سئو سایت | ابرستان
نرم افزار حسابداری آنلاین ابری کسب
فروردین ۲۷, ۱۳۹۶
سرویس ارسال پیام صوتی در سامانه پیامک ابرستان
فروردین ۲۸, ۱۳۹۶

اهمیت انتخاب کلمات کلیدی برای سئو سایت

همه چیز در مورد بهینه سازی سایت و سئو سایت با تایپ کردن چند کلمه در موتورهای جستجو آغاز می‎شود. تحقیات در مورد کلمات کلید یکی از مهم‎ترین و با ارزش‌ترین فعالیت‎ها در زمینه بازاریابی و سئو سایت است.

رتبه بندی کلمات کلیدی مناسب می‎تواند باعث شکست یا پیشرفت وب سایت شما شود. با تحقیقات در مورد کلمات کلیدی جستجو شده در کسب و کارتان، نه تنها یاد می‎گیرید کدام کلمات و عبارت برای هدف گذاری سئو سایت شما بهترین هستند، بلکه در مورد مشتریان خودتان شناخت کلی بهتری کسب می‎کنید. همیشه جذب بازدید کننده بیشتر به سایت مهم نیست بلکه نکته مهم جذب بازدید کننده درست به وب سایت شماست. فایده داشتن چنین دانش و هوشمندی برای کسب و کار شما بسیار مهم است. با تحقیقات در مورد کلمات کلیدی، شما می‎توانید تغییرات تقاضا در بازار را پیش بینی کنید، مناسب با تغییرات شرایط بازار پاسخ دهید و محصولاتی را تولید کنید و خدمات و محتوایی را ارائه کنید که کاربران اینترتی فعالانه به دنبال آنها هستند. در تاریخچه بازاریابی و تبلیات هرگز کار برای درک انگیزه ها و نیازهای مصرف کنندگان کالاها و خدمات به این سادگی در دسترس بازاریابان و صاحبان کسب و کار نبوده است.

چطور تشخیص دهیم که آیا یک عبارت کلیدی برای سایت ما ارزشمند است یا خیر؟ برای مثال اگر شما یک فروشگاه اینترنتی کفش داشته باشید، می‎توانید بگویید که آیا بیشتر فروش شما از جستجوگران کلمه کلیدی کفش قهوه‌ای است یا چکمه مشکی؟ اطلاعات مربوط به کلمات کلیدی که کاربران در موتورهای جستجو تایپ می‎کنند اغلب در دسترس وب مستران هست، اما این آمارها و اطلاعات معمولا نمی‎توانند مستقیما به ما نشان دهند که چقدر ترافیک یا بازدید با ارزش یا بازدیدهای منجر به خرید می‎توانیم از این جستجوها به دست بیاوریم. برای تشخیص اینکه یک کلمه کلیدی ارزش دارد یا خیر، باید سایت خودتان را به خوبی بشناسید، فرضیه هایی در نظر بگیرید، آنها را امتحان کنید و فرمول‎های بازاریابی اینترنتی کلاسیک را تکرار کنید.