چرا ابرستان
یکپارچــــــه و جـــامع
کم هزینه و پایــــــدار
شخصی و ایــــمن
ســـاده و هوشمنــد
در دسترس و ماندگار
پیشرفتـه و سریـــع

شما در حال خواندن این مطلب هستید : یکپارچــــــه و جـــامع

ابرستان، یک برنامه حسابداری مبتنی بر فناوری ابری است.

نرم افزار حسابداری ابرستان، نسل جدیدی از نرم افزارهای مالی است که بر اساس تکنولوژی ابری طراحی شده است.

نرم افزارهای حسابداری ابری نسبت به حسابداری های سنتی دارای مزایا و امتیازات زیادی هستند که بسیاری از دغدغه ها و مشکلات کاربران را حل و فصل نموده است.

اهم این ویژگی ها عبارتند از:

۱. در دسترس بودن همیشگی نرم افزار یا به عبارت دیگر در دسترس بودن حساب و کتاب کسب و کار و مشتریان و تامین کنندگان شما از هر زمان و در هر مکان

۲. کاهش هزینه های نگهداری و بروز رسانی سیستم

۳. بی نیازی از خرید تجهیزات گران قیمت سخت افزاری و امنیتی جهت محافظت از داده ها

۴. امکان ارائه دسترسی های خاص و محدود برای مشاهده تراکنش های فی مابین کسب وکار شما با طرف های حسابتان

۵. امکان استفاده و یکپارچه سازی با دیگر سیستم های ابری مانند ارسال فاکتور یا لیست تراکنش ها از طریق ایمیل، پیامک و فاکس های اینترنتی

جهت آشنایی با ویژگی های نرم افزارهای حسابداری ابری کلیک کنید.

ویژگی های خاص:

با توجه به تحقیقات صورت گرفته، ابرستان اولین نرم افزار حسابداری هوشمند ایرانی و برنامه حسابداری نوینی است که با اصلاح و بهبود روش ها و فرایند های ثبت اسناد مالی از یک سو و استفاده از الگوریتم های پیشرفته نرم افزاری نسل جدیدی از نرم افزارهای حسابداری را ارائه نموده است.

همچنین در طراحی این برنامه آخرین استانداردهای مطرح حسابداری نیز منظور شده است.

مهمترین ویژگی آن سادگی و سهولت کار با آن است. این امر با استراتژی های ذیل محقق شده است:

هدف ما آن بوده است که صاحبان مشاغل و کسب و کارها یا حسابداران و مدیران مالی آنها بتوانند با عملیاتی به مراتب کمتر و ساده تر نسبت به ثبت و ضبط حساب و کتاب و دریافت گزارشات مورد نیاز اقدام نمایند.

امکانات برنامه:

سیستم کدینگ پیشرفته نرم افزار حسابداری ابرستان، بر اساس آخرین استانداردهای حسابداری و بر اساس یکپارچه سازی بین محصولات ابرستان بطور اتوماتیک و  بر اساس نوع کسب و کار ایجاد می شود.

هر کاربر می تواند به محض ورود به سیستم بدون نیاز به تعریف هر گونه حسابی فعالیت خود را آغاز کند.

حسابداران و افراد حرفه ای می توانند نسبت به تعریف حساب در سطوح گروه، کل، معین و تفصیلی به دلخواه نیز اقدام نمایند.

همانطور که در عالم واقع کسب و کار هر یک از طرف های معاملات شما می توانند دارای چندین وجهه باشند و گاهی بعنوان خریدار و گاها بعنوان فروشنده هستند نیز به راحتی می توانید طرف حساب خود را بعنوان تفصیلی شناور در انواع حساب های بستانکار و بدهکار به عنوان یک حساب تفصیلی شناور استفاده کنید.

ابرستان از طریق ساده سازی و یکپارچه سازی این امکان را در بخش های مختلف همچون سیستم های دریافت و پرداخت، خرید و فروش، انبار و حتی اسناد حسابداری نیز فراهم نموده است.

نرم افزار یکپارچه و آنلاین حسابداری ابرستان به نحوی طراحی شده است که سیستم حسابداری بطور اتوماتیک و متناظر با کلیه عملیات هایی که در دیگر سیستم های یکپارچه مالی ابرستان رخ می دهد، نسبت به ثبت یک سند حسابداری با آرتیکل های مورد نیاز می نماید.

با اخذ تکنیک های جدید و ارائه راهکارهای نوین بکار گرفته شده در سطح بین الملل، اقدام به خودکار سازی دوره های مالی در نرم افزار حسابداری ابری خود نموده است.

در این روش مشتریان به راحتی می توانند در هر زمان از هر دوره زمانی دلخواه نسبت به اخذ گزارش های مورد نظر خود اقدام نمایند و سیستم با استفاده از محاسبات خودکار و هوشمند خود نسبت به محاسبه مقادیر اولیه هر حساب در سند افتتاحیه و مانده حساب در سند اختتامیه اقدام می کند.

در راستای ساده سازی حسابداری، شما را از هر نوع ثبت اسناد افتتاحیه و اختتامیه بی نیاز ساخته است.

سیستم هوشمند محاسبات اسناد افتتاحیه و اختتامیه تمامی کارهای لازم را بطور اتوماتیک و هوشمند برای شما انجام خواهد داد.

سیستم محاسبه هوشمند بهای تمام شده کالای فروش رفته، بطور اتوماتیک و با درج، ویرایش یا حذف هر یک از فاکتورهای خرید و فروش نسبت به بروز رسانی و محاسبه مجدد بهای تمام شده کالای فروش رفته اقدام می نماید.

برای اطلاع از کارکرد این سیستم اینجا کلیک کنید.

شما در حال خواندن این مطلب هستید : کم هزینه و پایــــــدار

ارزان ترين هستيم

نگران قیمت نباشید!

با استفاده از تکنولوژی ابری به راحتی می توانیم از استراتژی کمترين قيمت برای ارائه نرم افزار حسابداری ابرستان حمايت کنيم.

ما کيفيت را فدای قيمت نکرده ايم. بلکه با استفاده از مدرن ترين فناوری ها بهای تمام شده را کاهش داده ايم.

ما با اتخاذ استراتژی فروش انبوه همزمان با حفظ  سطح کيفيت و خدمات مطلوب به مشتریان خود اطمينان می دهيم که ارزان ترين نرم افزار حسابداری بازار هستیم.

برای اينکه بدانيد چرا ابرستان ارزان است اينجا کليک کنيد.

هزینه های خود را کاهش دهید

 • حذف هزینه های مربوط به تهیه و نگهداری سخت افزار پرقدرت
 • بی نیاز از هزینه های پشتیبان گیری و نگهداری از داده ها
 • بی نیاز از تمدید هزینه پشتیبانی سالانه
 • ارتقاء و بروز رسانی اتوماتیک و رایگان همیشگی

شما در حل خواندن این مطلب هستید : شخصی و ایــــمن

قوانین و مقررات

مقررات کلی

ابرستان تمامی قوانین و مقررات و دستورالعمل‌ها و آیین‌نامه‌های مرتبط مالی، مالیاتی، تجارت ­الکترونیکی و دیگر قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران را مورد توجه قرار داده و رعایت خواهد کرد.

همچنین کاربر نیز ملزم به رعایت تمامی موارد مذکور خواهد بود.

ماده ۱- تعاریف و اصطلاحات

اصطلاحاتی که در این قوانین و مقررات به کار رفته است دارای معانی مشروح زیر است:

۱- ابرستان: نام یک نرم افزاری حسابداری جامع و آنلاین مبتنی بر تکنولوژی ابری است که بصورت ارائه خدمت به جای نرم افزار (Software as a Service) ارائه می شود.

۲- شرکت: منظور شرکت مهندسی مشاور عصر فناوری دانش (سهامی خاص) است که کلیه حقوق مادی و معنوی این ابرستان متعلق به وی میباشد.

۳- کاربر: شخصی حقیقی یا حقوقی است که از طریق اینترنت به ابرستان متصل و از خدمات نرم افزاری آن بهرمند می‌شود.

۴- اطلاعات شخصی: اطلاعات شخصی دریافتی از کاربر یعنی نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه و یا اطلاعات اختیاری مانند میزان تحصیلات، جنسیت، وضعیت تاهل و شهر و تعداد فرزند می­باشد.

۵- اطلاعات محرمانه: اطلاعاتی که ابرستان حق افشای آن را به شخص ثالث نداشته و صرفا متعلق به کاربر و ابرستان است.

این اطلاعات شامل اطلاعات شخصی، اطلاعات مربوط به کسب و کارهای تعریف شده کاربر و همه تراکنش های ثبت شده در آن می باشد.

ماده ۲- حساب کاربری

۱- کاربران با ثبت نام در ابرستان و همچنین با هر بار استفاده از خدمات می‌پذیرند که قوانین و مقررات جاری ابرستان را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و معانی آن پذیرفته‌اند.

این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییر کند و بنابر این استفادۀ مستمر کاربران از ابرستان به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.

۲- کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی میتوانند از خدمات ابرستان بهره ببرند.

برای استفاده از خدمات کاربر مذکور باید شماره موبایل یا ایمیل خود را در ابرستان وارد کرده و از طریق کد تاییدی که به شماره موبایل یا ایمیل کاربر ارسال میشود اقدام به ثبت نام کنند.

۳- کاربران می‌پذیرند اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و به‌ روز وارد کنند و مسئول عدم صحت اطلاعات اعلام شده کاربران می‌باشند.

خواندن این مطلب به شما توصیه می شود : در دسترس و ماندگار

۴- کاربران متعهد می‌گردند که صرفا با شماره موبایل متعلق به خود نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

در غیر این صورت در برابر شخص ذینفع صاحب شماره موبایل تماما مسئول بوده و شرکت به محض آگاهی از این موضوع نسبت به لغو عضویت کاربر مذکور اقدام خواهد نمود.

۵- کاربران متعهد میگردند که صرفا با نام کاربری و رمز عبور خود از خدمات ابرستان بهره مند شوند. در غیر این صورت در برابر شخص ذینفع تماما مسئول بوده و شرکت به محض آگاهی از این موضوع نسبت به لغو اشتراک کاربر مذکور اقدام خواهد نمود.

۶- مسئولیت همۀ فعالیت هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی یا سایر خدمات مربوط به ابرستان انجام می‌شود به عهدۀ کاربران است.

۷- ابرستان برای امنیت بیشتر، برای استفاده از نرم افزار، رمز عبور قرار داده است و مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله رمز عبور به عهدۀ کاربران است.

در صورت مفقود شدن یا سرقت رمز عبور، کاربر مذکور موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع شرکت برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به شرکت انجام نشده است، مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهدۀ وی خواهد بود.

۸- کلیه اطلاعات کاربران در سیستم های ابری(Cloud) براساس شماره موبایل مشتری یا ایمیل وی نگه داری میشوند.

ماده ۳ – استفاده از ابرستان

۱- مسئولیت تأمین اینترنت و سخت‌افزار لازم و همچنین پرداخت هزینه‌های مربوط به آنها برای استفاده از خدمات ابرستان به عهدۀ کاربران است.

۲- کاربران می‌پذیرند که شرکت ممکن است از ارسال پیامک، ایمیل و یا Push Notification به عنوان راه ارتباطی شرکت با وی استفاده کند.

۳- خدمات ابرستان ممکن است با مشارکت خدمات شرکتهای دیگری ارائه شود که شرکت عصر فناوری دانش روی آنها کنترلی ندارد.

در چنین شرایطی کاربران می‌پذیرند که این خدمات، قوانین استفاده و مقررات مختص خود را دارند و ابرستان مسئولیتی در خصوص قوانین و خدمات این شرکت‌ها ندارد.

۴- از اطلاعات محرمانه تنها به منظور ارایه سرویس های حسابداری استفاده میشود.

ابرستان اطلاعات شخصی را به هیچ عنوان با هیچ طرف سومی به اشتراک نمیگذارد و این اطلاعات می تواند بصورت تجمیعی و ناشناس جهت ایجاد گزارش های تحلیلی مورد استفاده قرار گیرد.

ماده ۴- مسئولیت ابرستان

۱- شرکت با تمام امکانات خود تمام تلاش خود را جهت رضایت کاربران، رفع اختلالات ایجاد شده در زمان استفاده از خدمات ابرستان می‌کند.

۲- شرکت تلاش خود را جهت فراهم نمودن امکان استفاده از خدمات نرم‌افزاری خود توسط دستگاه‌های کاربران محترم می‌کند اما تضمینی نسبت به اجرا شدن آن روی همۀ دستگاه‌ها یا همۀ شبکه‌های ارتباطی نخواهد داد.

۳- تمامی اطلاعات شخصی کاربران به عنوان اطلاعات محرمانه نزد شرکت محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام ذیصلاح قضایی.

بنابراین در صورت درخواست و صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، شرکت مکلف به ارائۀ اطلاعات کاربران به مراجع مذکور می‌باشد.

۴- چنانچه هر یک از کاربران ابرستان در زمان استفاده از خدمات آن با مشکلی مواجه شوند برابر شرایط فوق می‌توانند درخواست پشتیبانی خود را از طریق نرم افزار پشتیبانی داخل ابرستان یا تلفن پشتیبانی ابرستان یا ایمیل پشتیبانی مطرح و شرکت پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل مشکل عمل خواهد آورد.

۵- ابرستان حق دارد از اطلاعات شخصی کاربر برای نمایش تبلیغات، ارائه پیشنهادهای اقتصادی یا انواع گزارشهای تحلیلی و … تنها به خود کاربر استفاده کند.

۶- ابرستان حق دارد که از داده پردازش شده و بی نام کاربران به نحوی که به هیچ عنوان هویت یا اطلاعات شخصی کاربران قابل تشخیص دادن نباشد استفاده کند و گزارشهای تجمیعی مبتنی بر این اطلاعات پردازش شده را به شخص ثالث ارائه کند.

۷- ابرستان از فناوری هایی استفاده میکند که بسیاری از بانکها و موسسات مالی برای حفظ امنیت اطلاعات کاربران استفاده می نمایند مانند استفاده از SSLهای رمزگذاری شده برای انتقال اطلاعات و استفاده از AES های رمزگذاری شده برای اطلاعات حساس و خود را نسبت به نشت و درز اطلاعات از منابع و سرور­های خود مسئول می­داند، لذا در صورتی که اطلاعات کاربران از هر محل دیگری و یا به جهت حملات سایبری به زیرساخت­های کلی کشور نشت داشته باشد مسئولیت هرگونه جبران خسارتی را از خود سلب می­نماید.

ماده ۵ – مسئولیت کاربران

۱- مسئولیت همۀ اقدامات و افعال کاربران که ناشی از عدم رعایت قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران برعهدۀ شخص متخلف بوده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق نداشته و نخواهد داشت و شرکت می‌تواند ضمن غیر فعال کردن حساب کاربری متخلف، از طریق مراجع ذیصلاح، اقدامات قانونی را علیه نامبرده نسبت به احقاق حقوق قانونی شرکت به عمل آورد.

۲- هر گونه اقدامی از سوی کاربر که منجر به ورود خسارت به شهرت، اعتبار و دارایی‌های شرکت شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی خواهد. شرکت این حق را برای خود محفوظ می‌داند که حساب کاربر را مسدود کند و در صورت نیاز، علیه شخص اقدام قانونی انجام دهد و خسارت و حقوق قانونی خود را مطالبه کند.

ماده ۶ – موارد فنی

۱- کاربران حق ندارند هیچگونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code) نرم‌افزار ابرستان انجام دهد مگر اینکه اجازۀ چنین کاری به صورت قانونی صادر شده باشد.

۲- کاربران مجاز نیستند با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخۀ دیگری از خدمات ابرستان را روی سرورهای دیگر ارائه کنند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم‌افزار ابرستان یا در روش ارائۀ خدمات تغییر یا اخلالی ایجاد کند.

۳- کاربران حق ندارند نرم‌افزار یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری (Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی خدمات اجرا کنند.

۴- کاربران حق ندارند هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیر متداول به هیچ بخش از ابرستان انجام دهند.

ماده ۷ – قطع خدمات

شرکت در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد حضور یک کاربر می‌تواند برای شرکت یا سایر کاربران خطرناک باشد یا مطلوب نباشد، طبق صلاحدید و تشخیص خود حق حذف دسترسی کاربر مذکور به خدمات ابرستان را دارد. در این صورت، کاربر حق طرح هیچگونه ادعا و یا اعتراضی را نخواهد داشت.

شما در حال خواندن این مطلب هستید : ســـاده و هوشمنــد

بی نیاز از خريد و نصب هستیم

برای استفاده از حسابداری ابرستان نيازی به خريد لايسنس نداريد.

شما در ابرستان صرفا به اندازه نياز و مصرف خود حق اشتراک می پردازید نه بابت دسترسی به امکانات!

تمامی امکانات نرم افزاری برای همه مشترکین به رایگان ارائه خواهد شد.

هزینه اشتراک را صرفا برای مدت زمانیکه از نرم افزار استفاده می کنید می پردازید.

جهت کسب اطلاع بیشتر اينجا کلیک کنید.

کافی است همين الان ثبت نام کنيد و به رايگان استفاده کنيد.

سیستم هوشمند معرف

ابرستان به يک سیستم پيچيده محاسبه پاداش معرف مجهز شده است. اين سیستم ابزاری چند منظوره است.

 • ابزاری است جهت قدر دانی از مشتريانی که تجربه موفق خود با ابرستان را با ديگر دوستانشان به اشتراک می گذارند
 • ابزاری است برای کاهش هزينه و رايگان سازی هميشگی دسترسی به نرم افزار برای مشتريان وفادار. ( اطلاع بيشتر )
 • ابزاری است برای کسب و محاسبه درآمد نمایندگان فروش ابرستان . ( کد معرف چیست؟)
 • ابزاری است برای کسب درآمد پايدار هميشگی حسابداران وفادار به ابرستان.

شما در حال خواندن این مطلب هستید : در دسترس و ماندگار

همواره در دسترس هستيم

شما کاربر گرامی، از هر مکانی که هستيد ( محل کار، منزل، مسافرت ) و در هر زمانی ( ۲۴ ساعت هر روز هفته ) و از هر دستگاه متصل به اينترنت به نرم افزار حسابداری یکپارچه و آنلاين ابرستان می توانید دسترسی داشته باشید.

 • هميشه : ۲۴ ساعت ۷ روز هفته (۷/۲۴)
 • همه جا : محل کار، منزل، ماموريت و مسافرت
 • با هر وسيله ای : کامپيوتر، نوت بوک، تبلت، گوشی همراه
 • بر روی هر پلت فرمی : ويندوز، لينوکس، مک
 • هم اينک می توانيد با ثبت نام رايگان در نسخه آزمايشی ۱۴ روزه رايگان،  همواره در دسترس بودن يک نرم افزار حسابداری را خودتان تجربه کنيد.

شما در حال خواندن این مطلب هستید : پیشرفتـه و سریـــع

بی نیاز از خريد و نصب هستیم

برای استفاده از حسابداری آنلاین ابرستان نيازی به خريد لايسنس نداريد.

شما صرفا به اندازه نياز و مصرف خود حق اشتراک می پردازید نه بابت دسترسی به امکانات!

تمامی امکانات نرم افزاری برای همه مشترکین، رایگان ارائه خواهد شد.

هزینه اشتراک را صرفا برای مدت زمانی که از نرم افزار استفاده می کنید می پردازید.

جهت کسب اطلاع بیشتر اينجا کلیک کنید.

کافی است همين الان ثبت نام کنيد و به رايگان استفاده کنيد.

ما مالتی پلت فرم هستيم

نرم افزار حسابدری آنلاین ابرستان، بر روی تمامی سیستم عامل های ويندوز، مک، لينوکس و … تحت شبکه و دسکتاپ اجرا می شود.

اگر به دنبال یک نرم افزاری حسابداری برای سیستم های مک، لينوکس يا ویندوز هستید،

یا نگران وابستگی سیستم حسابداری خود به تغييرات سیستم های کامپیوتری خود هستيد،

ديگر نگران نباشید!

ابرستان مشکل شما را حل کرده است.

ابرستان نرم افزار حسابداری یکپارچه و آنلاین مبتنی بر تکنولوژی ابری است که بر روی انواع سسیستم های  عامل و بدون نیاز به نصب کار می کند. کافی است از یک مرورگر وب مانند گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا، اینترنت اکسپلورر استفاده کنید و لذت استفاده از یک نرم افزارحسابداری ابری را بچشيد.

از هر مرورگری که استفاده کرده اید و در حال خواندن این مطلب هستید، با ثبت نام رايگان شروع کنيد.

اشتراک گذاری در :