پشتیبانی نرم افزار

پشتیبانی همیشه رایگان ابرستان

پشتیبانی نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان همواره رایگان است. برای استفاده از تمامی خدمات پشتیبانی نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان هیچ گاه نیاز به پرداخت وجه ندارید.

خدمات پشتیبانی نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان عبارت است از :

راهنمای آنلاین استفاده از نرم افزار

– دریافت رایگان نسخه‌های جدید نرم افزار بصورت برخط

– ارتقا رایگان محصولات و افزونه‌های نرم افزار

– ارائه راهنمایی کاربر جهت استفاده بهینه از نرم افزار

– چت آنلاین

رفع خطاهای احتمالی نرم افزار

پشتیبانی نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان
پشتیانی نرم افزار حسابداری ابرستان

روشهای مختلف پشتیبانی ابرستان

پشتیبانی برخط

وجود سامانه پشتیبانی برخط در تمامی صفحات نرم افزار این امکان را به مشتریان می دهد که در لحظه نیاز خود را برای کارشناسان ما ارسال نموده و پاسخ مناسب را دریافت کنند.

 

 

پشتیبانی تلفنی

مرکز پشتیبانی تلفنی شرکت با بیش از 10 خط آماده پاسخگویی در ایام غیر تعطیل از ساعت 9 الی 13 می باشد.

شماره تماس (10 خط):

+982188533266

سامانه پشتیبانی

سیستم مدیریت درخواست کاربران ، سامانه ای تمام مکانیزه است که هر یک از مشترکین ابرستان می توانند هرگونه درخواست خود را از طریق این سامانه ثبت نموده و بابت هر درخواست شماره پیگیری دریافت نموده تا از نتایج بررسی درخواست ها اطلاع حاصل نمایند.

خدمات مشاوره حقوقی

ابرستان علاوه بر پشتیبانی نرم افزار امکانی را برای مشترکین خود فراهم نموده است که بتوانند نسبت به هر گونه رخداد حقوقی در زمینه های مختلف همچون مالیات ، بیمه ، تامین اجتماعی  و …. مشاوره دریافت نمایند.

راهنمای آنلاین

سایت آموزش آنلاین نرم افزار حسابداری ابرستان مرجع کاملی برای استفاده صحیح از نرم افزار می باشد. در این سایت علاوه بر آموزش نسبت به اطلاع رسانی در خصوص هشدارها و منطق های بکار رفته در صفحات نیز اطلاع رسانی شده است. 

فیلم های آموزشی

ابرستان با تهیه فیلم های آموزشی، نسبت به آموزش استفاده از نرم افزار اقدام نموده است.
شما می توانید با مشاهده این فیلم ها نحوه استفاده از امکانات مختلف نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان را به راحتی فرا بگیرید.

سامانه آنلاین خدمات پشتیبانی

سامانه پشتیبانی ابرستان

سامانه آنلاین پشتیبانی ابرستان تحت آدرس https://support.abrestan.com همواره در دسترس کاربران می باشد.

در این سامانه کاربران می توانند با ثبت نام برخط وارد سامانه شوند سپس از طریق سیستم مدیریت درخواست ها نسبت به ثبت هر گونه درخواست خود اقدام نمایند.

درخواست های ثبت شده بر اساس نوع درخواست و و نیاز کاربر بطور اتوماتیک به کارشناسان دپارتمان های مختلف ابرستان ارسال شده و در همان لحظه پیامک و ایمیل هشدار برای آنها ارسال می شود.

بدین نحو کارشناس مربوطه در اسرع وقت از دریافت درخواست جدید در سامانه مطلع شده و نسبت به بررسی و پاسخ دهی اقدام لازم را بعمل می آورد.

سیستم هشدار دهی پیامکی به محض پاسخ کارشناس مشتری را از ارائه پاسخ آگاه نموده و مشتری می تواند با مراجعه به سامانه از جزئیات و شرح پاسخ مربوطه آگاه شود.