حسابداری رایگان ابرستان

نرم افزار حسابداری ابرستان را می توانید ۱۰۰ درصد رایگان استفاده کنید

اول : برای استفاده از حسابداری ابرستان نیازی به خرید لایسنس ندارید.

نرم افزار حسابداری رایگان ابرستان بر اساس فناوری نوین ابری طراحی و ارائه شده است. در این فناوری دیگر مشتریان نیازی به خرید و نصب نرم افزار نخواهند داشت و از کلیه مشکلات و هزینه های آن به دور هستند. از این پس دیگر پول خود را بابت خرید نرم افزار و تجهیزات سخت افزاری مورد نیاز آن هدر ندهید!

دوم: تمامی امکانات نرم افزاری برای همه مشترکین بهرایگان ارائه خواهد شد.

در مدل در آمدی نرم افزارهای ابری دیگر معنی ندارد ارائه دهنده بابت امکانات از مشتری پولی دریافت کند، در این نوع نرم افزارها معمولا سرویس دهنده مرتبا به امکانات نرم افزار خود می افزاید تا بتواند با جلب رضایت مشتریان از تعداد مشتری بیشتری بهرمند شود. از همین رو ما نیز به مشترکین  نرم افزار حسابداری ابرستان دیگر امکانات را نیز به رایگان ارائه می دهیم. دیگر امکانات ما عبارتند از نرم افزار بازرگانی  ( خرید و فروش ) ، نرم افزار انبارداری ، نرم افزار خزانه ( دریافت و پرداخت ). هر یک از مشترکین ابرستان تنها با پرداخت یک خق اشتراک از تمامی امکانات جاری و امکاناتی که در آینده به سیستم اضافه خواهد شد استفاده می کنند.

سوم : در ابرستان صرفا به اندازه نیاز و مصرف حق اشتراک می پردازید نه بابت دسترسی به امکانات!

مدل درآمد در نرم افزارهای ابری بر اساس پرداخت حق اشتراک است. د یگر خبری از پرداخت وجه بابت خرید نرم افزار نیست. در این نوع نرم افزارها همه امکانات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز برای راه اندازی و نگهداری و امنیت را،  سرویس دهنده از پیش تهیه کرده است. هر یک از مشتریان با عضویت در سایت سرویس دهنده تنها به اندازه مصرف خود حق اشتراک می پردازند. مثلا کسب و کاری که بزرگتر است و برای کار خود از چندین حسابدار ، فروشنده و انبار دار استفاده می کند به مراتب بیشتر از یک فردی است که کسب و کار شخصی خود را هدایت می کند.

چهارم :  هزینه اشتراک را صرفا برای مدت زمانیکه از نرم افزار استفاده می کنید می پردازید.

ما در ابرستان حتی شما را مجبور به خرید اشتراک پیوسته نمی کنیم! شاید شما بخواهید از نرم افزار در طی هر سال فقط در چند ماه استفاده کنید. کافی است برای ماه هایی که لازم دارید حق اشتراک بپردازید.

و نهایتاً با معرفی ابرستان به دیگر دوستانتان می توانید  ۱۰۰% تخفیف بهره مند شوید و نرم افزار حسابداری شما کاملا رایگان شود.

ابرستان مجهز به یک سیستم شبکه معرف درختی است که هر یک از مشترکین می توانند با ارائه کد معرف خود به دیگران ، متناسب با خرید آنها تخفیف و اعتبار دریافت کنند . شبکه معرف ابرستان ابزاری است که هر یک از مشترکین می توانند به واسطه آن از نرم افزار حسابداری ما بطور کامل به رایگان استفاده کنند. 

برای آشنایی بیشتر با شبکه معرف و نحوه دریافت تخفیف و اعتبار بیشتر تا ۱۰۰% اینجا کلیک کنید.

فرصت را از دست ندهید! جستجو کافی است!

کافی است همین الان به رایگان در ابرستان  ثبت نام کنید

سپس به مدت ۱۴ روز به رایگان از نسخه کامل ابرستان استفاده کنید.