دسته بندی موضوع : مقالات حسابداری
نرم افزار حسابداری ابری چیست؟
نویسنده :
منتشر شده در تاریخ :
مدت زمان لازم برای مطالعه :
محمدرضا آسایش
مدیر وبسایت ابرستان
۴ خرداد ۱۳۹۸
۷ دقیقه

نرم افزار حسابداری ابری چیست؟

نرم‌افزار حسابداری ابری مشابه نرم افزارهای حسابداری سنتی ، نصبی و شبکه ای است، با این تفاوت که این نرم افزار‌حسابداری درمراکز داده و سرورهای امن اینتنرنتی نصب و راه اندازی شده اند و بر اساس مدل SaaS (نرم افزار به عنوان یک سرویس) است.

این نرم افزارها بر اساس فناوری پردازش ابری ارائه شده اند و دارای تمامی مزایا و ویژگی های آن می باشند. در این حالت داده ها به ابر فرستاده می شوند، جایی که پردازش شده و پس از آن به کاربر منتقل می شود.

تمامی پردازش های مربوط به نرم افزارها ابری بر روی سرورهای ارائه دهنده سرویس انجام می شود و هیچ نیازی به امکانات سخت افزاری کامپیوتر کاربر ندارد.

بنابراین کاربران بدون اینکه نیاز به امکانات فنی خاصی داشته باشند به راحتی می توانند تنها از طریق برقراری یک ارتباط اینترنتی به راحتی به سرورهای ارائه دهنده دسترسی پیدا کرده و نسبت به استفاده از خدمات آن سرویس دهنده بهره مند شوند.

پیشنهاد ما به شما : امنیت اطلاعات نرم افزارهای حسابداری ابری

در محاسبات ابر ، کاربران از طریق ارائه دهنده سرویس ابر نرم افزارها از طریق اینترنت یا سایر شبکه ها به برنامه های کاربردی نرم افزار دسترسی دارند. استفاده از نرم افزار حسابداری ابری ، کسب و کار شما را از نصب، نگهداری و پشتیبانی هر گونه نرم افزاری در رایانه های شخصی و رومیزی بی نیاز می سازد و از این طریق دیگر شما نیازی به پرداخت هزینه های گزاف بابت خرید نرم افزار یا پرداخت هزینه های پشتیبانی نخواهید داشت.

مهمترین مزیت راه حل های حسابداری ابری این است که اجازه می دهد تا کاربران سطوح مختلف یک کسب و کار اعم از صاحب کسب و کار ، حسابدار ، مدیر مالی ، مشاورمالی و فروشندگان آن چه آنهایی که در محل کسب و کار هستند و چه آنهایی که در شعب مختلف کسب و کار هستند همگی در هر زمان دلخواه و هر مکانی که باشند براحتی به یک نسخه واحد و یکپارچه از اطلاعات دسترسی دارند.

اشتراک گذاری در :
مقالات پر بازدید
مقالات حسابداری
۱۸ آذر ۱۳۹۸
با ابرستان مالیات خود را کاهش دهید
ارائه اظهارنامه مالیاتی صحیح اصلی ترین رکن در کاهش مالیات های مشاغل و کسب و کارها می باشد. از سوی دیگر کلیه حسابدران و مشاوران مالی و مالیاتی جهت تهیه اظهارنامه مالیاتی صحیح و مناسب برای هر یک از فعالان اقتصادی نیازمند دسترسی صحیح و به موقع به اطلاعات فعالیت های هر یک از صاحبان مشاغل و کسب و کار می باشد.
منتشر شده توسط: محمدرضا آسایش
ادامه
مقالات حسابداری
۴ تیر ۱۳۹۸
بازاریابی شبکه ای ابرستان
با عضویت در شبکه معرف ابرستان ، به درآمد پایدار و مادام العمر برسيد! افزایش درآمد افراد یکی از مهمترین ذغذغه های افراد است. از دیر باز نزدیکترین و سهل ترین راه افزایش درآمد افراد حضور در بازار بوده است.  امروزه با ظهور و گسترش شبکه های اینترنتی و کسب و کارهای اینترنتی و چشم انداز خیره کننده سهم این بازار ها در آینده ای نه چندان دور می توان انتظار داشت بهترین راه افزایش درآمد حضور در این بستر است. 
منتشر شده توسط: محمدرضا آسایش
ادامه
مقالات حسابداری
۴ تیر ۱۳۹۸
پیش پرداخت
در علم حسابداری پیش پرداخت به مبلغی اتلاق می‌شود که قبل از تحویل کالا یا انجام خدمات در وجه فروشنده یا مجری پرداخت می گردد. پیش پرداخت در طبقه‌ی دارایی‌ها قرار گرفته و  یک نوع حساب دائمی است.
منتشر شده توسط: محمدرضا آسایش
ادامه