درباره ما(نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان)

شرکت دانش بنیان مهندسی مشاور عصر فناوری دانش (سهامی خاص) به شماره ثبت ۲۱۲۰۸۹ در سال ۱۳۸۲ تاسیس شده است. این شرکت با بیش از ۵۰ نیروی متخصص و داشتن تجربه ارائه چندین محصول ملی و یکپارچه تحت وب برای بیش از ۳۰۰ سازمان بزرگ دولتی و خصوصی و ده ها هزار کاربر آنها، در حال مالک، مجری و توسعه دهنده نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان می باشد.

ابرستان

استارت آپ ابرستان که توسط آقای دکتر سید علیرضا مجاهدی نسب  از سال ۱۳۹۵ بنیان گذاشته شده بود پس از تولید و ارائه محصول اولیه حسابداری ابری کسب در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ با عقد قراردادی با شرکت مهندسی مشاور عصر فناوری دانش (سهامی خاص) به عنوان سرمایه گذار، مجری و توسعه دهنده جدید ابرستان در این شرکت ادغام گردید.

این شرکت با اتکا به سرمایه انسانی خود توانسته است در حوزه­ های مختلف کسب و کار و تولید نرم افزار موفقیت های زیادی کسب نموده و در حال حاضر به عنوان یکی از شرکت های تراز اول در حوزه تولید نرم افزار کشور فعالیت نماید. این شرکت دارای گواهی رتبه بندی از شورای عالی انفورماتیک با اخذ رتبه ۲ در رشته فعالیت تولید محصولات نرم افزاری و دارای پروانه بهره برداری تولید نرم افزار از وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و نیز یکی از اعضای فعال نظام صنفی رایانه ­ای استان تهران از بدو تاسیس این سازمان است.

تجربه تولید ده­ها محصول نرم افزاری مبتنی بر تکنولوژی­های وب در طی ده­ها سال و ارائه این محصولات به هزارن مشتری در سراسر کشور شرایطی را برای مشتریان عزیز محصول ابرستان (حسابداری آنلاین) فراهم نموده است که ایشان بدون نگرانی­های ناشی از مواجه با شرکت های نوظهور و نا­­پایدار (استارت آپی) به راحتی و با آسودگی کامل نسبت به انتخاب  نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان به عنوان اولین و قدرتمندترین نرم افزار حسابدرای ابری کشور اقدام نمایند.

برای آشنای با دیگر محصولات این شرکت می توانید از لینک های ذیل استفاده کنید.

 
سایت شرکت عصر فناوری دانش
سایت محصول دانش بنیان فرابر
سایت فروشگاه ساز اینترنتی جی کسب

تاریخچه شکل گیری ابرستان

تولد نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان

ابرستان اولین مرحله از رشد خود را توسط آقای دکتر سید علیرضا مجاهدی از سال ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۷ با موفقیت سپری نمود. درا ین مرحله ایده اولیه ارائه خدمات ابری ارزان ، بصورت یکپارچه برای کسب و کارهای کوچک عملیاتی گردید. ابرستان در زمان تولد مجموعه ای از ارائه خدمات ابری همچون میزبانی وب، پیامک نیز بود.

نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان در این مرحله تحت عنوان نرم افزار کسب زیر مجموعه ای از خدمات ابری ابرستان محسوب می گردید.

رشد و شکل گیری ابرستان

ابرستان در مرحله دوم رشد خود، در خرداد ماه ۱۳۹۷، با سرمایه گذاری شرکت عصر فناوری دانش (سهامی خاص) در این شرکت ادغام گردید. توان بالای فنی و سرمایه نقدی این شرکت دو عاملی بود که به مثابه دو بال برای پرواز ابرستان به آن اضافه شدند. تجربه و دانش تخصصی و فنی این شرکت به همراه توان مدیریتی و اجرایی این شرکت زیرساخت پاسخگویی به نیازهای روز افزون مشتریان ابرستان را پیش از پیش مهیا نمود. این ادغام سرآغاز مرحله تجاری سازی ابرستان گردید. در این مرحله تمامی تمرکز رشد ابرستان بر روی محصول حسابداری ابری آن قرار گرفت. این شرکت با تجهیز نیروهای تخصصی در دو حوزه فنی و اجرایی توانست در کمتر از یکسال تعداد مشترکین نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان را بیش از ۱۰۰۰ مشترک برساند و شرایط سهل و مطمئنی را برای مشتریان محصول جدیدش ( ابرستان ) بوجود بیاورد.