چرا ابرستان

دلیل اول : چون ما با استفاده از تکنولوژی ابری  هزینه های شما را بسیار کاهش داده ایم.

ما با استفاده تکنولوژی  نرم افزار حسابداری ابری هم ارزانی  و هم کیفیت را ارائه می دهیم.

شاید خیلی از افراد در  مواجه با قیمت پایین کالا یا خدمت فکرکنند ارزانی آن کالا یا خدمت ناشی از کیفیت پایین آن باشد.اما ما می گیم می تونه بعضی از  ارزونی ها حکمت داشته باشه.

تکنولوژی های نوین امروزی موجب ارزون شدن کالا ها و خدمات شده است. جالب این است که این ارزانی ها نه تنها کیفیت را کاهش نداده بلکه بر عکس ،  در بسیاری از موارد موجب بالاتر رفتن کیفیت کالا یا خدمات هم شده است. بعنوان مثال می توان به سرویس های تاکسی اینترنتی اشاره کرد.سرویس آنها نسبت به آژانس های تاکسی تلفنی قبل هم  ارزان تر و هم با کیفیت تر شده است.

 

هزینه های پشتیانی در نرم افزارهای حسابداری سنتی،  غیر قابل کاهش است!

برای درک علت ارزانی نرم افزارهای حسابداری ابری ، ابتدا باید از هزینه های نرم افزارهای حسابداری سنتی مطلع شویم . تا قبل از این، شرکت های ارائه دهنده نرم افزارهای حسابداری سنتی اقدام به تولید یک بسته نرم افزاری می کردند و سپس آن نرم افزار را به تعدادی مشتری می فروختند.

هر چند هزینه های تولید برای مشتریان در این روش می نیمم شده است ولی هزینه های نصب ، به روز رسانی و پشتیبانی نرم افزار برای این شرکت ها باز هم خطی و افزایشی است. یعنی هر چقدر مشتریان یک شرکت نرم افزاری حسابداری سنتی بیشتر شوند به همان نسبت هزینه های پشتیبانی آن شرکت افزایش می یابد.هزینه های ثابت و گران نیروی انسانی در بخش پشتیبانی این شرکت ها آنچنان است که آنها نمی توانند قیمت های خود را خیلی کاهش دهند.

از سوی دیگر تغییرات مداوم در نرم افزار ها که ناشی از رفع باگ یا اضافه شدن امکانات مورد نیاز به آن است، نیاز به نصب مجدد و بروز رسانی  این نرم افزارها را بوجود می آورد. چون نصب نرم افزارها کاری تخصصی محسوب می شود مشتریان نیاز به عقد قرارداد پشتیبانی پیدا می کنند. به تبع آن مشتری ناگزیز است  هزینه همه این موارد را پرداخت کند یا پس از مدتی از قید بروز رسانی و دریافت خدمات خود بگذرد. به قول قدیمی ها عطایش را به لقایش ببخشد!

 

اما نرم افزار حسابداری ابری ، هزینه ها را حذف و به شدت کاهش می دهد!

در حسابداری نوین و مدرن ابری شرایط به نفع مشتری تغییر کرد است. تکنولوژی های جدید تولید نرم افزار تحت عنوان کلی تکنولوژی ابری (Cloud Technology)  این امکان را به ارائه دهندگان نرم افزار داده است که از این پس به کمک تکنولوژی  SaaS  یا “سرویس به جای خدمت”  کاری کنند که مشتریان بتوانند بدون نیاز به خرید ، نصب و راه اندازی نرم افزار و بدون نیاز به بروز رسانی های پی در پی همواره ، تنها با ورود به سایت ابرستان از همه امکانات نرم افزارهای حسابداری بطور کامل بهره برده و همواره از آخرین بروز رسانی استفاده نمایند.

در این حالت مشتری می تواند بدون نگرانی از  مسائلی مانند اینکه چه سخت افزاری مناسب نرم افزارش باشد ، چه نیازمندی های نرم افزاری برای راه اندازی لازم دارد ، چه نکاتی را برای حفط اطلاعات رعایت کند و ….. به راحتی و تنها با خرید اشتراک برای دربافت سرویس خود و نه خرید نرم افزار اقدام نماید.

در روش حسابداری ابری ،  دیگر نرم افزار دریافت نمی کنیم و فقط سرویس به جای نرم افزار دریافت می کنیم.

از آنجاییگه ارائه  این سرویس ها توسط ماشین صورت می گیرد  ، هزینه ای نیروی انسانی جهت ارائه سرویس های مانند نصب ، به روز رسانی ، ارتقا و … به مشتریان وجود ندارد! بدیهی است کامپیوتر ها و سرورها می توانند هزاران برابر یک انسان با سرعت و دقت بیشتری نسبت به ارائه سرویس اقدام نمایند. همین امر علت اصلی کاهش هزینه ها برای سرویس حسابداری ابری در ابرستان است.ما به تبع این کاهش چشمگیر هزینه است که توانسته ایم نسبت به  ارائه خدمات مشابه و با قیمت بسیار ارزان اقدام نماییم.

این رویکرد ما را قادر ساخته است تا با ارائه خدمات با هزینه های بسیار اندک بتوانیم کلیه نیازهای صاحبان مشاغل خٌرد، اصناف، شرکت های کوچک و متوسط و کلیه شرکت های بازرگانی را تامین و ارائه نماییم .

دلیل دوم : نرم افزار حسابداری ابری ابرستان،  محصول یک شرکت معتبر است 

لازم به ذکر است محصول حسابداری ابرستان توسط شرکت دانش بنیان مهندسی مشاور عصر فناوری دانش ( سهامی خاص) ارائه می گردد. این شرکت با اندوخته تجربه قریب به دو دهه فعالیت در حوزه  ICT کشور دارای همه مجوز ها و گواهی نامه های لازم جهت تولید و ارائه نرمافزار حسابداری ابری ابرستان است. اعتبار ما پشتوانه آسودگی شماست!

 

 

 برای آشنایی بیشتر به درباره ما بروید.

جهت مشاهده مجوز ها و گواهی نامه های ما اینجا کلیک کنید.

جهت آشنایی با تکنولوژی رایانش ابری اینجا کلیک کنید.

 

 

فرصت را از دست ندهید!

با ثبت نام رایگان در نسخه آزمایشی رایگان ۱۴ روزه از تمامی امکانات حسابداری ابرستان استفاده کنید.