۰۲۱-۸۸۵۳۳۲۶۶
× تعرفه ها
ابرستان
دسته بندی موضوع : اخبار ابرستان
اعلام زمان قرعه کشی نظرسنجی ابرستان
نویسنده :
منتشر شده در تاریخ :
مدت زمان لازم برای مطالعه :
محمدرضا آسایش
محمدرضا آسایش
مدیر وبسایت ابرستان
۳۰ مهر ۱۳۹۸
۷ دقیقه

به اطلاع کلیه مشترکین نرم افزار حسابداری یکپارچه و آنلاین ابرستان می رساند، به پاس بزرگداشت ایام سوگواری رحلت پیامبر و پایان ماه صفر، زمان قرعه کشی و پرداخت ۴۰ میلیون ریال جوایز نقدی نظر سنجی را به ۲۴ آبان ماه همزمان با میلاد رسول اکرم و شانزدهیمن سالگرد تاسیس شرکت مهندسی مشاور عصر فناوری دانش (سهامی خاص) به تعویق افتاد.

لازم به ذکر است این نظر سنجی برای قریب به چهار هزار نفر از مشترکین ارسال شده است و مهلت پاسخ دهی آن تا ۱۴ آبان ماه تمدید گردیده است.

جوایز قرعه کشی:

 ۴۰ میلیون ریال جوایز این نظر سنجی به ۷ نفر از مشارکت کنندگان با قرعه کشی به شرح ذیل اهدا خواهد شد:

الف ) ۲ نفر برنده طلایی از میان یک سوم افراد با بیشترین امتیاز (حدودا بیشتر از ۱۸۰۰) با پرداخت ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال به هر یک

ب) ۳ نفر برنده نقره ای به قید قرعه از میان یک سوم میانی افراد با امتیاز مکسوبه متوسط (  حدود ۱۳۰۰تا ۱۸۰۰ ) با پرداخت ۴،۰۰۰،۰۰۰ ریال وجه نقد به هر یک.

ج) ۴ نفر برنده برنزی به قید قرعه از میان یک سوم افراد با کمترین امتیاز ( کمتر از  ۱۳۰۰) با پرداخت ۲،۰۰۰،۰۰۰ ریال وجه نقد به هر یک.

روش شرکت در قرعه کشی:

از آنجایی که این نظر سنجی صرفا برای مشترکین ارسال شده است برای شرکت در نظرسنجی کافی است مراحل ذیل را طی کنید:

  1. ابتدا در سایت ابرستان از طریق لینک عضویت رایگان عضو شوید.
  2. سپس در طی مدت ۱۴ روز آزمایشی رایگان با نرم افزار کار کنید.
  3. لینک نظر سنجی حداکثر سه روز پس از کار کردن با نرم افزار برای شما از طریق ایمیل با پیامک ارسال می گردد.
اشتراک گذاری در :
اخبار پر بازدید
جشنواره عید ۱۳۹۹
محمدرضا آسایش
جشنواره ها
۱۰ اسفند ۱۳۹۸
جشنواره عید ۹۹
متاسفانه امسال در آستانه نوروز ۱۳۹۹ ، با شیوع دامنگیر ویروس کرونا مواجه شدیم که کسب و کارها را با چالش های جدی مواجه کرده است. در این شرایط "دور کاری" بهترین راهکار برای ادامه فعالیت های کسب و کار ها است که نرم افزار جامع مدیریت کسب و کار آنلاین ابرستان راهکاری مطمئن و ارزان برای این منظور است. ابرستان به ارزان بودن خود بسنده نکرده است و به منظور تسهيل کسب و کارها در دسترسی آسان تر به این ابزار، با ارائه کد تخفیف "9930" شرایط تهیه این ابزار کارآمد را تا 47% تخفیف برای خریداران خود تا 29 اسفند 98 مهیا نموده است.
منتشر شده توسط: محمدرضا آسایش
ادامه
عبور از مرز ۶۰۰۰ هزار کاربر
محمدرضا آسایش
اخبار ابرستان
۴ اسفند ۱۳۹۸
با شما بزرگ شدیم !
با توجه به تلاش بی وقفه تیم نرم افزار حسابداری ابرستان(فنی، پشتببانی و فروش) و قرار گرفتن امکانات بیشتر همچون امکان پورسانت بازاریاب ها و ماژول برنامه ریزی تولید و همچنین تبلیغ ابرستان در متروی تهران، استقبال بیشتری از نرم افزار طی بک ماه گذشته شد و تعداد کاربران آن از ۶۰۰۰ نفر عبور کرد.
منتشر شده توسط: محمدرضا آسایش
ادامه
برنامه ریزی تولید در ابرستان
کارشناس ابرستان
تازه‌های ابرستان
۱۳ بهمن ۱۳۹۸
برنامه ريزی توليد در ابرستان
تمامی کسب و کارهای توليدی نياز به ابزار حسابداری توليد هستند. ميزان پيچيدگی نحوه محاسبه و بروز رسانی حساب ها در کسب وکارهای توليدی همواره يکی از دغدغه های صاحبان کسب وکار ها و حسابداران توليدی است. ابزار برنامه ريزی توليد ابرستان ، ابزاری ساده ، هوشمند و چابک برای انجام اين امور است که با حذف امور زائد و پيچيدگی های برنامه ريزی توليد در کارخانجانت بزرگ ، برای کسب وکارهای کوچک و متوسط بهينه سازی شده است.
منتشر شده توسط: سجاد اسکندریان
ادامه