دسته بندی موضوع : اخبار ابرستان
ابرستان در رسانه‌ها
نویسنده :
منتشر شده در تاریخ :
مدت زمان لازم برای مطالعه :
محمدرضا آسایش
مدیر وبسایت ابرستان
۳ خرداد ۱۳۹۸
۷ دقیقه

شما در حال خواندن این مطلب هستید : ابرستان در رسانه‌ها

حسابداری یکپارچه و آنلاین ابرستان در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ حامی مالی چاپ کتاب قانون مالیات های مسقیم (با آخرین اصلاحات مصوب ۳۱ تیر ۱۳۹۴) شده است. این کتاب در ۲۵۰۰ نسخه و توسط انجمن حسابداران خبره ایران چاپ شده است.

کتاب قانون مالیات های مسقیم

کتاب قانون مالیات های مسقیم

۱۳۹۸/۰۲/۳۰

ابرستان، در یکصدمین شماره مجله حسابرس با درج آگهی تمام صفحه حضور یافت.

لازم به ذکر است این مجله دوماهانه تحلیلی اطلاع رسانی پژوهشی سازمان حسابرسی به نام حسابرس می باشد که شماره ۱۰۰ آن همزمان با بیست و یکمین سال چاپ در نوبت فروردین – اردبیهشت ۱۳۹۸ به چاپ رسیده و منتشر شده است.

ابرستان در حسابرس

ابرستان در حسابرس

اشتراک گذاری در :
اخبار پر بازدید
اخبار ابرستان
دومین همایش رایانش ابری و حسابداری ابری
با همکاری مشترک دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس و نرم افزار حسابداری ابرستان دومین همایش رایانش ابری و حسابداری ابری برگزار خواهد شد. موضوع همایش : ١- رایانش ابری و معرفی نرم افزار حسابداری ابرستان ٣- آشنایی با فرآیند دادرسی مالیاتی
منتشر شده توسط: محمدرضا آسایش
ادامه
اخبار ابرستان
۵ آذر ۱۳۹۸
همایش رایانش ابری و حسابداری ابری
با همکاری مشترک دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ٣٢ تهران و نرم افزار حسابداری ابرستان همایش رایگانی با موضوعات زیر برگزار شد : - رایانش ابری و تاثیرات آن بر آینده حسابداری - معرفی نرم افزار حسابداری یکپارچه و آنلاین ابرستان - آشنایی با فرایند دادرسی مالیاتی
منتشر شده توسط: محمدرضا آسایش
ادامه
اخبار ابرستان
۲۴ آبان ۱۳۹۸
اعلام اسامی برندگان قرعه کشی نظرسنجی ابرستان
با توجه به اینکه ارائه نظرات مشترکین عزیز مستلزم صرف زمان و انرژی آنها بود، بر آن شدیم تا با مشارکت دادن آنها در قرعه کشی و ارائه جایزه، سهمی کوچک در جبران آن برداریم.لذا سیستم قرعه کشی بر اساس میزان مشارکت افراد در پاسخ دهی به سئوالات طراحی گردید.
منتشر شده توسط: محمدرضا آسایش
ادامه