۰۲۱-۸۸۵۳۳۲۶۶
× تعرفه ها
ابرستان
دسته بندی موضوع : تازه‌های ابرستان
هوشمندسازی محاسبات بهای تمام شده کالا
نویسنده :
منتشر شده در تاریخ :
مدت زمان لازم برای مطالعه :
محمدرضا آسایش
محمدرضا آسایش
مدیر وبسایت ابرستان
۲۸ اسفند ۱۳۹۷
۷ دقیقه

تیم توسعه شرکت عصر فناوری دانش پس از تحلیل نیازمندی های مشتریان و بررسی روش های مختلف، نحوه ثبت و به روز رسانی اسناد مرتبط با کالاهای خریداری شده و اثر ثبت این اسناد در محاسبه بهای تمام شده اقدام به هوشمندسازی این محاسبات نمود.

در این سیستم، صاحبان کسب و کار بدون نگرانی از اینکه نگران تاثیر صدور یک فاکتور خرید جا افتاده بر روی اسناد محاسبه بهای تمام شده باشند، حتی بعد از اینکه چندین فاکتور خرید و فروش مختلف با قیمت های مختلف داشته باشند به راحتی می توانند نسبت به اضافه نمودن یا حذف یک فاکتور خرید و فروش اقدام نمایند.

در این حالت سیستم هوشمند محاسبه بهای تمام شده کالای فروش رفته به صورت اتوماتیک تمامی اسناد مرتبط را از آن تاریخ به بعد اصلاح نموده و بهای تمام شده کالای فروش رفته شما را به روز می نماید.

با ابرستان، حسابداری آنلاین با پختی ساده و آسان تجربه کنید.

برای شروع و استفاده رایگان ۱۴ روزه از تمامی امکانات بدون هیچ محدودیتی ثبت نام کنید.

اشتراک گذاری در :
اخبار پر بازدید
عبور از مرز ۶۰۰۰ هزار کاربر
محمدرضا آسایش
اخبار ابرستان
۴ اسفند ۱۳۹۸
با شما بزرگ شدیم !
با توجه به تلاش بی وقفه تیم نرم افزار حسابداری ابرستان(فنی، پشتببانی و فروش) و قرار گرفتن امکانات بیشتر همچون امکان پورسانت بازاریاب ها و ماژول برنامه ریزی تولید و همچنین تبلیغ ابرستان در متروی تهران، استقبال بیشتری از نرم افزار طی بک ماه گذشته شد و تعداد کاربران آن از ۶۰۰۰ نفر عبور کرد.
منتشر شده توسط: محمدرضا آسایش
ادامه
برنامه ریزی تولید در ابرستان
کارشناس ابرستان
تازه‌های ابرستان
۱۳ بهمن ۱۳۹۸
برنامه ريزی توليد در ابرستان
تمامی کسب و کارهای توليدی نياز به ابزار حسابداری توليد هستند. ميزان پيچيدگی نحوه محاسبه و بروز رسانی حساب ها در کسب وکارهای توليدی همواره يکی از دغدغه های صاحبان کسب وکار ها و حسابداران توليدی است. ابزار برنامه ريزی توليد ابرستان ، ابزاری ساده ، هوشمند و چابک برای انجام اين امور است که با حذف امور زائد و پيچيدگی های برنامه ريزی توليد در کارخانجانت بزرگ ، برای کسب وکارهای کوچک و متوسط بهينه سازی شده است.
منتشر شده توسط: سجاد اسکندریان
ادامه
مدیریت پورسانت
کارشناس ابرستان
تازه‌های ابرستان
۷ دی ۱۳۹۸
مدیریت پورسانت در ابرستان
نرم افزار مديريت پورسانت ابرستان ، وظیفه کنترل فروش و محاسبه حق الزحمه بازاريابان هر کسب و کار را به عهده دارد. صاحبان کسب و کار در شرکت های بازرگانی يا پخش مویرگی که امور فروش محصولات و خدمات خود را توسط بازاریاب ها انجام می دهند می توانند با اين نرم افزار حساب و کتاب خود ، بازاريابان و خريداران را به روز داشته باشند.
منتشر شده توسط: سجاد اسکندریان
ادامه