۰۲۱-۸۸۵۳۳۲۶۶
× تعرفه ها
ابرستان
دسته بندی موضوع : شبکه همکاری
موسسات آموزشی و دانشگاهی
نویسنده :
منتشر شده در تاریخ :
مدت زمان لازم برای مطالعه :
محمدرضا آسایش
محمدرضا آسایش
مدیروبسایت
۹ بهمن ۱۳۹۸
۷ دقیقه

با انتخاب ابرستان به عنوان شريک تجاری ، مهارت های عملی دانشجويان و کارآموزان حسابداری خود را افزايش دهيد!

مساله :

هدف از آموزش حسابداری ، آماده کردن دانشجو برای بازار کار است. ليکن در کنار آموزش مفاهيم پايه حسابداری همواره دغدغه افزايش مهارت های عملی هم برای آموزش دهنده و هم برای آموزش گيرنده مهم بوده و هست.

از آنجايي که مهيا کردن شرايط و ابزارهای لازم برای آموزش همواره گران و سخت است از اين رو آموزش عملی معمولا مغفول مانده و خود يکی از عواملی است که مانع جذب آموزش گيرندگان در بازار کار می شود.

راهکار :

امروزه پيشرفت علم و فناوری توانسته است پاسخ مناسب اين دغده ها باشد. ما در ابرستان با استفاده از مزايای فناوری ابری و تولید نرم افزار حسابداری ابری ابرستان شرايطی را فراهم آوريم که همه دانشجويان حسابداری بتوانند در هر زمان و در هر مکانی با هزينه های بسيار ارزان به تمامی نرم افزارهای لازم اعم از حسابداری ، بازرگانی ، خريد و فرش ، حسابداری توليدی ، انبارداری و خزانه دسترسی داشته باشند.

مزايای مشارکت موسسات آموزشی با ابرستان :

ما در اين مشارکت نفع همه طرف ها را تامين می کنيم .

دانشجويان :

 1. امکان خريد با تخفيف 50% از طريق دريافت کد تخفيف موسسه آموزشی
 2. امکان دسترسی هميشگی دانشجو به نرم افزار چه در کلاس درس ، چه در منزل يا مسافرت يا محل کار
 3. امکان دسترسی نامحدود به تمامی امکانات نرم افزارهای متداول بازار کار اعم از نرم افزارهای :
  ○ حسابداری
  ○ حسابداری بازرگانی ( خريد و فروش )
  ○ حسابداری توليدی
  ○ حسابداری خدماتی
  ○ انبارداری
  ○ خزانه ( دريافت و پرداخت و چک )

موسسات آموزشی :

نحوه تماس و درخواست مشارکت

برای کسب اطلاع بيشتر می توانيد با ارسال نام موسسه آموزشی و نام مسئول مربوطه به ايميل CSO@Abrestan.com يا ارسال درخواست به شماره فاکس 02188533267 و یا تماس در ساعات اداری به شماره 02188533266 داخلی 450 اقدام فرماييد.

هم اينک نيز می توانيد با ثبت نام رايگان در نرم افزار حسابداری ابرستان ضمن آشنايي با تمامی امکانات آن به مدت 14 روز از آن به صورت کاملا رایگان استفاده کنيد.

اشتراک گذاری در :
اخبار پر بازدید
جشنواره عید ۱۳۹۹
محمدرضا آسایش
جشنواره ها
۱۰ اسفند ۱۳۹۸
جشنواره عید ۹۹
متاسفانه امسال در آستانه نوروز ۱۳۹۹ ، با شیوع دامنگیر ویروس کرونا مواجه شدیم که کسب و کارها را با چالش های جدی مواجه کرده است. در این شرایط "دور کاری" بهترین راهکار برای ادامه فعالیت های کسب و کار ها است که نرم افزار جامع مدیریت کسب و کار آنلاین ابرستان راهکاری مطمئن و ارزان برای این منظور است. ابرستان به ارزان بودن خود بسنده نکرده است و به منظور تسهيل کسب و کارها در دسترسی آسان تر به این ابزار، با ارائه کد تخفیف "9930" شرایط تهیه این ابزار کارآمد را تا 47% تخفیف برای خریداران خود تا 29 اسفند 98 مهیا نموده است.
منتشر شده توسط: محمدرضا آسایش
ادامه
عبور از مرز ۶۰۰۰ هزار کاربر
محمدرضا آسایش
اخبار ابرستان
۴ اسفند ۱۳۹۸
با شما بزرگ شدیم !
با توجه به تلاش بی وقفه تیم نرم افزار حسابداری ابرستان(فنی، پشتببانی و فروش) و قرار گرفتن امکانات بیشتر همچون امکان پورسانت بازاریاب ها و ماژول برنامه ریزی تولید و همچنین تبلیغ ابرستان در متروی تهران، استقبال بیشتری از نرم افزار طی بک ماه گذشته شد و تعداد کاربران آن از ۶۰۰۰ نفر عبور کرد.
منتشر شده توسط: محمدرضا آسایش
ادامه
برنامه ریزی تولید در ابرستان
کارشناس ابرستان
تازه‌های ابرستان
۱۳ بهمن ۱۳۹۸
برنامه ريزی توليد در ابرستان
تمامی کسب و کارهای توليدی نياز به ابزار حسابداری توليد هستند. ميزان پيچيدگی نحوه محاسبه و بروز رسانی حساب ها در کسب وکارهای توليدی همواره يکی از دغدغه های صاحبان کسب وکار ها و حسابداران توليدی است. ابزار برنامه ريزی توليد ابرستان ، ابزاری ساده ، هوشمند و چابک برای انجام اين امور است که با حذف امور زائد و پيچيدگی های برنامه ريزی توليد در کارخانجانت بزرگ ، برای کسب وکارهای کوچک و متوسط بهينه سازی شده است.
منتشر شده توسط: سجاد اسکندریان
ادامه
×