۰۲۱-۸۸۵۳۳۲۶۶
× تعرفه ها
ابرستان
شبکه معرف

شبکه معرف | کد معرف

کد معرف در شبکه معرف ابرستان ابزاری پیشرفته جهت اعطای پاداش به همه افرادی است که به نحوی در توسعه کسب و کار ابرستان سهیم هستند.

ما به هر یک از مشترکین پس از ثبت نام یک کد معرف یکتا اختصاص می دهیم. این کد معرف از طریق صفحه معرفی به دوستان که با آیکن قلب در جعبه ابزار سمت چپ بالای نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان قراردارد در دسترس است.

افرادی که در شبکه معرف مشمول پاداش هستند:

به نظر ما شما همواره یکی از افراد فوق هست و همواره می توانید از پاداش های شبکه معرف بهرمند شوید.

حالت اول : هنوز مشترک ابرستان نشده اید و می خواهید از کد معرف استفاده کنید.

اگر تازه می خواهید عضو ابرستان شوید و قبلا از طریق یکی از دوستان تان با ما آشنا شده اید حتما قبل از ثبت نام با او تماس گرفته و از او کد معرفش را بگیرید. در بخش کد معرف در صفحه ثبت نام کد او را وارد کنید. ما برای افرادی که این کار را انجام دهند ۱۰% تخفیف همیشگی از همه خرید های او در ابرستان در نظر گرفته ایم.

حالت دوم : شما عضو ابرستان هستید و کد معرف خود را بطور مستقیم در اختیار دوستانتان قرار می داده اید.

در این حالت شما معرفی کننده مستقیم ابرستان هستید. ما به پاس این معرفی علاوه بر آنکه برای دوست شما بعنوان استفاده کننده ۱۰% تخفیف ویژه و مادام العمر در نظر گرفته ایم برای شما هم به همان اندازه پاداش منظور خواهیم کرد!

سیستم بطور اتوماتیک به ازای هر خریدی که دوست شما انجام می دهد به میزان ۱۰% خرید او ( به میزان تخفیف او ) کیف پول ابرستان شما را شارژ خواهد کرد.

شما به دو روش می توانید از این شارژ استفاده کنید:

حالت اول : اگر خودتان مشترک نرم افزار حسابداری ما هستید مبالغ موجود در کیف پول شما در هنگام تمدید اشتراک از فاکتور شما کسر خواهد شد.

حالت دوم : اگر به عنوان همکار در شبکه فروش ابرستان عضو شده اید، مانده موجودی کیف پول شما درآمد شما است. این درآمد بطور ماهیانه با شما تسویه می شود.

ابرستان در آمد شما را در اول هر ماه به حساب بانکی معرفی شده شما واریز خواهد کرد.

حالت سوم : دوستان شما که قبلا از طریق شما عضو ابرستان شده اند. اکنون اقدام به معرفی ابرستان به دیگر دوستانشان می کنند. در این حالت شما معرفی کننده غیر مستقیم ابرستان هستید.

ما در این حالت علاوه بر منظور کردن پاداش های مراحل فوق، برای شما هم پاداش در نظر گرفته ایم. با این تفاوت که پاداش شما ۵۰% پاداش دریافتی دوست شما است.

به یاد داشته باشید که این پاداش ها محدودیت سطوح ندارد، یعنی ما برای معرفی سطح سوم هم پاداش داریم به این نحو که ۵۰% کمیسیون سطح سوم به سطح دوم معرف و ۵۰% کمیسیون سطح دوم به شما می رسد! و این چرخه بطور متناوب ادامه خواهد داشت.

هم اینک در ابرستان رایگان ثبت نام کنید و علاوه بر استفاده از نرم افزارهای پیشرفته حسابداری آنلاین، خرید وفروش آنلاین، خزانه و دریافت پرداخت آنلاین و انبارداری آنلاین برای خود مستمری پایدار بسازید.

چگونه کد معرف خود را برای دوستانم ارسال کنم؟

کافی است شما از روی گوشی همراه یا کامپیوتر خود وارد ابرستان شوید.

سپس با کلیک بر روی آیکن معرفی به دوستان وارد این صفحه شوید.

از طریق یکی از روشهای ذیل آنها را دعوت کنید:

کافی است ایمیل دوستان خود را در بخش مروبوطه وارد کنید و دکمه ارسال را بزنید. همه کارها را ما برایتان انجام می دهیم.

با ارسال یک ایمیل رایگان برای دوستانتان کد معرف شما را برایشان ارسال می کنیم و آنها می توانند از طریق آن کد و ثبت نام در ابرستان از ۱۰% تخفیف ویژه بهره مند شوند و شما هم پاداش خود را دریافت کنید.

با کلیک بر روی هر یک از آیکن های شبکه های اجتماعی ما لینک دعوت نامه را برای آنها ارسال می کنیم. این لینک بطور اختصاصی کد معرف شما را در صفحه ثبت نام قرار می دهد.

بدین نحو شما مطمئن خواهید شد هر کسی که از این صفحه وارد ثبت نام ابرستان شود حتما از طریق شما به سیستم معرفی شده است و علاوه بر او شما هم از این معرفی سودمند خواهید شد.

آیا می توانم صفحه اختصاصی ثبت نام در ابرستان داشته باشم؟

اگر شما جز همکاران ما هستید می توانید علاوه بر لینک اختصاصی، صفحه ای اختصاصی هم برای قراردادن متون دلخواهتان در صفحه ثبت نام قرار دهید.

برای این منظور کافی است با بخش امور نمایندگان ابرستان ۰۲۱۸۸۵۳۳۲۶۶ داخلی ۴۰۲ تماس بگیرید.