شخصی و ایــــمن

حفظ حریم خصوصی

استفاده از مراکز داده معتبر جهانی

مبتنی بر استانداردهای سطوح بالای امنیتی در لایه های مختلف

مبتنی بر سطوح دسترسی مشخص

مبتنی بر الگوریتم های قوی احراز هویت

حفظ حریم خصوصی افراد

مفاد قانونی حفظ حریم شخصی افراد در ابرستان

تمامی کاربران و مشترکین ابرستان در بدو ورود به ابرستان  و هنگام ثبت نام با خواندن قوانین و مقررات ابرستان و اطلاع از مکانیسم های حفظ حریم شخصی کاربران وارد این نرم افزار می شوند.

جهت اطلاع بیشتر صفحه قوانین و مقررات را  ببینید.

ابرستان با رعایت استانداردهای امنیتی در کلیه لایه های نگهداری داده ، ورود به نرم افزار و محیط کاربری نرم افزار بستری مطمئن و امن برای کاربران خود را فراهم نموده است.

اهم مفاد این قوانین در ذیل آمده است :

بند 4 از ماده 1 :

اطلاعات شخصی: اطلاعات شخصی دریافتی از کاربر یعنی نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه و یا اطلاعات اختیاری مانند میزان تحصیلات، جنسیت، وضعیت تاهل و شهر و تعداد فرزند می­باشد.

بند 5 از ماده 1 : 

 اطلاعات محرمانه: اطلاعاتی که ابرستان حق افشای آن را به شخص ثالث نداشته و صرفا متعلق به کاربر و ابرستان است.

بند 7 از ماده 2 :

ابرستان برای امنیت بیشتر، برای استفاده از نرم افزار، رمز عبور قرار داده است و مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله رمز عبور به عهدۀ کاربران است.

بند 8 از ماده 2 :

 کلیه اطلاعات کاربران در سیستم های ابری(Cloud) براساس شماره موبایل مشتری یا ایمیل وی نگه داری میشوند.

بند 2 ماده 3 :

۲- کاربران می‌پذیرند که شرکت ممکن است از ارسال پیامک، ایمیل و یا Push Notification به عنوان راه ارتباطی شرکت با وی استفاده کند.

بند 3 ماده 3 :

خدمات ابرستان ممکن است با مشارکت خدمات شرکتهای دیگری ارائه شود که شرکت عصر فناوری دانش روی آنها کنترلی ندارد.

در چنین شرایطی کاربران می‌پذیرند که این خدمات، قوانین استفاده و مقررات مختص خود را دارند و ابرستان مسئولیتی در خصوص قوانین و خدمات این شرکت‌ها ندارد.

بند 4 از ماده 3:

۴- از اطلاعات محرمانه تنها به منظور ارایه سرویس های حسابداری استفاده میشود.

بند 5 از ماده 3 :

ابرستان اطلاعات شخصی را به هیچ عنوان با هیچ طرف سومی به اشتراک نمیگذارد و این اطلاعات می تواند بصورت تجمیعی و ناشناس جهت ایجاد گزارش های تحلیلی مورد استفاده قرار گیرد.

بند 3 ماده 4: 

 تمامی اطلاعات شخصی کاربران به عنوان اطلاعات محرمانه نزد شرکت محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام ذیصلاح قضایی.

بند 7 ماده 4: 

 ابرستان از فناوری هایی استفاده میکند که بسیاری از بانکها و موسسات مالی برای حفظ امنیت اطلاعات کاربران استفاده می نمایند مانند استفاده از SSLهای رمزگذاری شده برای انتقال اطلاعات و استفاده از AES های رمزگذاری شده برای اطلاعات حساس و خود را نسبت به نشت و درز اطلاعات از منابع و سرور­های خود مسئول می­داند، لذا در صورتی که اطلاعات کاربران از هر محل دیگری و یا به جهت حملات سایبری به زیرساخت­های کلی کشور نشت داشته باشد مسئولیت هرگونه جبران خسارتی را از خود سلب می­نماید.

هم اینک با خیالی آسوده و مطمئن وارد ابرستان شوید

ثبت نام رایگان و استفاده 14 روز رایگان آسودگی و امنیت خرید را برای شما فراهم می آورد