۰۲۱-۸۸۵۳۳۲۶۶
× تعرفه ها
ابرستان
چرا ابرستان
یکپارچــــــه و جـــامع
کم هزینه و پایــــــدار
شخصی و ایــــمن
ســـاده و هوشمنــد
در دسترس و ماندگار
پیشرفتـه و سریـــع

اکثر ارائه دهندگان نرم افزارهای حسابداری با مجزا کردن ماژول های مختلف کسب و کار و دريافت هزینه های جداگانه برای هر سیستم نرم افزاری تنها دسترسی به بخشی از امکانات را متناسب با خرید به مشتريان می دهند.
اما مشترکین ابرستان همواره به همه بخش ها و امکانات و ماژول ها و سیستم های مختلف ، متعدد و متنوع آن دسترسی دارند!

نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان با فراهم نمودن تمامی امکانات مختلف و مورد نياز کسب و کارها شرايط سهل و آسانی را برای صاحبان کسب و کار و حسابداران آنها فراهم نموده است.

اگر شما صاحب کسب وکار از نوع بازرگانی باشيد يا توليدی يا حتی خدماتی به رايگان به تمامی بخش های ذيل دسترسی خواهيد داشت.

سیستم حسابداری پايه
سیستم خرید و فروش
سیستم خزانه
سیستم انبار داری
سیستم مديريت توليد
سیستم مديريت بازاريابی

نگران قیمت نباشید!

با استفاده از تکنولوژی ابری به راحتی می توانیم از استراتژی کمترين قيمت برای ارائه نرم افزار حسابداری ابری تحت وب ابرستان حمايت کنيم.

ما کيفيت را فدای قيمت نکرده ايم. بلکه با استفاده از مدرن ترين فناوری ها بهای تمام شده را کاهش داده ايم.

ما با اتخاذ استراتژی فروش انبوه همزمان با حفظ  سطح کيفيت و خدمات مطلوب به مشتریان خود اطمينان می دهيم که ارزان ترين نرم افزار حسابداری بازار هستیم.

هزینه های خود را کاهش دهید

  • حذف هزینه های مربوط به تهیه و نگهداری سخت افزار پرقدرت
  • بی نیاز از هزینه های پشتیبان گیری و نگهداری از داده ها
  • بی نیاز از تمدید هزینه پشتیبانی سالانه
  • ارتقاء و بروز رسانی اتوماتیک و رایگان همیشگی

هزینه اشتراک را صرفا برای مدت زمانی که از نرم افزار استفاده می کنید می پردازید.

کاهش هزینه های نگهداری و بروز رسانی سیستم

بی نیازی از خرید تجهیزات گران قیمت سخت افزاری و امنیتی جهت محافظت از داده ها

شما صرفا به اندازه نياز و مصرف خود حق اشتراک می پردازید نه بابت دسترسی به امکانات

شما در حل خواندن این مطلب هستید : شخصی و ایــــمن

قوانین و مقررات

مقررات کلی

ابرستان تمامی قوانین و مقررات و دستورالعمل‌ها و آیین‌نامه‌های مرتبط مالی، مالیاتی، تجارت ­الکترونیکی و دیگر قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران را مورد توجه قرار داده و رعایت خواهد کرد.

همچنین کاربر نیز ملزم به رعایت تمامی موارد مذکور خواهد بود.

ماده ۱- تعاریف و اصطلاحات

اصطلاحاتی که در این قوانین و مقررات به کار رفته است دارای معانی مشروح زیر است:

۱- ابرستان: نام یک نرم افزاری حسابداری جامع و آنلاین مبتنی بر تکنولوژی ابری است که بصورت ارائه خدمت به جای نرم افزار (Software as a Service) ارائه می شود.

۲- شرکت: منظور شرکت مهندسی مشاور عصر فناوری دانش (سهامی خاص) است که کلیه حقوق مادی و معنوی این ابرستان متعلق به وی میباشد.

۳- کاربر: شخصی حقیقی یا حقوقی است که از طریق اینترنت به ابرستان متصل و از خدمات نرم افزاری آن بهرمند می‌شود.

۴- اطلاعات شخصی: اطلاعات شخصی دریافتی از کاربر یعنی نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه و یا اطلاعات اختیاری مانند میزان تحصیلات، جنسیت، وضعیت تاهل و شهر و تعداد فرزند می­باشد.

۵- اطلاعات محرمانه: اطلاعاتی که ابرستان حق افشای آن را به شخص ثالث نداشته و صرفا متعلق به کاربر و ابرستان است.

این اطلاعات شامل اطلاعات شخصی، اطلاعات مربوط به کسب و کارهای تعریف شده کاربر و همه تراکنش های ثبت شده در آن می باشد.

ماده ۲- حساب کاربری

۱- کاربران با ثبت نام در ابرستان و همچنین با هر بار استفاده از خدمات می‌پذیرند که قوانین و مقررات جاری ابرستان را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و معانی آن پذیرفته‌اند.

این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییر کند و بنابر این استفادۀ مستمر کاربران از ابرستان به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.

۲- کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی میتوانند از خدمات ابرستان بهره ببرند.

برای استفاده از خدمات کاربر مذکور باید شماره موبایل یا ایمیل خود را در ابرستان وارد کرده و از طریق کد تاییدی که به شماره موبایل یا ایمیل کاربر ارسال میشود اقدام به ثبت نام کنند.

۳- کاربران می‌پذیرند اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و به‌ روز وارد کنند و مسئول عدم صحت اطلاعات اعلام شده کاربران می‌باشند.

خواندن این مطلب به شما توصیه می شود : پردازش ابری چیست ؟

۴- کاربران متعهد می‌گردند که صرفا با شماره موبایل متعلق به خود نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

در غیر این صورت در برابر شخص ذینفع صاحب شماره موبایل تماما مسئول بوده و شرکت به محض آگاهی از این موضوع نسبت به لغو عضویت کاربر مذکور اقدام خواهد نمود.

۵- کاربران متعهد میگردند که صرفا با نام کاربری و رمز عبور خود از خدمات ابرستان بهره مند شوند. در غیر این صورت در برابر شخص ذینفع تماما مسئول بوده و شرکت به محض آگاهی از این موضوع نسبت به لغو اشتراک کاربر مذکور اقدام خواهد نمود.

۶- مسئولیت همۀ فعالیت هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی یا سایر خدمات مربوط به ابرستان انجام می‌شود به عهدۀ کاربران است.

۷- ابرستان برای امنیت بیشتر، برای استفاده از نرم افزار، رمز عبور قرار داده است و مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله رمز عبور به عهدۀ کاربران است.

در صورت مفقود شدن یا سرقت رمز عبور، کاربر مذکور موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع شرکت برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به شرکت انجام نشده است، مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهدۀ وی خواهد بود.

۸- کلیه اطلاعات کاربران در سیستم های ابری(Cloud) براساس شماره موبایل مشتری یا ایمیل وی نگه داری میشوند.

ماده ۳ – استفاده از ابرستان

۱- مسئولیت تأمین اینترنت و سخت‌افزار لازم و همچنین پرداخت هزینه‌های مربوط به آنها برای استفاده از خدمات ابرستان به عهدۀ کاربران است.

۲- کاربران می‌پذیرند که شرکت ممکن است از ارسال پیامک، ایمیل و یا Push Notification به عنوان راه ارتباطی شرکت با وی استفاده کند.

۳- خدمات ابرستان ممکن است با مشارکت خدمات شرکتهای دیگری ارائه شود که شرکت عصر فناوری دانش روی آنها کنترلی ندارد.

در چنین شرایطی کاربران می‌پذیرند که این خدمات، قوانین استفاده و مقررات مختص خود را دارند و ابرستان مسئولیتی در خصوص قوانین و خدمات این شرکت‌ها ندارد.

۴- از اطلاعات محرمانه تنها به منظور ارایه سرویس های حسابداری استفاده میشود.

ابرستان اطلاعات شخصی را به هیچ عنوان با هیچ طرف سومی به اشتراک نمیگذارد و این اطلاعات می تواند بصورت تجمیعی و ناشناس جهت ایجاد گزارش های تحلیلی مورد استفاده قرار گیرد.

ماده ۴- مسئولیت ابرستان

۱- شرکت با تمام امکانات خود تمام تلاش خود را جهت رضایت کاربران، رفع اختلالات ایجاد شده در زمان استفاده از خدمات ابرستان می‌کند.

۲- شرکت تلاش خود را جهت فراهم نمودن امکان استفاده از خدمات نرم‌افزاری خود توسط دستگاه‌های کاربران محترم می‌کند اما تضمینی نسبت به اجرا شدن آن روی همۀ دستگاه‌ها یا همۀ شبکه‌های ارتباطی نخواهد داد.

۳- تمامی اطلاعات شخصی کاربران به عنوان اطلاعات محرمانه نزد شرکت محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام ذیصلاح قضایی.

بنابراین در صورت درخواست و صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، شرکت مکلف به ارائۀ اطلاعات کاربران به مراجع مذکور می‌باشد.

۴- چنانچه هر یک از کاربران ابرستان در زمان استفاده از خدمات آن با مشکلی مواجه شوند برابر شرایط فوق می‌توانند درخواست پشتیبانی خود را از طریق نرم افزار پشتیبانی داخل ابرستان یا تلفن پشتیبانی ابرستان یا ایمیل پشتیبانی مطرح و شرکت پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل مشکل عمل خواهد آورد.

پیشنهاد برای مطالعه : امنیت اطلاعات نرم افزارهای حسابداری ابری

۵- ابرستان حق دارد از اطلاعات شخصی کاربر برای نمایش تبلیغات، ارائه پیشنهادهای اقتصادی یا انواع گزارشهای تحلیلی و … تنها به خود کاربر استفاده کند.

۶- ابرستان حق دارد که از داده پردازش شده و بی نام کاربران به نحوی که به هیچ عنوان هویت یا اطلاعات شخصی کاربران قابل تشخیص دادن نباشد استفاده کند و گزارشهای تجمیعی مبتنی بر این اطلاعات پردازش شده را به شخص ثالث ارائه کند.

۷- ابرستان از فناوری هایی استفاده میکند که بسیاری از بانکها و موسسات مالی برای حفظ امنیت اطلاعات کاربران استفاده می نمایند مانند استفاده از SSLهای رمزگذاری شده برای انتقال اطلاعات و استفاده از AES های رمزگذاری شده برای اطلاعات حساس و خود را نسبت به نشت و درز اطلاعات از منابع و سرور­های خود مسئول می­داند، لذا در صورتی که اطلاعات کاربران از هر محل دیگری و یا به جهت حملات سایبری به زیرساخت­های کلی کشور نشت داشته باشد مسئولیت هرگونه جبران خسارتی را از خود سلب می­نماید.

ماده ۵ – مسئولیت کاربران

۱- مسئولیت همۀ اقدامات و افعال کاربران که ناشی از عدم رعایت قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران برعهدۀ شخص متخلف بوده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق نداشته و نخواهد داشت و شرکت می‌تواند ضمن غیر فعال کردن حساب کاربری متخلف، از طریق مراجع ذیصلاح، اقدامات قانونی را علیه نامبرده نسبت به احقاق حقوق قانونی شرکت به عمل آورد.

۲- هر گونه اقدامی از سوی کاربر که منجر به ورود خسارت به شهرت، اعتبار و دارایی‌های شرکت شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی خواهد. شرکت این حق را برای خود محفوظ می‌داند که حساب کاربر را مسدود کند و در صورت نیاز، علیه شخص اقدام قانونی انجام دهد و خسارت و حقوق قانونی خود را مطالبه کند.

ماده ۶ – موارد فنی

۱- کاربران حق ندارند هیچگونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code) نرم‌افزار ابرستان انجام دهد مگر اینکه اجازۀ چنین کاری به صورت قانونی صادر شده باشد.

۲- کاربران مجاز نیستند با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخۀ دیگری از خدمات ابرستان را روی سرورهای دیگر ارائه کنند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم‌افزار ابرستان یا در روش ارائۀ خدمات تغییر یا اخلالی ایجاد کند.

۳- کاربران حق ندارند نرم‌افزار یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری (Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی خدمات اجرا کنند.

۴- کاربران حق ندارند هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیر متداول به هیچ بخش از ابرستان انجام دهند.

ماده ۷ – قطع خدمات

شرکت در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد حضور یک کاربر می‌تواند برای شرکت یا سایر کاربران خطرناک باشد یا مطلوب نباشد، طبق صلاحدید و تشخیص خود حق حذف دسترسی کاربر مذکور به خدمات ابرستان را دارد. در این صورت، کاربر حق طرح هیچگونه ادعا و یا اعتراضی را نخواهد داشت.

حسابداری ساده و هوشمند ابرستان

ابرستان نرم افزار حسابداری هوشمند ایرانی و برنامه حسابداری نوینی است که با اصلاح و بهبود روش ها و فرایند های ثبت اسناد مالی از یک سو و استفاده از الگوریتم های پیشرفته نرم افزاری نسل جدیدی از نرم افزارهای حسابداری را ارائه نموده است.
مهمترین ویژگی آن سادگی و سهولت کار با آن است. این امر با استراتژی های ذیل محقق شده است:
• حذف عملیات زائد که قبلا در روش های حسابداری سنتی و دفتری مورد نیاز بوده است.
• یکپارچه سازی سیستم های حسابداری، خرید و فروش، انبار و خزانه
• ثبت اتوماتیک اسناد مرتبط با هر تراکنش در طی فرايند های کسب وکار
• هوشمند سازی محاسبات موردنیاز برای ارائه گزارشات مالی و مالیاتی

هدف ما آن بوده است که صاحبان مشاغل و کسب و کارها یا حسابداران و مدیران مالی آنها بتوانند با عملیاتی به مراتب کمتر و ساده تر نسبت به ثبت و ضبط حساب و کتاب و دریافت گزارشات مورد نیاز اقدام نمایند.

چرا هوشمندی در حسابداری لازم است؟

امروزه کسب و کارها علاوه بر اينکه بايد در عرصه رقابت هوش و حواس خود را جمع کنند؛ باید از انواع و اقسام قوانين و مقرراتی که از سوی دستگاه های نظارتی و اجرايي در محیط کسب و کارشان تدوين و ابلاغ می گردد نيز مطلع شوند سپس سعی کنند اين قوانين و مقررات را در نحوه ثبت اسناد و حسابداری خود رعايت کنند.

بسيار ديده و شنيده شده است که کسب و کارها به علت نا آگاهی از اين قوانين با چالش های جدی مالياتی و بيمه ای روبرو شده اند که گاها منجر به ورشکستگی و تعطيلی کسب و کارها شده است.
از آنجايي که عمده توجه صاحبان کسب و کار به امور بازرگانی و تولید است وظيفه رعايت قوانین و مقررات به عهده حسابداران خواهد بود.

قوانین مختلف ، متعدد و گاها متناقض مالی ، مالياتی ، ارزش افزوده ، بيمه و قانون کار پيچيدگی اين کار را بسیار افزايش داده است. در روش های سنتی ، اگر صاحب کسب و کاری بخواهد با اقدامات پيشگيرانه نسبت به رعايت اين قوانين در ثبت اسناد حسابداری خود اقدام کند ناگزير است که با استخدام و بکارگيری نيروهای گران قيمت اين کنترل ها را انجام دهد. ليکن در روش های نوين با بکاگيری از تکنيک های کنترلی و هوش مصنوعی به همراه نو آوری های متعدد در نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان موجب کاهش نگرانی های آینده شما در مواجه با مشکلات قانونی خواهد شد.

پیشنهاد برای مطالعه : چگونه با ابرستان کسب درآمد کنیم؟

• سیستم درج هوشمند اسناد مالی دیگر سیستم ها مانند اسناد خرید ، اسناد فروش ، اسناد دریافت و پرداخت و ….
نرم افزار یکپارچه و آنلاین حسابداری ابرستان به نحوی طراحی شده است که اسناد سیستم حسابداری بطور اتوماتیک و متناظر به فعالیت کاربران در ديگر بخش ها مانند خريد ، فروش
• سیستم هوشمند دوره مالی
با اخذ تکنیک های جدید و ارائه راهکارهای نوین بکار گرفته شده در سطح بین الملل، اقدام به خودکار سازی دوره های مالی در نرم افزار حسابداری ابری خود نموده است.
در این روش مشتریان به راحتی می توانند در هر زمان از هر دوره زمانی دلخواه نسبت به اخذ گزارش های مورد نظر خود اقدام نمایند و سیستم با استفاده از محاسبات خودکار و هوشمند خود نسبت به محاسبه مقادیر اولیه هر حساب در سند افتتاحیه و مانده حساب در سند اختتامیه اقدام می کند.

پیشنهاد برای مطالعه : مالیات بر درآمد حقوق و مشاغل

• سیستم هوشمند محاسبه اسناد افتتاحیه و اختتامیه
در راستای ساده سازی حسابداری، شما را از هر نوع ثبت اسناد افتتاحیه و اختتامیه بی نیاز ساخته است.
سیستم هوشمند محاسبات اسناد افتتاحیه و اختتامیه تمامی کارهای لازم را بطور اتوماتیک و هوشمند برای شما انجام خواهد داد.
• سیستم محاسبه هوشمند بهای تمام شده کالای فروش رفته
سیستم محاسبه هوشمند بهای تمام شده کالای فروش رفته، بطور اتوماتیک و با درج، ویرایش یا حذف هر یک از فاکتورهای خرید و فروش نسبت به بروز رسانی و محاسبه مجدد بهای تمام شده کالای فروش رفته اقدام می نماید.

رایگان ثبت نام کن!

همواره در دسترس :

حسابداری ابری ابرستان همواره در دسترس است. اصلا مهم نیست شما کجا هستید، در محل کار ، منزل ، ماموريت يا حتی مسافرت و تفريح. مهم این است که هر وقت لازم باشد که به حساب هايتان دسترسی داشته باشيد کافی است از روی دستگاه همراه ( تبلت ، رايانه شخصی يا گوشی هوشمند ) به ابرستان وصل شويد و گزارش های مورد نظر را مشاهده نموده يا عمليات مورد نظر خود اعم از خريد ، فروش ، دريافت ، پرداخت و …. را در اسرع وقت انجام دهيد .

همواره در دسترس هستيم

شما کاربر گرامی، از هر مکانی که هستيد ( محل کار، منزل، مسافرت ) و در هر زمانی ( ۲۴ ساعت هر روز هفته ) و از هر دستگاه متصل به اينترنت به نرم افزار حسابداری کاملا رایگان تحت وب ابرستان می توانید دسترسی داشته باشید.

هميشه : ۲۴ ساعت ۷ روز هفته (۷/۲۴)

همه جا : محل کار، منزل، ماموريت و مسافرت

با هر وسيله ای : کامپيوتر، نوت بوک، تبلت، گوشی همراه

بر روی هر پلت فرمی : ويندوز، لينوکس، مک

هم اينک می توانيد با ثبت نام رايگان در نسخه آزمايشی ۱۴ روزه رايگان،  همواره در دسترس بودن يک نرم افزار حسابداری کاملا رایگان تحت وب را خودتان تجربه کنيد.

همیشه ماندگار :

داده ها و اطلاعات کسب و کار شما همواره در ابرستان باقی خواهد ماند.

 ما تمهيداتی را برای کسب و کارها مهيا نموده ایم که حتی در صورت عدم تمديد اشتراک می توانند داده های کسب و کار خود را در ابرستان حفظ نمایند و هر وقت لازم داشتند به آن مراجعه کنند.

نرم افزار حسابداری ابرستان ، نسل جدیدی از نرم افزارهای مالی است که بر اساس تکنولوژی ابری طراحی شده است.
امکان ارائه دسترسی های خاص و محدود برای مشاهده تراکنش های فی مابین کسب و کار شما با طرف های حسابتان
امکان استفاده و یکپارچه سازی با دیگر سیستم های ابری مانند ارسال فاکتور یا لیست تراکنش ها از طریق ایمیل، پیامک و فاکس های اینترنتی

نرم افزار حسابدری تحت وب و آنلاین ابرستان ، بر روی تمامی سیستم عامل های ويندوز، مک، لينوکس و … تحت شبکه و دسکتاپ اجرا می شود.

اگر به دنبال یک نرم افزاری حسابداری برای سیستم های مک، لينوکس يا ویندوز هستید،

یا نگران وابستگی سیستم حسابداری خود به تغييرات سیستم های کامپیوتری خود هستيد،

ديگر نگران نباشید!

ابرستان مشکل شما را حل کرده است.

ابرستان نرم افزار حسابداری کاملا رایگان تحت وب و آنلاین مبتنی بر تکنولوژی ابری است که بر روی انواع سیستم های  عامل و بدون نیاز به نصب کار می کند. کافی است از یک مرورگر وب مانند گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا، اینترنت اکسپلورر استفاده کنید و لذت استفاده از یک نرم افزارحسابداری ابری را بچشيد.

از هر مرورگری که استفاده کرده اید و در حال خواندن این مطلب هستید، با ثبت نام رايگان شروع کنيد.

اشتراک گذاری در :