پیش نیازها

راهنمای جامع ( نحوه دسترسی ، استفاده و نتایج حاصل )

از منوی اصلی نرم‌افزار قسمت انبارداری بر روی گزینه انبار کلیک می‌کنیم.

 در صفحه پیش رو تمامی انبارهایی که تعریف شده‌اند قابل‌مشاهده خواهد بود.

با کلیک بر روی گزینه ایجاد انبار جدید و یا از منوی اصلی با کلیک بر روی علامت مثبت (+) مقابل گزینه انبار وارد صفحه ایجاد یک انبار جدید خواهیم شد. در آن‌جا با انتخاب لیبل انبار اصلی نام یک انبار و یک کد چهار رقمی در نظر گرفته شده و بر روی گزینه ایجاد انبار کلیک می‌کنیم.

با مشاهده پیغام “انبار شما به‌درستی ایجاد گردید” یک انبار به لیست انبارها اضافه خواهد شد.

در قسمت مدیریت انبارها لیست تمامی انبارها قابل‌مشاهده خواهد بود.

برای انتقال کالاها بین دو انبار در نرم‌افزار حسابداری ابرستان، از بخش انبارداری بر روی گزینه “انتقال بین انبارها” کلیک می‌کنیم.

در صفحه پیش رو انبار مبدا و مقصد را انتخاب می‌کنیم و لازم است که شرح انتقال و تاریخ انتقال را ثبت نماییم.

از انبار مبدا کالا را انتخاب و تعداد موردنظر برای انتقال را وارد می‌کنیم و بر روی گزینه افزودن به لیست انتقال کلیک می‌کنیم. در جدول کالاها و تعداد آن‌ها قابل‌مشاهده خواهد بود. در صورت صحت این کالاها بر روی گزینه انتقال کالا کلیک می‌نماییم و پیغامی جهت تایید شدن این انتقال قابل‌مشاهده خواهد بود.

جهت مدیریت اسناد مربوط به انتقال بین انبارها از بخش انبارداری بر روی گزینه “مدیریت اسناد انبار” کلیک می‌کنیم. در صفحه پیش رو تمامی اسناد انبار قابل‌مشاهده خواهد بود.

اسناد انبار شامل موارد مربوط به افزایش یا کاهش کالا درنتیجه فاکتورهای خرید و یا فروش و همچنین انتقال بین انبارها خواهد بود. با کلیک بر روی هر کدام از اسناد انبار، سند باز می‌شود و امکان ویرایش، حذف و یا چاپ آن مطابق تصویر زیر وجود خواهد داشت:

مزیت (های ) امکان

https://abrestan.com/wp-content/uploads/2020/04/abrestanLogo.png