چرا ابرستان

شاید برای شما سوال باشد چرا باید از ابرستان برای مدیریت حساب و کتاب کسب و کار خود استفاده کنید؟

یا

بپرسید چرا هزینه خرید نرم افزار  حسابداری  ابرستان این قدر ارزان است؟

ما در این صفحه پاسخ سئوالات فوق را می دهیم کافی است ( زمان مطالعه ۵ دقیقه )

یک ضرب المثل در ایران هست که می گه هیچ گرونی بی حکمت نیست! و هیچ ارزونی بی علت!

شاید خیلی از ما ها در ابتدای مواجه با برخی از این ارزونی ها فکر می کنیم کالا یا خدمت ارزون حتما بی کیفیت است!

  اما ما می گیم می تونه بعضی از  ارزونی ها حکمت داشته باشه.

تکنولوژی های نوین امروزی حکمت بسیاری از ارزونی ها در عین بالاتر رفتن کیفیت کالا یا خدماتی است که قبلا ارائه می شده است. مثال این نمونه را می توان سرویس های تاکسی های اینترنتی  ارزان تر و با کیفیت نر در مقابل خدمات آژانس های سنتی دانست.

اما حکمت ارزونی ابرستان در چیست؟

برای درک این ماجرا ابتدا وضعیت جاری را بشناسیم :

تا قبل از این شرکت های نرم افزاری اقدام به تولید یک نرم افزار می کردند و سپس آن نرم افزار را به تعدادی مشتری می فروختند. بسته به توان و ظرفیت شرکت ها هرچقدر می توانستند  آن نرم افزار را برای تعداد مشتری بیشتری نصب کنند ( به کمک نیروهای خود یا نمایندگان فروش و توزیع ) می توانستند قیمت خود را رقابتی تر بدهند . اما نهایتا همه این شرکت ها با هزینه های ثابت و گران نیروی انسانی مواجه بوده و نمی توانند قیمت های خود را خیلی کاهش دهند. از سوی دیگر تغییرات مداوم در نرم افزار ها اعم از رفع باگ یا اضافه شدن امکانات نیاز به نصب مجدد این نرم افزارها دارد. از آنجاییکه نصب نرم افزارها کاری تخصصی محسوب می شود مشتری نیاز به عقد قرارداد پشتیبانی پیدا می کند و به تبع آن مشتری ناگزیز است  هزینه همه این موارد را پرداخت کند یا پس از مدتی از قید بروز رسانی و دریافت خدمات خود بگذرد. به قول قدیمی ها عطایش را به لقایش ببخشد!

و اما وضعیت مطلوب امروزه نتیجه چیست:

پرده اول : امروزه تکنولوژی ارتباطات و دسترسی به اینترنت از یک سو و ظهور تکنولوژی های جدید در حوزه زیر ساخت ها (سرور های اینترنتی ) و تکنولوژی های جدید تولید نرم افزار تحت عنوان کلی تکنولوژی ابری (Cloud Technology)  این امکان را به ارائه دهندگان نرم افزار داده است که از این پس به کمک تکنولوژی  SaaS  یا “سرویس به جای خدمت”  کاری کنند که مشتریان بتوانند بدون نیاز به خرید ، نصب و راه اندازی نرم افزار و بدون نیاز به بروز رسانی های پی در پی همواره و به راحتی یک لاگین کردن در یک سایت از همه امکانات آن نرم افزار بطور کامل بهره برده و همواره از آخرین بروز رسانی استفاده نمایند. در این حالت مشتری می تواند بدون نگرانی از  مسائلی مانند اینکه چه سخت افزاری مناسب نرم افزارش باشد ، چه نیازمندی های نرم افزاری برای راه اندازی لازم دارد ، چه نکاتی را برای حفط اطلاعات رعایت کند و ….. براحتی تنها با خرید اشتراک برای سرویس خود نه نرم افزار اقدام نماید.

پرده دوم : خوب ،  تا حالا متوجه شدیم دیگر نرم افزار نمی خواهیم و از این به بعد سرویس به جای نرم افزار دریافت می کنیم. سئوال این است چرا ارزان تر!؟ پاسخ بسیار ساده است ، زیرا این سرویس ها توسط ماشین ارائه می شود نه انسان. بدیهی است کامپیوتر ها و سرورها می توانند هزاران برابر یک انسان با سرعت و دقت بیشتری نسبت به ارائه سرویس اقدام نمایند. همین امر علت اصلی کاهش هزینه ها برای ما است که به تبع آن این کاهش هزینه منجر به ارائه خدمات مشابه با قیمت بسیار ارزان تر شده است.

این رویکرد ما را قادر ساخته است تا با ارائه خدمات با هزینه های بسیار اندک بتوانیم کلیه نیازهای صاحبان مشاغل خٌرد، اصناف، شرکت های کوچک و متوسط و کلیه شرکت های بازرگانی را تامین و ارائه نماییم .

لازم به ذکر است شرکت دانش بنیان مهندسی مشاور عصر فناوری دانش ( سهامی خاص)

با اندوخته تجربه قریب به دو دهه فعالیت در حوزه  ICT کشور ،

دارنده  پروانه بهره برداری  تولیدنرم افزار از وزارت صنعت و معدن و تجارت

و رتبه ۲ در تولید و ارائه بسته های نرم افزاری از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور

تولید کننده و ارائه دهنده این محصول است و این محصول یک محصول استارت آپی نیست که شما نگران آینده محصول باشید. شما می توانید با تکیه بر تجربه ما و بدون نگرانی از آینده ، با خیالی آسوده  همین الان وارد سایت شده و از امکانات آن بهره ببرید. اعتبار ما پشتوانه آسودگی شماست!

برای شروع و استفاده رایگان ۱۴ روزه از تمامی امکانات بدون هیچ محدودیتی  ثبت نام کنید.

برای آشنایی بیشتر با تکنولوژی رایانش ابری اینجا کلیک کنید.

اینستاگرام تلگرام ۰۲۱-۸۸۵۳۳۲۶۶