۰۲۱-۸۸۵۳۳۲۶۶
× تعرفه ها
ابرستان
دسته بندی موضوع : درباره ابرستان
درباره ابرستان
نویسنده :
منتشر شده در تاریخ :
مدت زمان لازم برای مطالعه :
محمدرضا آسایش
محمدرضا آسایش
مدیروبسایت
۹ بهمن ۱۳۹۸
۷ دقیقه

شرکت دانش بنیان مهندسی مشاور عصر فناوری دانش (سهامی خاص) به شماره ثبت ۲۱۲۰۸۹ در سال ۱۳۸۲ تاسیس شده است. این شرکت با بیش از ۵۰ نیروی متخصص و داشتن تجربه ارائه چندین محصول ملی و یکپارچه تحت وب برای بیش از ۳۰۰ سازمان بزرگ دولتی و خصوصی و ده ها هزار کاربر آنها، در حال مالک، مجری و توسعه دهنده ابرستان می باشد.

ابرستان :

استارت آپ ابرستان که توسط آقای دکتر سید علیرضا مجاهدی نسب  از سال ۱۳۹۵ بنیان گذاشته شده بود پس از تولید و ارائه محصول اولیه حسابداری ابری کسب در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ با عقد قراردادی با شرکت مهندسی مشاور عصر فناوری دانش (سهامی خاص) به عنوان سرمایه گذار، مجری و توسعه دهنده جدید ابرستان در این شرکت ادغام گردید.

این شرکت با اتکا به سرمایه انسانی خود توانسته است در حوزه­ های مختلف کسب و کار و تولید نرم افزار موفقیت های زیادی کسب نموده و در حال حاضر به عنوان یکی از شرکت های تراز اول در حوزه تولید نرم افزار کشور فعالیت نماید. این شرکت دارای گواهی رتبه بندی از شورای عالی انفورماتیک با اخذ رتبه ۲ در رشته فعالیت تولید محصولات نرم افزاری و دارای پروانه بهره برداری تولید نرم افزار از وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و نیز یکی از اعضای فعال نظام صنفی رایانه ­ای استان تهران از بدو تاسیس این سازمان است.

تجربه تولید ده­ها محصول نرم افزاری مبتنی بر تکنولوژی­های وب در طی ده­ها سال و ارائه این محصولات به هزارن مشتری در سراسر کشور شرایطی را برای مشتریان عزیز محصول ابرستان (حسابداری آنلاین) فراهم نموده است که ایشان بدون نگرانی­های ناشی از مواجه با شرکت های نوظهور و نا­­پایدار (استارت آپی) به راحتی و با آسودگی کامل نسبت به انتخاب ابرستان به عنوان اولین و قدرتمندترین نرم افزار حسابدرای ابری کشور اقدام نمایند.

برای آشنای با دیگر محصولات این شرکت می توانید از لینک های ذیل استفاده کنید.

سایت شرکت عصر فناوری دانش

شرکت عصر فناوری دانش

سایت محصول دانش بنیان فرابر (نرم افزار هوش تجاری BI)

محصول دانش بنیان فرابر

پستخونه ، مدیریت پست گذاری در شبکه های اجتماعی (پست خونه)

سایت فروشگاه ساز اینترنتی جی کسب محصولات کسب و کارها

فروشگاه ساز اینترنتی جی کسب

اولین نرم افزار حسابداری آنلاین و کاملا رایگان ابرستان

نرم افزار حسابداری تحت وب ابرستان

برای مشاهده گواهی نامه ها و مجوز های شرکت اینجا کلیک کنید.

تاریخچه شکل گیری ابرستان

تولد ابرستان

ابرستان اولین مرحله از رشد خود را توسط آقای دکتر سید علیرضا مجاهدی از سال ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۷ با موفقیت سپری نمود. درا ین مرحله ایده اولیه ارائه خدمات ابری ارزان ، بصورت یکپارچه برای کسب و کارهای کوچک عملیاتی گردید. ابرستان در زمان تولد مجموعه ای از ارائه خدمات ابری همچون میزبانی وب، پیامک نیز بود.

نرم افزار حسابداری کاملا رایگان ابرستان در این مرحله تحت عنوان نرم افزار کسب زیرمجموعه ای از خدمات ابری ابرستان محسوب می گردید.

رشد و شکل گیری ابرستان

ابرستان در مرحله دوم رشد خود، در خرداد ماه ۱۳۹۷، با سرمایه گذاری شرکت عصر فناوری دانش (سهامی خاص) در این شرکت ادغام گردید. توان بالای فنی و سرمایه نقدی این شرکت دو عاملی بود که به مثابه دو بال برای پرواز ابرستان به آن اضافه شدند. تجربه و دانش تخصصی و فنی این شرکت به همراه توان مدیریتی و اجرایی این شرکت زیرساخت پاسخگویی به نیازهای روز افزون مشتریان ابرستان را پیش از پیش مهیا نمود. این ادغام سرآغاز مرحله تجاری سازی ابرستان گردید. در این مرحله تمامی تمرکز رشد ابرستان بر روی محصول حسابداری ابری آن قرار گرفت. این شرکت با تجهیز نیروهای تخصصی در دو حوزه فنی و اجرایی توانست در کمتر از یکسال تعداد مشترکین ابرستان را بیش از ۱۰۰۰ مشترک برساند و شرایط سهل و مطمئنی را برای مشتریان محصول جدیدش ( ابرستان ) بوجود بیاورد.

اشتراک گذاری در :
اخبار پر بازدید
18 فروردین 1399
عدم افزایش قیمت نرم افزار حسابداری ابرستان
تیم نرم افزار حسابداری ابرستان در سال 1398 در جهت رضایت هر چه بیشتر کاربران خود با شعار " راحت کار کن" با افزایش کادر خود و توان هر چه بیشتر در واحد های فروش و بازاریابی، آموزش و پشتیبانی، تولید و تحقیق و توسعه، برای جوابگویی سریع تر و آنلاين به نیاز های كاربران در جهت آموزش، راهنمایی، پشتیبانی و همچنین ارائه کارکردهای
منتشر شده توسط: مصطفی اصانلو
ادامه
جشنواره عید ۱۳۹۹
محمدرضا آسایش
جشنواره ها
۱۰ اسفند ۱۳۹۸
جشنواره عید ۹۹
متاسفانه امسال در آستانه نوروز ۱۳۹۹ ، با شیوع دامنگیر ویروس کرونا مواجه شدیم که کسب و کارها را با چالش های جدی مواجه کرده است. در این شرایط "دور کاری" بهترین راهکار برای ادامه فعالیت های کسب و کار ها است که نرم افزار جامع مدیریت کسب و کار آنلاین ابرستان راهکاری مطمئن و ارزان برای این منظور است. ابرستان به ارزان بودن خود بسنده نکرده است و به منظور تسهيل کسب و کارها در دسترسی آسان تر به این ابزار، با ارائه کد تخفیف "9930" شرایط تهیه این ابزار کارآمد را تا 47% تخفیف برای خریداران خود تا 29 اسفند 98 مهیا نموده است.
منتشر شده توسط: محمدرضا آسایش
ادامه
عبور از مرز ۶۰۰۰ هزار کاربر
محمدرضا آسایش
اخبار ابرستان
۴ اسفند ۱۳۹۸
با شما بزرگ شدیم !
با توجه به تلاش بی وقفه تیم نرم افزار حسابداری ابرستان(فنی، پشتببانی و فروش) و قرار گرفتن امکانات بیشتر همچون امکان پورسانت بازاریاب ها و ماژول برنامه ریزی تولید و همچنین تبلیغ ابرستان در متروی تهران، استقبال بیشتری از نرم افزار طی بک ماه گذشته شد و تعداد کاربران آن از ۶۰۰۰ نفر عبور کرد.
منتشر شده توسط: محمدرضا آسایش
ادامه