لوگو ابرستان
ویژگی های نرم افزار حسابداری تحت وب ابرستان
پیشرفته و سریع
در دسترس و ماندگار
کم هزینه و پایدار
جامع و یکپارچه
شخصی و ایمن
ساده و هوشمند

چرا ابرستان

یکپارچه و همواره در دسترس

همیشه آنلاین

حسابداری آنلاین ابرستان بر روی سرورهای ابری در اینترنت میزبانی می شود و همواره در دسترس است.

به همه امکانات رایگان دسترسی دارید

استراتژی ابرستان ، ارائه همه امکانات مورد نیاز کسب و کار ها بصورت یکپارچه و رایگان است.

ارزان و به صرفه

ابرستان با اتخاذ استراتژی فروش انبوه و استفاده از فناوری های نوین به صرفه ترین و ارزان ترین راهکار را ارائه می دهد.

ویژگی های نرم افزار ابرستان

همواره در دسترس هستیم

از هر مکانی که هستید ( محل کار، منزل ، مسافرت ) و در هر زمانی ( ۲۴ ساعت هر روز هفته ) و از هر دستگاه متصل به اینترنت به نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان دسترسی دارید. همیشه : ۲۴*۷ همه جا: محل کار ، منزل ، ماموریت و مسافرت با هر وسیله ای: کامپیوتر ، نوت بوک ،تبلت ، گوشی همراه بر روی هر پلت فرمی : ویندوز ، لینوکس ، مک

ارتقا و به روز رسانی رایگان

ارتقا و به روز رسانی رایگان همیشگی

همه امکانات جدید در نرم افزار حسابداری ابرستان همواره بطور اتوماتیک و به رایگان انجام خواهد شد. امکانات جدید برای همه کاربران در دسترس است و آنها بدون پرداخت حتی یک ریال از آخرین امکانات اضافه شده در سیستم استفاده خواهند کرد.

بی نیاز از خرید و نصب هستید

برای استفاده از حسابداری ابرستان نیازی به خرید لایسنس ندارید. شما در ابرستان صرفا به اندازه نیاز و مصرف خود حق اشتراک می پردازید نه بابت دسترسی به امکانات! تمامی امکانات نرم افزاری برای همه مشترکین به رایگان ارائه خواهد شد. هزینه اشتراک را صرفا برای مدت زمانیکه از نرم افزار استفاده می کنید می پردازید.

ارزان ترین هستیم

در ابرستان هیچگاه نگران قیمت نباشید! ما از با استفاده از تکنولوژی ابری به راحتی می توانیم از استراتژی کمترین قیمت برای ارائه نرم افزار حسابداری ابرستان حمایت کنیم. ما در ابرستان کیفیت را فدای قیمت نکرده ایم. بلکه با استفاده از مدرن ترین فناوری ها بهای تمام شده را کاهش داده ایم. مابا اتخاذ استراتژی فروش انبوه همزمان با حفظ سطح کیفیت و خدمات مطلوب به مشتریان خود اطمینان می دهیم که ارزان ترین نرم افزار حسابداری بازار هستیم.

ما را دنبال کنید...