درباره ما - رایانش ابری ابرستان | ابرستان

درباره ما

درباره ابرستان Abrestan

ابرستان یک تیم فعال و پیشرو در زمینه نرم افزارها و خدمات کاربردی بر بستر رایانش ابری و تحت وب است. هدف ما فراهم کردن قابلیت انجام امور کسب و کار با کمترین هزینه و بدون وابستگی به هر نوع سخت افزار و یا سیستم عامل نرم افزاری خاصی میباشد تا صاحبان کسب و کار در هر زمان و  مکانی و از طریق هر ابزار متصل به اینترنت کارهای روزمره خودشان را انجام داده و مدیریت کنند.

محصولات ابرستان با استفاده از به روزترین ابزارها و زبانهای برنامه نویسی منطبق با آخرین متدها و استانداردهای جاری و نیز منطبق با الزامات و قوانین و مقررات محلی کاربران هر کشور طراحی میشوند.

 

محصولات

اهم محصولات و خدمات ما بشرح زیر میباشد: 
 

بسیار خرسندیم که زحمات ما در زمینه ارتقاء کیفیت محصولات و خدماتمان یکی پس از دیگری به بار می نشیند و بسیار خوشنودیم که در طول این دوره کوتاه از عمر مجموعه توانسته ایم به ابتکارات و نوآوری های مختلفی که بسیاری از آنها برای اولین بار در کشورمان اجرا و پیاده شده است دست یابیم.

 

Abrestan

مفهوم آرم و علامت تجاری 

آرم ابرستان بعنوان علامت تجاری ثبت شده نشانه ابر است که نام ابرستان را تداعی کرده و سمبل سیستمهای رایانش ابری به عنوان تمرکز اصلی فعالیت ابرستان میباشد.

نام تجاری ابرستان Abrestan (بر وزن گلستان به مفهوم محل پرورش گل) به مفهوم محل پرورش ابرها که نشان از تولید سیستمهای ابری مختلف در این مجموعه دارد میباشد.

دانلود لوگو گاید ابرستان 

 

امتیاز برند ابرستان توسط شرکت عصر فناوری دانش (سهامی خاص) در مراجع قانونی به ثبت رسیده است.

 

//]]>