۰۲۱-۸۸۵۳۳۲۶۶
× تعرفه ها
ابرستان
همکاری با ابرستان

شرايط نمایندگی فروش نرم افزار:

ابرستان در راستای توسعه فعالیت‌های فروش و بازاریابی محصولات خود، از افراد حقیقی و شرکت‌های حقوقی واجد شرایط به منظور اعطای نمایندگی فروش و عاملیت فروش دعوت به همکاری می‌نماید.

چه کسانی می توانند نمايندگی فروش را اخذ کنند؟

کافی است لینک کد معرف خود را در سايت ها و آگهی های تبلیغاتی خود قرار دهید و با هر ثبت نامی که از سايت شما می شود به درآمد پايدار و دائمی برسید.

شرايط و روش دريافت نمايندگی فروش :

مزايای همکاری در فروش نرم افزار:

دريافت کمیسیون از 10% تا 20% مبلغ خريد مشتريان بر حسب ميزان کارکرد نماينده.

يکبار فروش کنيد، مادام العمر کمیسیون دريافت کنيد. در نمايندگی ابرستان شما نه تنها از اولين خريد مشتري هایتان کمیسیون دريافت خواهيد کرد بلکه از تمامی خريدهای آتی آنها نيز کمیسیون دريافت خواهيد کرد.

محاسبه خودکار و اتوماتيک کمیسیون فروش، ابرستان به سیستم محاسبه خودکار کمیسیون مجهز است و اين کار بصورت اتوماتیک و با هر خريد انجام می شود. ( برای اطلاع بيشتر به صفحه شبکه معرف برويد. )

در صورتي که شما يک سال فعالانه کار کنيد، پس از آن بدون کار می توانيد به يک درآمد پايدار ماهيانه دسترسی داشته باشيد. به عبارت ديگر ابرستان شرايط دريافت مستمری پايدار را برای فعالان اين حوزه تنها با يک سال کار مهيا نموده است.

واريز کمیسیون ها بصورت ماهیانه صورت می پذيرد.

شما نه تنها مشتری ما هستيد، بلکه می توانيد با عضويت در شبکه معرف ابرستان با ما شريک شويد.

شبکه معرف :

شبکه معرف نرم افزار حسابداری یکپارچه و آنلاین ابرستان، ابزاری است جهت پاداش دهی به افرادی که ما را به ديگر دوستان شان معرفی می کنند.

ما معتقديم مشک آن است که خود ببويد نه آنکه عطار بگويد. لذا بهترين مبلغان ما شما هستيد، که با رضايت از ما می توانید آن را به ديگر دوستانتان معرفی کنید. ليکن اين معرفی ها نزد ما بدون پاداش نخواهد بود.

ما در شبکه معرف نه تنها به شما، بلکه به دوستان شما هم که از طريق شما به مشترکين ابرستان پيوسته اند نيز پاداش می دهيم.

نياز مبرم به کار عملی برای یادگیری بهتر مباحث تئوریک بر هیچ کس پوشیده نیست. حسابداری رشته ای بسیار کاربردی و عملی است که برای یادگیری آن علاوه بر آموزش تئوری نیاز به آموزش عملی و کار با نرم افزار هم هست.

شرایط سخت و دشوار نصب و راه اندازی نرم افزارهای حسابداری سنتی از یک سو و هزینه های بالای آن عملا راه را برای استفاده عمومی برای دانشجویان دروس حسابداری بسته بود.

اما ابرستان به کمک تکنولوژی ابری این مشکل را برای همه دانشجویان رشته حسابداری و دانشگاه ها و موسسات آموزشی حل کرده است.

رایگان ثبت نام کن، کسب در آمد کن.