فرمایید.
آیا ابرستان نرم افزار تلفن همراه دارد؟
خیر. ابرستان آنلاین است و اپلیکیشن تلفن همراه ندارد.
نرم افزار حسابداری ابرستان چه نرم افزاری است؟
ابرستان ، یک نرم افزار حسابداری یکپارچه تحت وب و آنلاين است که بر اساس فناوری رايانش ابری cloud computing تهیه شده است.
هزینه آموزش ابرستان چقدر است؟
صفر، برای آموزش ابرستان هیچ هزینه ای دریافت نمی گردد و کاملا رایگان است. می توانید علاوه بر استفاده از فیلم های آموزشی رایگان در سايت ابرستان به مدت سه ساعت و رایگان نحوه استفاده از آن را در یکی از نمایندگی های ابرستان یاد بگیرید.
مهلت استفاده رایگان از ابرستان چه مدت است و در این مدت چه سطحی از امکانات ابرستان قابل استفاده است؟
به مدت ۱۴ روز می توانید از تمامی امکانات نرم افزار ابرستان بهره مند شوید. در تمام این مدت دسترسی به تمامی امکانات ابرستان باز است و هیچ محدودیتی در استفاده از ابرستان ندارید.
اطلاعات مشتریان در کجا ذخیره می گردد؟
اطلاعات نرم افزار ابرستان در امن ترین دیتا سنتر های جهان ضبط و نگهداری می شود. هر کاربر از طريق ارتباط امن و رمز گذاری شده صرفا با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود به داده های خود دسترسی دارد. این داده ها برای دیگر کاربران غیر قابل دسترس و مشاهده می باشد.
در چه مکانی می توانیم از نرم افزار ابرستان استفاده کنیم؟
با توجه به آنلاین بودن نرم افزار در هر مکانی که شما دسترسی به اینترنت داشته باشید می توانید از نرم افزار استفاده کنید. فرقی نمی کند در منزل باشيد یا محل کار یا مسافرت. ابرستان همواره در دسترس شما است.
نرم افزار ابرستان برای چه مشاغلی مناسب است؟
ابرستان نرم افزار جامع برای کسب و کارهای کوچک تا متوسط است . صاحبان کسب و کار ها می توانند به راحتی فعالیت های خرید و فروش خود را مکانیزه نموده و تمامی دریافت و پرداخت ها را با طرف حساب هایشان در ابرستان ثبت کنند. ابرستان تمامی اسناد حسابداری را بصورت اتوماتیک در برنامه حسابداری ثبت و نگهداری می کند. با ابرستان راحت کار کنید!
آیا نرم افزار ابرستان با هر پلت فرم و هر مرورگری کار می کند؟
بله، چون نرم افزار نیاز به نصب ندارد و کاملا آنلاین می باشد شما می توانید با هر پلت فرمی و هر مرورگری با نرم افزار کار کنید.
مهلت استفاده رایگان از ابرستان چه مدت است و در این مدت چه سطحی از امکانات ابرستان قابل استفاده است؟
به مدت ۱۴ روز می توانید از تمامی امکانات نرم افزار ابرستان بهره مند شوید.
نرم افزار حسابداری ابرستان دارای چه ماژول هایی است؟
نرم افزار ابرستان تمامی ماژول های مورد نياز کسب و کار را دارد، که عبارت است از سیستم خرید و فروش ، سیستم حسابداری، سیستم دریافت و پرداخت و خزانه داری، سیستم انبار، سیستم برنامه ریزی تولید و امکانات مدیريت پورسانت بازاریاب می باشد.
کد معرف در هنگام ثبت نام رایگان چیست و چه مزیتی برای استفاده کننده آن دارد؟
هر کاربری که موقع ثبت نام کد معرف معتبری را وراد نماید در هنگام خرید لایسنس های نرم افزار ابرستان به طور اتوماتیک 10% تخفیف می گیرد. کد معرف يک کد جادویي برای ثبت نام کنندگان است که ارزش آن برای استفاده کننده آن تخفيف مادام العمر 10 درصدی است. این کد فقط و فقط در مرحله ورود و ثبت نام قابل استفاده است و پس از ورود ديگر نمی توانید آن را استفاده کنید. پس اگر ابرستان را کسی به شما معرفی کرده است حتما کد معرف را از او بخواهید بعد ثبت نام کنید. برای آَشنايي با کد معرف اينجا کلیک کنید.
کاربرد و مزیت کد معرف برای معرفی کننده آن چیست؟
کد معرف ابزاری است که علاوه بر امتياز و تخفیف برای استفاده کننده آن ، برای معرفی کننده آن هم مزيت دارد. با این ابزار به همان اندازه که استفاده کننده امتیاز داده می شود به معرفی کننده هم اعتبار داده می شود. در حقیقت مادامیکه استفاده کننده از کد معرف از ابرستان خرید کند به میزان 10 درصد از تمامی خرید ها به معرفی کننده پورسانت داده می شود. لازم به ذکر است این پورسانت بصورت شبکه ای برای تمامی خرید های آتی معرف های بعدی هم منظور خواهد شد. . برای آَشنايي با کد معرف اينجا کلیک کنید.
آیا نرم افزار ابرستان قابلیت اضافه کردن عکس و یا ضمیه را دارد؟
بله، شما می توانید برای هر طرف حساب و یا کالا، یک عکس و یا تصویری را به آن اضافه و یا ضمیمه کنید.
آیا نرم افزار ابرستان قابلیت اتصال به فروشگاه های اینترنتی و یا صفحات فروش مجازی را دارد؟
بله، تنها نیاز به برقرای ارتباط API می باشد و هزینه ای مجزا جهت برقرای ارتباط دریافت خواهد شد.
آیا برای موسسات آموزشی و دانشگاهی شرایط ویژه ای در نظر گرفته شده است؟
بله، هر موسسه آموزشی و یا دانشگاهی با مراجعه به لینک https://abrestan.com/networks/institutes/ می توند از شریاط ویژه ابرستان برای آن موسسات آگاه شود و جهت همکاری بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02188533266 داخلی 450 تماس حاصل نمایند.
برنامه حسابداری ابرستان با چه سیستم عاملی کار می کند؟
ابرستان يک نرم افزار مالتی پلت فرم است که بر روی تمامی سیستم عامل ها مانند ویندوز ، لینوکس ، مک و اندروید و iOS کار می کند. کافی است از مرورگر موجود در سیستم عامل به ابرستان وصل شده و وارد آن شويد. می توانید از تمامی مرورگر های رایج مانند گوگل کروم، فایر فاکس ، اینترنت اکسپلورر ، سافاری و ... استفاده کنید.
برای کار با ابرستان به چه سخت افزاری نیاز دارم؟
از آنجاییکه برای استفاده از ابرستان نیازی به نصب و دانلود نرم افزار حسابداری نداريد ، با هر سخت افزاری می توانید وارد نرم افزار شوید و با آن کار کنید. کافی است آن سخت افزار به اینترنت متصل باشد و از طریق مرورگرها وارد محیط نرم افزار ابرستان شوید.
در چه زمانی می توانیم از نرم افزار ابرستان استفاده کنیم؟
با توجه به آنلاین بودن نرم افزار ابرستان شما می توانید در تمامی ساعات شبانه روز از نرم افزار استفاده کنید.
چگونه می توان دمو نرم افزار را دید؟
دمو و استفاده از نرم افزار به مدت 14 روز رایگان است. برای مشاهده امکانات و استفاده عملی از نرم افزار می توانید با وارد کردن يک موبایل يا ایمیل در سايت ابرستان ثبت نام کرده و در همان لحظه وارد نرم افزار شوید. برای شروع و استفاده از نرم افزار با ثبت نام رایگان شروع کنید.
در صورت محدود شدن دسترسی به اینترنت بین الملل آیا نرم افزار ابرستان باز هم کار می کند؟
بله، با توجه به اینکه یکی از سرور های ابرستان بر روی شبکه ملی ایران می باشد حتی با محدود شدن اطلاعات باز هم نرم افزار برای تمامی کاربران در ایران و در سراسر جهان قابل دسترس می باشد.
دانلود و نصب برنامه حسابداری ابرستان چگونه است؟
نرم افزار حسابداری ابرستان، نيازی به دانلود و نصب ندارد. زیرا این نرم افزار حسابداری آنلاین و برنامه حسابداری تحت وب است. برای استفاده از نرم افزار فقط کافی است در ابرستان ثبت نام کنید و از تمامی امکانات و نرم افزارهای موجود در آن به رایگان استفاده کنید. برای ورود به ابرستان اینجا کلیک کنید.
آیا می توان از نرم افزار خروجی excel داشت؟
بله، شما می توانید از تمامی گزارشات موجود در نرم افزار خروجی excel تهیه کنید.
چگونه می توانم ثبت نام رایگان داشته باشم؟
در بالای همین صفحه روی دکمه‌ی شروع رایگان کلیک کنید و با کامل کردن اطلاعات درخواستی به راحتی یک حساب کاربری در ابرستان ایجاد کنید.
آیا می توان در نرم افزار ابرستان چندین شرکت و یا شعبه به صورت مجزا ایجاد کرد؟
بله به صورت کامل، شما می توانید به تعداد دلخواه شرکت و شعبه در نرم افزار ایجاد کنید و قابلیت انتقال اطلاعات از شرکتی به شرکت دیگر را دارد.
نرم افزار ابرستان چند سطحی است؟
نرم افزار ابرستان در حال حاضر چهار سطحی است و در آینده نزدیک شش و یا هفت سطحی خواهد شد.
آیا برای کار کردن با نرم افزار ابرستان نیاز به تعریف کدینگ می باشد؟
خیر، کدینگ ها طبق الگو و کاملا استاندارد در نرم افزار موجود است و هر شرکتی می تواند کدینگ های قابل ویرایش را ویرایش نماید و یا کدینگی را اضافه کند.
آیا می توان در نرم افزار ابرستان کاربران متعدد داشت و دسترسی مختلف برایشان ایجاد کرد؟
بله، شما در نرم افزار ابرستان می توانید نامحدود کاربر برای کسب و کارتان داشته باشد و متنایب با نقش هر کاربر دسترسب مجزا برای شان تعریف کنید.
تعداد کاربران نرم افزار ابرستان در حال حاضر چه تعداد است؟
در حال حاضر بیش از 6000 کاربر از نرم افزار ابرستان استفاده می کنند.
آیا برای شرکت های خدمات مالی و یا دانشجویان و هنرجویان حسابداری تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته شده است؟
بله، شرکت های خدمات مالی و مالیاتی و یا دانشجویان و هنرجویان حسابداری می توانند با داشتن کد معرف دانشگاه و یا آموزشگاه و یا تماس با واحد فروش شرکت 02188533266 داخلی 450 از تخفیفات خود اطلاع یافته و استفاده نمایند.
آیا پورسانت معرف فقط یکبار پرداخت خواهد شد؟
خیر، پس از هر خرید کاربر از نرم افزار ابرستان به حساب فرد معرف پورسانت واریز می گردد و چنانچه کاربر، کاربر دیگری را با استفاده از کد معرف خود معرفی نماید باز هم به حساب فرد معرف اول پورسانت واریز می شود.
آیا نرم افزار ابرستان قابلیت بکاپ گیری دارد؟
بله، شما می توانید هر زمانی که مایل بود از نرم افزار بکاپ به صورت خروجی csv گرفته و استفاده نمایید.
نرم افزار ابرستان جهت چه مشاغلی مناسب است؟
ابرستان جهت کسب و کارهای کوچک تا متوسط مناسب است و در حال حاضر جهت مشاغل خدماتی و بازرگانی طراحی شده است.
پس از استفاده 14 روز رایگان و یا انقضای نرم افزار ، آیا اطلاعات از بین می رود؟
خیر اطلاعات تمامی مشتریان مانا و ماندگار است و شما می توانید همیشه با ورود به نرم افزار ابرستان اطلاعات خود را مشاهده نمایید اما برای استفاده و ثبت اطلاعات باید اشتراک استفاده از نرم افزار را تمدید نماييد.
جهت استفاده از ابرستان نیاز به اتصال به اینترنت دارم؟
بله ، نرم افزار حسابداری ابرستان آنلاین می باشد و در تمامی مراحل استفاده از نرم افزار لازم است اتصال به اینترنت را داشته باشید.
چگونه می‌توانم ابرستانم را به آخرین نسخه ارتقا دهم ؟
شما همواره با جدیدترین و آخرین نسخه نرم افزار کار میکنید بدون آنکه نیاز باشد آنرا دانلود و یا نصب مجدد کنید. همه چیز بر روی فضای ابری ابرستان برایتان اجرا میشود.
آیا ابرستان، نرم افزار تلفن همراه دارد؟
خیر. ابرستان آنلاین است و اپلیکیشن تلفن همراه نیاز ندارد. ليکن طراحی نرم افزار ابرستان به گونه ای است که بر روی تمامی تبلت ها و تلفن های هوشمند نیز کار می کند. اما برای کارايي بهتر باید از کامپیوتر استفاده کنید.
از چه طریقی می توانیم ابرستان را آموزش ببینیم و پشتیبانی داشته باشیم؟
شما می توانید از طریق فایل های ویدئویی در سایت ابرستان به نشانی https://abrestan.com/college/?tab=27 مراجعه کرده و تمامی آموزش ابرستان را به صورت کامل ملاحظه نمایید و یا از طریق نرم افزار چت موجود در ابرستان سوالات مربوط به خود را پرسیده و در سریع ترین زمان به سوالات شما پاسخ داده می شود و یا می توانید با تلفن شرکت به شماره 02188533266 داخلی 440 و سوالات خود را بپرسید و یا به مراکز آموزشی ابرستان یا نمایندگی های ابرستان در استان خود رجوع کرده و آموزش رایگان دریافت کنید.
چگونه می توانیم از کد معرف خود آگاه شويم؟
پس از ثبت نام در نرم افزار پس از ورود به کسب و کار بر روی آیکون قلب در منو برنامه (معرفی به دوستان) کلیک کرده و کد معرف خود را دریافت نمایید.
اگر کامپیوترم خراب شد یا ویروسی شد چه کاری باید انجام دهم؟
اگر حتی کامپیوتر شما کلا از بین هم برود (بلا بدور !) از هر کامپیوتر و یا تبلت و تلفن هوشمند دم دست خودتان میتوانید ادامه کارهایتان را انجام دهید. حتی کار کردن با ویروسی ترین کامپیوتر دنیا! هم اطلاعات شما را آلوده نخواهد کرد چون اطلاعات شما در محیط امن رایانش ابری ابرستان نگهداری میشوند.
مزیت ویژه نرم افزار مبتنی بر رایانش ابری چیست؟
مزیت اصلی رایانش ابری در این است که اطلاعات فقط بر روی یک سرور یا یک دیتا سنتر در اینترنت قرار ندارند. اطلاعات همزمان بر روی چندین سرور در چندین دیتاسنتر مختلف در نقاط مختلف دنیا قرار داده میشوند. در نتیجه حتی اگر یکی از دیتا سنترها از بین برود اطلاعات مشابهی که در سایر دیتاسنتر ها هستند در اختیار کاربر قرار داده میشود. ولی مزیت اصلی رایانش ابری در رایانش آن است. قابلیتهای سخت افزارهای مختلف اعم از قدرت پردازشگر و حافظه و … بر روی همدیگر موثرند. در نتیجه یک سرور میتواند قدرت پردازشی فراتر از توان سخت افزاری خودش را به کاربر ارائه نماید چون از امکانات موازی چندین پردازشگر سرورهای مختلف استفاده مینماید.
نرم افزار حسابداری ابری همان نرم افزار تحت وب است؟
خیر به طور کلی نرم افزار تحت وب همان نرم افزار تحت شبکه است که یک نسخه از نرم افزار بر روی کامپیوتر دفتر مرکزی (نسخه سرور) و یک نسخه بر روی کامپیوتر استفاده کننده (نسخه کلاینت) نصب میشود که در فواصل دورتر به دلیل عدم امکان کابل کشی بین کامپیوتر استفاده کننده و دفتر مرکزی، از طریق اینترنت این ارتباط را برقرار میکنند و همه چیز وابسته به کامپیوتر دفتر مرکزی میباشد.