دسته بندی موضوع : آموزش ابرستان
آشنایی با ابرستان
نویسنده :
منتشر شده در تاریخ :
مدت زمان لازم برای مطالعه :
سجاد اسکندریان
کارشناس ابرستان
۴ تیر ۱۳۹۸
۷ دقیقه

نرم افزار حسابداری ابرستان یک برنامه حسابداری جامع است.

ابرستان همه نیازهای حسابداری کسب و کارهای خدماتی و بازرگانی اصناف و مشاغل کوچک و متوسط را به طور کامل پوشش می‌دهد.

ابرستان را می توان یک راه حل جامع و یکپارچه برای حسابداری دانست.

امکانات نرم افزار حسابداری یکپارچه و آنلاین ابرستان در بخش های مختلف به شرح ذیل است:

نرم افزار حسابداری ابرستان همه گزارشات مورد نیاز درون سازمانی و برون سازمانی را بر اساس آخرین استانداردهای حسابداری ارائه می‌نماید.

شبکه معرف ابرستان با امکان معرفی نرم افزار به دوستان، آشنایان و همکاران، کاربر را از مزایا و تخفیفات بهره‌مند می‌سازد و همراهان ابرستان را شریک تجاری خود می سازد.

اشتراک گذاری در :
مقالات پر بازدید
مقالات حسابداری
۱۸ آذر ۱۳۹۸
با ابرستان مالیات خود را کاهش دهید
ارائه اظهارنامه مالیاتی صحیح اصلی ترین رکن در کاهش مالیات های مشاغل و کسب و کارها می باشد. از سوی دیگر کلیه حسابدران و مشاوران مالی و مالیاتی جهت تهیه اظهارنامه مالیاتی صحیح و مناسب برای هر یک از فعالان اقتصادی نیازمند دسترسی صحیح و به موقع به اطلاعات فعالیت های هر یک از صاحبان مشاغل و کسب و کار می باشد.
منتشر شده توسط: محمدرضا آسایش
ادامه
مقالات حسابداری
۴ تیر ۱۳۹۸
بازاریابی شبکه ای ابرستان
با عضویت در شبکه معرف ابرستان ، به درآمد پایدار و مادام العمر برسيد! افزایش درآمد افراد یکی از مهمترین ذغذغه های افراد است. از دیر باز نزدیکترین و سهل ترین راه افزایش درآمد افراد حضور در بازار بوده است.  امروزه با ظهور و گسترش شبکه های اینترنتی و کسب و کارهای اینترنتی و چشم انداز خیره کننده سهم این بازار ها در آینده ای نه چندان دور می توان انتظار داشت بهترین راه افزایش درآمد حضور در این بستر است. 
منتشر شده توسط: محمدرضا آسایش
ادامه
مقالات حسابداری
۴ تیر ۱۳۹۸
پیش پرداخت
در علم حسابداری پیش پرداخت به مبلغی اتلاق می‌شود که قبل از تحویل کالا یا انجام خدمات در وجه فروشنده یا مجری پرداخت می گردد. پیش پرداخت در طبقه‌ی دارایی‌ها قرار گرفته و  یک نوع حساب دائمی است.
منتشر شده توسط: محمدرضا آسایش
ادامه